Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 22.12.2023

QAnon

ZA SCÉNOU>]; TRUMP DAL< plnou moc armádě a podepsal přísně tajné KLASIFIKOVANÉ vojenské operace, které plně aktivovaly BLUESKY OPS. >Proto byla Cheyennská hora uzavřena.

___
V budoucnosti, která se připravuje pro vojenské tribunály, bude TRUMP svědčit, že temné projekty byly před ním utajeny a že nevěděl o projektech mimozemšťanů vytvořených člověkem a o skutečných UFO/UAP Pentagonu nebo CIA …… A TRUMP bude svědčit, že nevěděl nic o Edglinově letecké základně, kde se nacházejí podzemní UAP, ani o žádném z dalších 16 hlavních amerických temných hlubinných operačních míst, kde se nacházejí superpokročilé technologie měnící svět.

_ Tyto velmi důležité operace VYŠETŘOVÁNÍ CIA/[ ds] vojenských a vojenských dodavatelů jako Lockheed Martin
Boeing, Raytheon Company, General Dynamics Corp atd ECT ECT atd atd. Je spojena se superpokročilou technologií a skrytou technologií, která je přímo spojena s Nekonečnou energií. Energie nulového bodu. >>> Což vše je spojeno s volnou energií, LEVITACÍ a kompletní restrukturalizací společností na celém světě.

To je důvod, proč byl vojensky aktivován PLÁN DEVOLUCE a instalován Trump.
ZA SCÉNOU>]; TRUMP PŘEDAL< plnou moc armádě a podepsal přísně tajné KLASIFIKOVANÉ vojenské operace, které ÚPLNĚ AKTIVOVALY> PLÁN DEVOLUCE.

V ROCE 2024_25 SE ODEHRAJÍ SKUTEČNÉ UDÁLOSTI>>>> BLUE SKY EVENTS
UDÁLOST NA NEBI
_tento jev bude šokovat svět< Jak se obloha rozzáří a VĚCI, které jsou zahaleny, se ROZSVÍTÍ. [sc name="wi" ][/sc] ___ Právě TEĎ_ jsou v Kongresu bílé klobouky. Senát, generální prokurátor s přímým vojenským vedením a přímými zpravodajskými agenturami se chystají odhalit HLUBOKÉ TEMNÉ OPERACE deep state a systému vojensko-průmyslového komplexu a pentagonu CIA a vojenských a finančních systémů, které kradou biliony dolarů na tyto neschválené, protiústavní soukromé a otevřeně financované operace. RICO ( Racketeer Influenced and Corrupt Organizations ) ACT je pouze součástí rozsáhlého plánu, jehož cílem je přivést nezákonnou KRIMINÁLNÍ ORGANIZACI [ ds[] CABAL]. operací na světlo a do záznamů Kongresu ( soft tribunálů ) , archivů USA a soudních dokumentů USA . Právě teď se ozývají i whistlebloweři CIA< ( i když CIA a Pentagon popírají, že by měly ufony a UAP v držení. _____ INFILTRACE místo invaze _Bílé klobouky infiltrovaly operace deep state od 70. , 80. 90. let až do TEĎ ... A spící bílé klobouky se probouzejí. Dokonce i uvnitř WEF. WHO. BANKY JP MORGAN. ETCECT ECT ATD. ETCCCRT ECT ECT ECT ECT ECT....... BÍLÉ KLOBOUKY PRONIKLY DO JEJICH SYSTÉMŮ . ZAVEDENÁ BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ A EXPOZICE JE HROU NASTAVENÍ VELKÉ PROBUZENÍ ___ Máte víc, než si myslíte NCSWIC ZA SCÉNOU>]; MCAFEE TERABYTY DAT PŘIPOJENÝCH KE SVĚTOVÝM POČÍTAČŮM ( MCAFEE SOFTWARE BYL TROJSKÝM KONĚM, KTERÝ SNÍMAL VŠECHNA DATA Z VLÁD, ELIT, SVĚTOVÝCH VOJENSKÝCH INFORMACÍ A KORUPCE A SKRYTÝCH AGEND ) JE ULOŽEN NA TŘECH RŮZNÝCH MÍSTECH V USA, VČETNĚ CHEYENNE MOUNTAINS S USSF……. //)/ KABELY>]; ARMÁDĚ UNIKLY INFORMACE O OBCHODOVÁNÍ S LIDMI, PLÁNOVANÝCH VOJENSKÝCH PŘEVRATECH A SVĚTOVÝCH OPERACÍCH PRANÍ ŠPINAVÝCH PENĚZ NAPOJENÝCH NA DNC. CIA SVĚTOVÉ OPERACE DEEP STATE/> a Kongres se chystá ODHALIT MCAFEE DATA< NASTÁVÁ KOLIZE [ EPSTEIN] > MCAFFE TERABYTY PŘICHÁZÍ///
A NOTEBOOK HUNTERA BIDENA SE PŘIPOJÍ K MASIVNÍ BOUŘI//////.>>>

