Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 12.8.2023

QAnon

JDEME NA TO!!!!! Na tohle jsme čekali!!!!. Bílé klobouky přicházejí s informacemi, které odhalují PLANDEMIKY. > BRÁNY. WEF. A SVĚTOVÉ ELITY<<< Použití SENÁTOR Ron Johnson, který je součástí vnitřní bezpečnosti a vyšetřování PADLA BOMBA PRAVDY NA NÁRODNÍ TV…..

QAnon

( Bílé klobouky připravují události, které budou souviset s odhalením Jima JORDANA a odhalením Kongresu.
Bidenů a SEDMI whistleblowerů, které spojí cenzuru sociálních médií s MASIVNÍ plánovanou PLANDEMICKOU AGENDOU,
>>>> Vše se propojí, protože KONGRES bude hluboce kopat do BIDENOVY rodiny SEPTEMBER ŘÍJEN ČERVENÝ MĚSÍC.. ODHALENÍ EPSTEINA> JP MORGAN > (ÚNOROVÁ SPECIÁLNÍ AKCE BÍLÝCH KLOBOUKŮ > VÍCE A VÍC) ….

SLEDUJETE VÝVOJ UDÁLOSTÍ VEDOUCÍCH K ODHALENÍ SVĚTOVÉ KORUPCE A ZLOČINŮ PROTI LIDSKOSTI, KTERÉ VEDOU K SOUDNÍM TRIBUNÁLŮM.
( Právě teď sledujete tribunály v Kongresu…… Vede to k VOJENSKÝM tribunálům a spojení s vojenským převratem v USA ve volbách 2020 a probíhajícím převratem proti 45)//

Bílý klobouk >Duch Kaddáfího ;

_Loni a předloni jsem dal DROPS sledovat Afriku a armádu, která se chystala povstat proti DEEP STATE. [ CIA][ mi6] [NATO-UN HANDLERS]

TEĎ_ máte 24 zemí, které podepsaly tajné dohody s ruskou aliancí, a několik dalších neutrálních afrických zemí, které čekají, jak v posledních měsících vypuknou vojenské převraty proti [ DS] CIA/MI6/EU kontrole.

Niger odřízl EIU od kontroly nad svým uranem, který byl po desetiletí kraden, a evropské elity a banky z Wall Street zbohatly….. Nyní Niger také zastavil plynovody/ropovod vedoucí přes jeho zemi do Evropy.

Duch Muammara Kaddáfího je v Africe legendou, protože pravda žije v afrických vojenských zpětných kanálech a africké země chválí jeho odkaz, který začal v boji proti světovým bankám a proti CIA/mi6 [ UN-NATO BILDERBERGER KONTROLA].
>Kaddáfí byl první zemí, která se osvobodila od světového dluhu, a poskytl bezplatné vzdělání a zdravotní péči a zaplatil bydlení a školní vzdělání pro obyvatele svých zemí, aby mohli získat vysokoškolské vzdělání v zahraničí… ZA SKRÝŠÍ> Kaddáfí sjednocoval AFRIKU proti KONTROLE CIA/MI6 DS ROCKERFELLERŮ a vytvářel africký sjednocený bankovní systém podložený zlatem a africkými přírodními zdroji.
_ Tento důležitý krok by Afriku osvobodil z otroctví kolonialismu ze strany USA/Francie. Země EU
_ Kaddáfího africký bankovní systém by postavil EU. Čínu a USA do okamžitého bankovního kolapsu.
protože tyto země po stovky let okrádaly Afriku o zdroje, nerostné suroviny a Kaddáfího plánem bylo Ukončit deep state operace………. To je důvod, proč Rockefellerové prostřednictvím Clintonovy CIA>, Obamy> zabili Kaddáfího.

__
ZA SCÉNOU>]; AFRIKA čekala na příchod BOUŘE a mnoho zemí bylo v roce 2017 varováno, že se blíží světová revoluce, která odhalí CIA.MI6/ ROCKEFELLER ROTHSCHILD.UK MAJESTY EU Elitní kontrola nad zeměmi+_+_-

Není náhoda, že Afrika začíná tvrdý boj proti CIA [ ds> kontrole operací USA] před rokem 2024 USA téměř občanskou válkou a kolapsem.
___.
12. srpna 2024 Niger je na pokraji africké války na západě, protože Francie/cia ( mi6) Rothschildové [ds] nasazují Nigérii, aby za ně bojovala proti Nigeru, a v Nigeru se AKTIVUJE WAGNEROVA SKUPINA.
>Dnes Nigérie vyhrožuje vojenskými operacemi proti Nigeru, aby obnovila jeho starou vládu (režim cie).
a dala jim lhůtu do dnešního dne.

___
V AFRICE se schyluje k obrovské bouři, protože několik zemí a národů sleduje vývoj událostí proti boji s EU. Kolonialismus USA …. A duch Kaddáfího je stále naživu, protože africké země se připravují na boj za svou svobodu mimo kontrolu EU.US DEEP STATE.////.

Světová bouře////

Kdo v roce 2017 informoval africké národy, že se blíží celosvětová revoluce a že CIA/MI6 [ DS] REGIMY PŘIJDOU DO [ KILLBOXU]?

Máte víc, než si myslíte.
___
Niger říká USA, že už nepotřebujeme vaši pomoc ( protože začínají sankce) a Niger říká USA, nechte si peníze a pomozte bezdomovcům ve vlastní zemi.

