Arcibiskup Vigano odsoudil podporu nebezpečných vakcín proti COVID-19

Carlo Maria Viganò

Arcibiskup Carlo Maria Vigano zaslal Konferenci katolických biskupů Spojených států amerických a prefektovi Kongregace pro nauku víry dopis, v němž odsuzuje způsob, jakým katolická církev a vlády reagují na pandemii koronaviru, a obviňuje je z účasti na globalistickém spiknutí s cílem ovládnout světovou populaci.

Carlo Maria Viganò

Dopis napsal poté, co jeho předchozí dopis, který zaslal v říjnu a v němž žádal Konferenci katolických biskupů Spojených států amerických, aby znovu zvážila morální důsledky schválení vatikánského dokumentu, který nabádal katolíky, aby se nechali očkovat proti COVID-19, zůstal bez odpovědi. Při té příležitosti poukázal na nedostatek údajů o vakcínách a jejich složkách.

V novém dopise z 27. ledna se píše o „morální zavšivenosti, účinnosti a nebezpečnosti experimentálních genových sér, která jsou údajně vakcínami proti COVID-19“.

Možná je to kontroverzní formulace, ale není špatné říci, že tyto takzvané vakcíny se jen málo podobají tradičním vakcínám v tom smyslu, že nezabraňují tomu, aby se lidé nakazili nebo šířili právě ty nemoci, proti kterým údajně chrání. Skutečnost, že u některých lidí pouze zmírňují příznaky, znamená, že ve skutečnosti chrání pouze osobu, která je dostává, což zcela vymazává argument, že by se lidé měli nechat očkovat pro „větší dobro“ své komunity.

Vigano v dřívějším dopise uvedl, že ví, že nemusí být populární vystupovat proti vakcínam: „Ale jako pastýři stáda Páně máme povinnost odsoudit strašný zločin, který se provádí a jehož cílem je vytvořit miliardy chronicky nemocných lidí a vyhladit miliony a miliony lidí na základě pekelné ideologie Velkého resetu, kterou formuloval prezident Světového ekonomického fóra Klaus Schwab a kterou podporují instituce a organizace po celém světě“.

Vigano si také bere na paškál Konferenci katolických biskupů Spojených států amerických a Kongregaci pro nauku víry za to, že se snaží vnutit katolíkům, že podstoupení experimentální vakcíny je nějakým způsobem jejich „morální povinností“ a skutečně ochrání ostatní. Místo toho říká, že z těchto očkovacích kampaní budou mít prospěch „globalistické vulgáty“.

Napsal:

„Několikanásobné vatikánské schválení zločinné masové očkovací kampaně potvrzuje plné přitakání hierarchie globalistické vulgátě, aniž by brala byť jen v úvahu závažnou kritiku tzv. vakcín, a to jak z hlediska jejich výroby, tak i jejich prokázané neúčinnosti, oslabení imunitního systému, které vyvolávají, a konečně i závažných vedlejších účinků, které s sebou nesou“.

Dále řekl, že ho nepřekvapuje, že „Deep church je zcela podřízena Deep state“. Zároveň řekl, že „Big Pharma je jedním z hlavních spojenců elity při prosazování Velkého resetu“.

Katolický arcibiskup, který kdysi působil v roli velvyslance Vatikánu v USA, se nestydí sdílet své názory, zejména pokud jde o církevní a sociální nespravedlnost.

V minulosti veřejně kritizoval prominentní katolické biskupy, kteří podpořili Joea Bidena, když kandidoval na prezidenta, přestože zastával propotratový postoj. Označil také levicové politiky, kteří se zdají být katolíky pouze podle jména, protože podporují politické cíle, které jsou v rozporu s katolickým přesvědčením. S odkazem na Bidena, Andrewa Cuoma a Nancy Pelosiovou řekl, že „všichni hrdě podporují potraty a genderovou indoktrinaci a všichni hrdě podporují hnutí Antifa a Black Lives Matter, která zapalují celá americká města“.

Zdroj: (1) (2)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x