AHOJ> WIKILEAKS
AHOJ >>> JULIÁN ASSANGE
[ KILLSWITCH] TERABAJTY
(SVĚTOVÁ KORUPCE CIA)

☝️ TO JE VELKÉ

Říkám vám to už dlouho…. Děje se to.

Také jsem vám řekl, že TRUMP umístil MUSKA jako vojenského velitele uvnitř SPOJENÝCH STÁTNÍCH KOSMICKÝCH SIL ZPRAVODAJSKÝCH OPERACÍ.
>
>
> TEĎ MÁTE ALEXE ( který potvrdil Q The Storm Riders DROP, že Elon Musk byl umístěn Trumpem a MUSK je vrchním velitelem USSF) S TUCKEREM CARLSONEM ČERVENÝM PILÍŘEM NÁRODA<<< komunikace vojenské COMMS s její barvy šatů jako BLUE- SKY / SKY-BLUE 0perace na místě a spojení s JFK a alianční operace........ > TEĎ_ Melania Trumpová záměrně DOPLŇUJE INFORMACE, aby svět sledoval TUCKERA CARLSONA …. Jak vyjádřila svou volbu, aby se Carlson stal viceprezidentem ( i když Carlson viceprezidentem nebude…. Je to všechno vojenská KOMUNIKACE a operace, aby se svět podíval na Tuckera Carlsona, protože po Melaniině komentáři se stal trendem na internetu……..< TO VŠE BYLO INTENCIONÁLNÍ ⚠️... ZÁMĚREM BYLO ZÍSKAT PLNOU POZORNOST PRO TUCKERA CARLSONA.....>. Během několika hodin, kdy se Pozornost dostala ke CARLSONOVI, okamžitě udělal rozhovor s ALEXEM JONESEM – Jones byl prvním člověkem, který ODHALIL satanistické setkání světové elity v Bohemian Grove, na které se vracejí prezidenti .premiéři A nejmocnější lidé světa při satanistických rituálech obětování dětí bohu molochovi..//)

_
_
_
_. Proč se MUSK veřejně distancoval od Trumpa?
> Proč Kash Patel a Trump, Ezra> financovali MUSKA?

Proč se MUSK veřejně distancuje od Jonese?
.. Proč ale MUSK umožňuje rozhovor s Tuckerem Carlsonem?

MUSK je mocným přítelem Rogana, ROGAN je mocným spojencem JONESE,… A jsou mocnými přáteli Tuckera Carlsona<< ( a všichni chtějí ODHALIT EPSTEINOVU SÁGU. LIST. ÚPLNÉ OBCHODOVÁNÍ S LIDMI. PRANÍ PENĚZ, SEXUÁLNÍ OPERACE S DĚTMI. CIA. HOLLYWOOD. MOSSAD.MI6 . OPERACE//// Proč Melania Trumpová několik hodin před rozhovorem s Alexem Jonesem všechny navedla na Tuckera Carlsona? O co jde? _____ V roce 2021 jsem řekl, že bílé klobouky+ TRUMP+ USSF dělají POHYB PRAVDY. KOMUNITA> SÍŤ///

Říkal jsem dávno před tím, než MSM nebo Patrioti věděli, že MUSK získá Twitter ( nyní X je jednou z nejmocnějších platforem na světě, která dává PRAVDU o úmrtích na vakcíny a PLANDEMII.. Světová korupce…. Vnitřní zprávy ze slyšení v Kongresu, které ukládá informace do záznamů a archivů Kongresu USA… Soudní dokumenty<<<)//// __ NYNÍ SE VYTVÁŘEJÍ MASIVNÍ POHYBY, ABY SVĚT VIDĚL ODHALENÍ SVĚTOVÉ KABALY 2024 PROSTŘEDNICTVÍM ODHALENÍ EPSTEINA. TERABAJTY MCAFEE V DRŽENÍ AMERICKÉ ARMÁDY ("BÍLÉ KLOBOUKY"). > NOTEBOOK HUNTERA BIDEN
> INFORMACE JULIANA ASSANGE [ KILLSWITCH]