KANÁLY/KABELY/DRÁTY>]; V POŽÁRU 🔥

>Když Havaj hoří a lidé jsou zabíjeni při rozsáhlém FALEŠNÉM VYHLÁŠENÍ _EVENTU.
>] NAMÍŘENÉ ENERGETICKÉ ZBRANĚ použité proti lidem.
_____
VAROVALI jsme před těmito událostmi Deep State a [ DS] operacemi, které se chystají, protože [ONI] by použili FALEŠNOU AGENDU ZMĚNY KLIMATU K VYTVOŘENÍ FALEŠNÝCH VLAJKOVÝCH OPERACÍ…..
>>>> GLOBÁLNÍ VŘENÍ<<<<<< ( tyto falešné nafouknuté teplotní rekordy jsou psyops. ...pravdou je, že teplotní rekordy se začaly zaznamenávat teprve nedávno, a to již před 150 lety v polovině národů...... O dalších 4,5 miliardách let teplotních záznamů neexistují žádné záznamy..... _ právě teď Google Yahoo. Státní záznamy o počasí v modrých státech. & EU mění záznamy o počasí za posledních 30 let). _____ Všichni víme, že jak se blíží EPSTEINOVO VYPUŠTĚNÍ/ světové ODHALENÍ obchodu s dětským sexem se blíží/ ODHALENÍ PRAVDY O VYTVOŘENÍ VIRU A SMRTÍCÍCH VAKCÍN A ÚPLNÉM ZKORUMPOVÁNÍ SVĚTOVÝCH VLÁD PODÍlejících se na zločinech proti lidskosti........[ VÍ], ŽE VOJENSKÉ OPERACE SE BLÍŽÍ K JEJICH ZATČENÍ..... A panikaří, protože podpora pro VÁLKU na Ukrajině se rozpadá. Afrika směřuje k revoluci PROTI CIA [ DS] ...... > KOLAPS FIATU. světové BANKY krachují.
>>> Invaze mimozemšťanů se nechystá byla PLÁNOVANÁ…….

[ ONI] jsou nyní v PANICE a používají meteorologické zbraně. Přímé zbraně k vyvolání CHAOSU’a zoufale se snaží změnit CYKLUS ZPRÁV a zavést Agendu 2030 brzy….. Deep State je v panice a nasazuje vše, co jim zbylo, aby přežili proti BOUŘI.
> VOJENSKÉ TRIBUNÁLY< (Právě více Kongres dělá HLAVNÍ kroky pro zářijové M.O.A.B. ZVEŘEJNĚNÍ A ODHALENÍ BIDENOVY ZLOČINECKÉ RODINY SPOJENÉ S UKRAJINOU. /ODHALENÍ FAUCIHO/ Někdy v příštích měsících se senátor Ron Johnson chystá na úplné odhalení CIA. BILL GATES. WEF/ ELITY, KTERÉ VYTVOŘILY VIRUS A PANDEMII........... ( je třeba poznamenat, že Ron Johnson dostává KLASIFIKOVANÉ INFORMACE od ministerstva vnitřní bezpečnosti a ministerstva obrany < ..... Ron Johnson, Tom Cotton/ Ran Paul/ Jim Jordan VŠICHNI PŘICHÁZEJÍ PO ZLOČINU STOLETÍ ... PLANDEMII.............. >>>> VŠE SE SPOJÍ S VOJENSKÝM PŘEVRATEM.
protože američtí velitelé se chystají vystoupit v roce 2024 a odhalit vojenský převrat)////

PRÁVĚ TEĎ CIA. OBAMA. ROCKEFELLEROVÉ ECT ECT ECT ECT ECT ETC atd. VŠICHNI JSOU V PANICE, PROTOŽE OPERACE SE BLÍŽÍ.

a právě teď se zoufale snaží vyvolat chaos pomocí meteorologických zbraní… tektonických zbraní. Energetické zbraně…//)

_____
DĚJE SE TAK mnoho [ DS] UDÁLOSTÍ po celém světě a HLAVNÍ FALEŠNÉ FALŠNÉ FAGY JSOU PLÁNOVÁNY NA USA.

Buďte v bezpečí, Patrioti a ANONS. Po celém světě a nezapomeňte se vždy zásobit potravinami. Zásobami a zdroji._
__’____
Co je znepokojivé, je MASIVNÍ EXPLOZE, kterou CIA DEEP STATE plánuje pro USA, aby z ní obvinila příznivce TRUMPA ….

Vzpomeňte si na všech těch chybějících 30 000 tun ukradeného dusičnanu amonného z vlaku z Wyomingu do Kalifornie.
( pouze CIA má prostředky na to, aby ukradla 60 000 000 liber dusičnanu amonného)… No, CIA plánuje MASIVNÍ FALEŠNOU VLAJKU…

____

Prosím, zůstaňte v bezpečí, milí přátelé a vlastenci, když procházíme koncem osmileté BOUŘE, která se blíží.

MĚJTE VÍRU. NADĚJI. ODVAHU.
______
Jsme uvnitř VÁLKY..

Poslední válka, která ukončí všechny války

Mějte vždy připravené potraviny a zásoby. A vždy si odpočiňte od internetu a zpravodajských cyklů a udělejte si krásné klidné chvíle a obnovte svou energii mimo hlučný svět a tvrdé zpravodajské cykly.

Vždy si najděte čas na Mír a lásku ve svém každodenním životě, bez ohledu na to, jak těžký život je.

Ano, svět prochází silnou změnou s chaosem…..
Ale i ten jednou KONČÍ.

To nejlepší teprve přijde. 💕

Dané sliby. Sliby dodrženy
___

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
8 měsíců před

NIGER POTŘEBUJE RUSKOU A ČÍNSKOU VOJENSKOU OCHRANU PROTI FRANCOUZSKÉ A AMERICKÉ AGRESI.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x