Šílený pedofil Justin Trudeau vyhrožuje řidičům kamionů, kteří se účastní protestu Freedom Convoy

Justin Trudeau

Kanadský premiér Justin Trudeau vzkázal řidičům kamionů, kteří se účastní protestní akce proti očkování „Freedom Convoy“, aby byli zticha a vrátili se domů.

Justin Trudeau

„Slyšeli jsme vaši frustraci z Covidu, z opatření, která mají zajistit bezpečnost lidí,“ řekl Trudeau na páteční tiskové konferenci poté, co provincie Ontario vyhlásila stav nouze.

„Slyšeli jsme vás. Nyní je čas vrátit se domů.“

Během pátečního projevu Trudeau označil blokády silnic za „nezákonné“ a pohrozil, že protestujícím řidičům kamionů pozastaví platnost licencí.

„Chci něco velmi jasně říci: nelegální blokády, které se snaží vzít naše okolí a naši ekonomiku jako rukojmí, a kolektivní únava, které čelíme, jsou dvě velmi odlišné věci,“ řekl.

„Pokud jste se k protestu připojili, protože jste unaveni z Covidu, musíte nyní pochopit, že porušujete zákony.“

„Důsledky jsou stále závažnější,“ dodal.

„Nechcete přece skončit se ztrátou řidičského průkazu, skončit se záznamem v trestním rejstříku, což bude mít dopad na vaši práci, živobytí, dokonce i na vaši možnost cestovat do zahraničí, včetně USA.“

Premiérovo sdělení bylo na sociálních sítích kritizováno, mnozí Trudeaua kvůli jeho hrozbám označili za „tyrana“.

Mnoho lidí na internetu také poukázalo na skutečnost, že často násilné nepokoje BLM v roce 2020 mohly se souhlasem establishmentu zuřit celé léto.

Zpráva kanadského premiéra odráží podobné hrozby, které již dříve v pátek vyslovil Ontarijský premiér Doug Ford, který prohlásil, že policie začne řidičům kamionů udělovat „přísné pokuty za nedodržení předpisů“ ve výši až 100 000 dolarů a dodal, že jim může hrozit až rok vězení.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x