A VOJENŠTÍ VELITELÉ SE CHYSTAJÍ VYSTOUPIT

🔥

BOUŘE

TO NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘIJDE

WWG1WGA

AHOJ Q>>>> NOVÝ Q ROKU 2024 PŘICHÁZÍ<<<<< OHEŇ 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥 Máte víc, než si myslíte ENCORE< z roku 2024 [ EPSTEIN] >PLNÉ PŘIPOJENÍ K
BILL GATES+ OSN+ DAVIS+ CIA + ROCKEFELLERS >JP MORGAN< SVĚTOVÉ BANKY >>> supervelmoci EU<< Vše napojeno na U.S. Korupce> deep state systém vojensko-průmyslového komplexu> [ ds]cenzurní systém> CIA. CIA. CIA.CIA. IZRAELSKÝ MOSAD> MI6 >OBAMA+ CLINTONOVY+KABALA AGENDA> VYTVOŘENÍ PLANDEMIE+ VIRU ( CIA/FAUCI++) VAKCÍN>>> PLÁNOVANÁ 3. SVĚTOVÁ VÁLKA.
//FALEŠNÁ AGENDA GLOBÁLNÍ ZMĚNY KLIMATU SPOJENÁ S PLNOU KONTROLOU SVĚTOVÝCH OPERACÍ DEEP STATE<<<< + + _HORKÉ odhalení deep state kabaly a jejích světových operací přichází v HORKÉM 🔥🔥🔥🔥. >Jako MelaniaTRUMP spojila svět s Tuckerem Carlsonem a Carlson spojil svět s Alexem Jonesem>>>A MUSK PŘIPOJIL NEJZAKÁZANĚJŠÍHO ČLOVĚKA NA SVĚTĚ K CELOSVĚTOVÉ AUDIENCI X< *( Proč by Musk obnovoval Jonese do X , když Alex Jones jako Q The Storm Rider odhalil Muska jako velitele uvnitř vojenských operací a byl Trumpem dosazen do vesmírných sil Spojených států ( zpravodajství a operace) _ _ _ _MUSK]>Během několika hodin se Alex Jones dostal do povědomí celosvětového publika ( * je třeba poznamenat, že Alex Jones nemá rád Q ….. Ale to je v operacích teorie her velmi důležité//))
Protože je zpravodajsky známo, že Alex Jones má určitou formu SELEKTIVNÍHO SAVANTSKÉHO SYNDROMU #> to znamená, že je vysoce inteligentní v selektivních oblastech myšlení a.. Ale zároveň ho často zastiňuje hněv a vztek. >>>>> Existuje mnoho důvodů, proč je krmen INTEL a kontraintelem a falešnými informacemi [ DISINFORMACE ] > //// dokonce i generál Flynn mu dává DISINFORMACE, ale přesto chválí jeho práci a vlastnosti.
_
_>Celkově vzato, Alex Jones bude TEĎ využit k tomu, aby stál v čele větších operací šíření informací, které jsou vysoce propojeny se zdánlivě konspiračními myšlenkami o adrenochromu, mimozemšťanech, démonech a satanistické demokratické straně napojené na světovou ELITU.
>Proč je Alex Jones využíván právě teď a proč se dostává do světla reflektorů?
_*protože TRUMP>Musk. Rogan. David Ben Patrick, generál MacGregor, generál Flynn, Kash Patel, Ezra, Gaetz, Tucker Carlson, Vivek Ramaswamy , > Melania Trump a velitelé USA a Kongresu nemohou mluvit k tématům ADRENOCHROM, SATANISTICKÉ ZLOČINY DAVOS. OSN. SVĚTOVÉ ELITY , TEMNÉ SATANSKÉ RITUÁLY , OBĚTOVÁNÍ DĚTÍ Otevřeně, aniž by to vyvolalo masivní odezvu a následky a aniž by byli onálepkováni.
>>>>JONES je využíván k vedení
Otevřené operace k odhalení světových satanistických rituálů pedofilie a to vše bude souviset s EPSTEINOVÝM ODHALENÍM v roce 2024, protože KONGRES A BÍLÉ KLOBOUKY tuto událost vynesou_ NA SVĚTLO/////

_Teď byste měli pochopit proč, generál Macgregor, Musk , Alex Jones, Vivek Ramaswamy, David Ben Patrick, generál Flynn, Matt Gaetz , Jack Posobiec VŠICHNI se spojili v živém vysílání společně na X, které vedl Musk< to vše se sešlo jménem Muska, který hostil Alexe Jonese. ///) Ve stejnou chvíli, kdy spolu tyto mocenské síly hovořily, se Trump setkal s Joe Roganem na velmi důležitých diskusích ( říkám vám už dlouho, že Rogan hrál obrovskou roli a už měl v plánu hostit Trumpa v největším podcastovém pořadu na světě) > *Musíte si vzpomenout na MELANII> TRUMP
byl člověk, který přitáhl celosvětovou pozornost k Tuckerovi Carlsonovi za to, že ho jmenoval jako volbu viceprezidenta//// pak o pár hodin později Carlson přivedl Jonese do svého pořadu a stali se virálními a trendovými pak o několik dní později Musk hostí Jonese a dává ho zpět na Twitter X s mocnými generály, plukovníky, vojenskou rozvědkou přímo v pořadu.>>>>> NIC NENÍ NÁHODA<<<<<<< _, NYNÍ VŠECHNY TYTO MOCENSKÉ SÍLY USILUJÍ O AGENDU KLIMATICKÝCH ZMĚN A WEF. KLAUS SCHWAB. BILL GATES. EPSTEIN<<<<< ENCORE 2024 přichází!!!! 🔥 A Musk to řekl sám. Podívejte se na ENCORE roku 2024 <<< Už dávno jsem vám všem, milí Patrioti, řekl, že vojenské bílé klobouky za Muskem se chystají získat Twitter a přinést na svět mocnou platformu TRUTH... A komunita Truth, síť se chystá spojit pod Trumpem ( Trump . Kash. Ezra Bílé klobouky na ministerstvu obrany financovaly Muska a daly víc peněz, než si myslíte, do Space X)/// _Melania TRUMP dává důležité COMMS ( jsem vám řekl příběh Sky-blue / BLUE SKY operací v předchozím příspěvku a TRUMP spojení s JFKJR) 🔥 ENCORE 2024 JE ODHALENÍ VOJENSKÉHO PUČE PROTI DONALDU TRUMPOVI. _AMERICKÝ LID, SVĚTOVÍ OBČANÉ ZACHYCENI VE VNITŘNÍM VĚZENÍ CIA WEF ++ ETC ECT ETC> [ ds]PROJEKT/Agendy

Držte se pevně, protože se blížíme k silné bouři, a nepanikařte, až uvidíte Trumpa.
přesunut z voleb ( vše se změní v dokonalém načasování…)
/////I mnohokrát prohlásil, že jejich nebudou volby, ale civilizační událost blízká smrti. ( To znamená blízkou jadernou válku, událost blízkou občanské válce, BLACKOUTS , BANKY GO DOWN, masivní protesty, nepokoje>> DEEP STATE ODHALENÍ NA SVĚTOVÉ ÚROVNI<<<...... Varoval jsem tolikrát před těmito UDÁLOSTMI, které se mohou stát ( ale Bezpečnostní opatření jsou na místě a zpětné kanály mezi Ruskem. Cheyenne Mountain. Trumpem. Putinem. XI modi. MBS jsou bezpečné)... Zůstaňte v klidu a zásobte se potravinami a zdroji///// Čím více se blížíme k EPSTEINOVĚ ÚPLNÉMU ODHALENÍ. BIDEN LAPTOP. PŘÍMÍ WHISTLEBLOWEŘI Z ARMÁDY, Vojenský převrat, SKUTEČNÉ ODHALENÍ SKRYTÝCH TECHNOLOGIÍ SPOJENÝCH S VOJENSKÝMI OPERACEMI / HLUBOKÉ TEMNÉ PROJEKTY OPERUJÍCÍ UFOS. UAPs ÚPLNÁ KORUPCE CIA ......Čím blíže budeme k DECLASU, tím silněji nás zasáhne SVĚTOVÁ BOUŘE.< V ZÁKULISÍ>]; 11.3 PROBÍHAJÍCÍ PROTOKOLY VÁLEČNÝCH ZÁKONŮ< NĚMECKO se také připravuje na pád své vlády a vojenské protokoly na pozdější léto 2024 ( spousta spousta ODHALENÍ německé korupce na nejvyšších úrovních, která má být odhalena, spojená s praním špinavých peněz na Ukrajině. S/ KORUPCE V OSN A NATO .>
__
PAMATUJ>{; BIDEN NEMÁ JADERNÉ KLÍČE A CHEYENNE MNT. JE UZAVŘENA A DRŽÍ VŠECHNY KLÍČE
[ PLÁN DECENTRALIZACE]

_Právě teď Biden jedná s Obamou a deep state a chystá se odstoupit///))
OČI NA> ASSANGE ..
_ASSANGE [ KILLSWITCH] AKTIVOVÁN
a panika ve Washingtonu. Clintonovci .cia. země un nato eu v panice z toho, co má ASSANGE na světové pedofily. Adrenochromové operace, vojenské převraty PLÁNOVANÉ NA ROK 2012_2014>2019.
KABELY>]; deep state chce Assange propustit a zajistit, aby nezveřejnil
KILLSWITCH na veřejnost< KABELY>]; USSF . MUSK MÁ INFORMACE O ASSANGEOVI////
MCAFEE VĚDĚL VŠECHNO

MÁME TO VŠECHNO.

BOUŘE
____&
V současné době_ více než 70 % občanů USA odmítá posílání peněz na Ukrajinu a do Izraele na financování válek.
To znamená, že více než 70 % občanů USA si CIA nekupuje. PROPAGANDA MSM DEEP STATE POSMĚVÁČKŮ .

DRŽTE SE PEVNĚ, VLASTENCI>>>> BÍLÉ KLOBOUKY PO CELÉM SVĚTĚ JDOU PO KLAUSU SCHWABOVI WEF CIA. OSN .
MMF.WHO. ATD+ ATD….> A ODHALÍ PŘED SPÍCÍMI OVCEMI CELÉHO SVĚTA.
>
> AHOJ X
NAD CÍLEM 🎯
[ DS]PANIKA-CIA-PANIKA-WEF

; MRTVÝ CHODÍCÍ MUŽ>_NATO

UVNITŘ>]VELENÍ AMERICKÉ ARMÁDY
NATO je označováno jako MRTVÝ CHODÍCÍ MUŽ<✓< _VOJENSKÉ ZPRÁVY A VEDENÍ>]; JASNĚ vědí, že současné západní mocnosti jsou v úplném [KOLAPSU]>>.
[KOLAPS MOCI ELIT] << _NATO KOLAPS Od infiltrace čtyřhvězdičkového generála Rogerse do Obamovy administrativy a jeho významu pro sjednocení vojenských velitelů v zákulisí v tiché válce COVERT proti CIA. ROCKERFELLERŮ/ROTHSCHILDŮ/BUSHŮ ATD. EVT ATD." _Generál Rogers nese MASIVNÍ zodpovědnost za UTAJENÉ kybernetické operace, které Obama. CIA atd. nainstalovala proti americkému lidu. ( Dnes generál Rogers pokračuje v utajených operacích s Operacemi spojenými s_ PLÁNEM DEVOLUCE. OPERACE TEORIE HER._ SLEDOVAT OPERACE BÍLÝCH KRÁLÍKŮ_///SKYBLUE UTAJOVANÉ OPERACE. >V pozdější části roku 2014 generál Rogers s nejvyššími veliteli. Admirálové, plukovníci
(např. plukovníkem Douglasem Macgregorem/ ) aktivovali operace proti OBAMOVI [ KILLSWITCH] k ovládnutí internetu a INTERNETOVÝCH BLACKOUTŮ.//)
_DROPY z interních vojenských zdrojů potvrzují, že současně běží 3 internety> a po zahájení operací DEEP STATE FALEŠNÉ VLAJKY CYBER WAR OPERACE PROTI AMERICKÉMU A EVROPSKÉMU NÁRODU///// jsou na místě BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ< K OBNOVENÍ SVĚTOVÝCH KOMUNIKACÍ A INTERNETOVÝCH INTERFACÍ V OKAMŽITÝCH OPERACÍCH. Včetně ]CELOSVĚTOVÝCH OPERACÍ EBS[[. (to znamená, že existují plná bezpečnostní opatření k obnovení dodávek elektřiny a důležitých internetových linek připojených k síti< )/// ZA SCÉNOU>]; Bílé klobouky armády jsou si již dlouho vědomi Deep State Bilderberger skupinou ( WEF, DAVOS ) Rothschildové Rockerfellerové CIA atd ECT ECT atd kontrolují [ DS] vojenské operace.
_A velení pod vedením generála Rogerse si bylo dobře vědomo GLOBÁLNÍHO KYBERNETICKÉHO ÚTOKU, který měl být zahájen s cílem přivodit světový kolaps ///> PANDEMIE KYBERNETICKÉHO ÚTOKU<<<<<<<< cvičení FBI s názvem CYBER-ATTACK. CIA. DHS s >>CYBEREASON a jejich napojením na izraelskou rozvědku a Mossad ….. Uvnitř těchto simulací kybernetického útoku CIA FBI a Deep state ( DAVOS) plánovali, jak napadnout infrastrukturu během voleb a zavést Chaos, který by vedl k maršálovému právu.
> Souběžně s operacemi CIA.fbi Rockefeller Rothschild probíhá několik sítí kyberhackerů financovaných deep state ////
_
_
_
_ALE> USSF. SPACE X. RUSKÉ zpravodajské družice. s italskými zpravodajskými družicemi a více než >30 různými super pokročilými
SATELITY jsou dostatečně výkonné na to, aby zničily světové CYBER HACKERY .
A SOUČASNĚ USSF SPACE X ZA POSLEDNÍCH 5 LET ZLOKALIZOVAL VŠECHNY SVĚTOVÉ SÍTĚ A ZÁKLADNY KYBERHACKERŮ, KTERÉ FINANCUJÍ [ ds] ELITY A VOJENŠTÍ DODAVATELÉ////
>
>>dříve v roce jsem vám dal DROPS, že ALLIANCE s USSF. SPACE X COMPS. mají super vyspělou A.I. a některé z nich již byly uvolněny, aby čelily A.I. systémům Deep State.
__
Nyní_ NATO zachvacuje panika, protože NATO je uvnitř masivního kolapsu a dráty narážejí >>>NATO DEAD MAN WALKING (chodící mrtvola)

Německo uvnitř intenzivního kolapsu ze strany [ ds], ale také ze strany ALLIANCE bílých klobouků/////.
_jak Německo přebírá vojenskou sílu, aby se pokusilo napadnout Ukrajinu a poskytlo jí masivní finanční prostředky. NATO. Systém vojensko-průmyslového komplexu EU…..bude následovat obrovský kolaps, protože německý lid uvidí, jak se v jeho zemi rozvinula masivní korupce, a bílé klobouky DROP INTEL> do veřejného sektoru v roce 2024 ///// tyto DROPY ZABEZPEČÍ, že občané EU povstanou proti Evropské unie DEEP STATE MACHINE.

SVĚTOVÁ BOUŘE PŘICHÁZÍ, PROTOŽE NĚKOLIK ZEMÍ EU JAKO POLSKO A FRANCIE BUDOU BLÍZKO OBČANSKÉ VÁLKY, PROTOŽE V ROCE 2024 VYJDE NA SVĚTLO PLNÁ KORUPCE VLÁD A [ DS]VOJENSKÝCH ELIT.
>>> ODHALENÍ KORUPCE NA MASIVNÍ ÚROVNI UVNITŘ VEDOUCÍCH ZEMÍ EU PŘINESE ODHALENÍ OSN. WEF. IMF SVĚTOVÉ BANKY A DOJDE KE STŘETU S EPSTEINOVÝM ODHALENÍM.
KORUPCE VOJENSKÝCH ZPRAVODAJSKÝCH SLUŽEB EU

BOUŘE V EVROPSKÉ UNII
SOUVISÍ S >
NATO MRTVÝM CHODÍCÍM MUŽEM
___
Plán na záchranu světa
Nic není náhoda

NCSWIC

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
6 měsíců před

Není pochyb o tom, že USA, GB, NATO a EU jsou v rozkladu. Tzv.vyspělé technologie mimozemšťanů jsou většinou vynálezy, převzaté Západem od hitlerovského Německa. Kdyby však byly perfektně fungující, byl by je už Hitler používal.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x