Přesné zničení ukrajinské nacistické válečné mašinérie

batalion Azov

Od zahájení ruské speciální vojenské operace 24. února MSM USA a Západu zamlčují, jak účinně jeho síly od prvního dne až do současnosti ničivě bušily do ukrajinských vojsk a drtily je.

batalion Azov

Kvůli tomu, co se dělo, tisíce převážně branců ukrajinských sil složily zbraně, vzdaly se nebo dezertovaly ze svých řad. Neexistuje žádná dvojznačnost proč. Raději žili, než aby zemřeli. Mnozí přešli na ruské území nebo se spojili s bojovníky domobrany Donbasu proti pohromě nacisty zamořené Ukrajiny.

Šéf ruského ministerstva zahraničí Alexej Polščuk ve čtvrtek zopakoval slova Vladimira Putina:

„Zvláštní vojenská operace skončí, až budou splněny její úkoly. Mezi ně patří ochrana mírumilovného obyvatelstva Donbasu, demilitarizace a denacifikace Ukrajiny, jakož i eliminace hrozeb pro Rusko přicházejících z (nacisty zamořeného) ukrajinského území v důsledku jeho zajetí (USA ovládaným) režimem NATO. Všech cílů bude dosaženo.“

Samostatně v reakci na několikanásobné pokusy Ruska přimět nacistické hrdlořezy a podobně smýšlející žoldáky, kteří se ukrývají v rozlehlém mariupolském ocelářském závodě Azovstal, aby složili zbraně, vzdali se a bylo jim přiznáno právo na život a humánní zacházení, absurdně požadovali následující:

Odmítají se vzdát ruským jednotkám nebo jednotkám doněcké domobrany.

Závod opustí pod podmínkou podpory ze strany blíže nespecifikované země „třetí strany.“

Vyhrazují si právo ponechat si osobní zbraně – a evakuovat stovky zraněných a padlých bojovníků.

Ruské ministerstvo obrany reagovalo následovně:

„Vůdci (složek uvnitř Azovstalu) nevyužili další příležitost k záchraně sebe a životů svých podřízených. Rusko udělalo vše pro záchranu vašich životů. Měli jste se obrátit přímo na ukrajinské vedení, které vás zrádně opustilo už dávno.“

V reakci na výzvu prozápadního imperiálního nástroje Antonia Guterrese ke čtyřdennímu „velikonočnímu příměří“ doněcká ministryně zahraničí Natalia Nikonorova tento falešný návrh odmítla:

„Ukrajina dříve využívala příměří k přeskupení sil, k opevnění pozic. Pokaždé příměří skončilo zesílenými zátarasy a civilními oběťmi a ztrátami. Tento druh příměří odmítáme.“

Tzv. ukrajinský ministr zahraničí Kuleba odpověděl Guterresovi smíšeně:

„Otázka ukončení konfliktu s Ruskem se bude řešit na bojišti, nikoliv u jednacího stolu… prostřednictvím diplomacie.“

Zároveň dodal:

Ukrajina „vždy byla a zůstává odhodlána řešit konflikt mírovými a diplomatickými prostředky (sic).“

Jak již bylo vysvětleno dříve, hegemon USA kontroluje vše, co se týká Ruska a Ukrajiny.

Kyjev je bezmocný, jeho akce jsou organizovány a řízeny dominantními tvrdými stoupenci Bidenova režimu, Pentagonem a CIA.

Rusko Guterresovi oficiálně neodpovědělo.

V úterý v Radě bezpečnosti jeho zástupce v OSN Dmitrij Poljanskij zdůraznil, že kyjevský režim opakovaně zneužívá nebo odmítá využívat humanitární koridory zřízené Ruskem k evakuaci civilistů mimo ohrožení.

Místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv poznamenal, že téměř okamžitě po Guterresově návrhu německý kancléř Scholz vyzval západní režimy, aby na Ukrajinu poslaly další těžké zbraně – pro věčnou zástupnou válku proti Rusku.

Hegemon USA odmítá obnovení míru a stability ve střední Evropě ve prospěch nekonečných sankcí a zástupné horké války proti Rusku.

A toto „mimořádné prohlášení“ ruského ministerstva obrany z 19. dubna:

„Podle dostupných spolehlivých informací připravuje Služba bezpečnosti Ukrajiny (SBU) další provokaci pod falešnou vlajkou s cílem obvinit vojáky Ruské federace z takzvaných válečných zločinů s masovým vyhlazením civilistů v Oděské oblasti.“

Za tímto účelem se v nejbližší době plánuje obléknout jednu z jednotek SBU do uniformy ruských vojáků a provést ukázkovou střelbu místních obyvatel.

Foto a videozáznamy z této akce s údajnými ‚ruskými zvěrstvy‘ budou zveřejněny ukrajinskými a západními zpravodajskými agenturami, aby okamžitě propagovaly podvrhy.

Připravovaná provokace ukrajinských úřadů demonstruje jejich nelidský postoj k osudu pokojných občanů Ukrajiny a svědčí o naprostém ignorování všech norem morálky a mezinárodního humanitárního práva.

Upozorňujeme západní režim v čele s hegemonem USA předem, že Ruská federace má operativní důkazní základnu o chystaných dalších strašlivých zločinech kyjevského režimu.“

Ruské ministerstvo obrany v posledních 24 hodinách do středy podalo následující prohlášení:

Jeho „raketové a dělostřelecké jednotky zasadily údery na 1 053 objektů ukrajinské vojenské infrastruktury.“

Ruské síly rovněž zlikvidovaly 31 ukrajinských velitelských stanovišť, šest skladů pohonných hmot, 910 opěrných bodů a oblastí hromadění nepřátelské živé síly, stejně jako 106 dělostřeleckých pozic.

Operačně-taktické a armádní letecké letouny ruských vzdušně-kosmických sil zasáhly přes noc 73 ukrajinských vojenských objektů.

Tyto cíle zahrnovaly čtyři velitelská stanoviště, 57 oblastí shromažďování ukrajinské živé síly a vojenské techniky, sedm opěrných bodů a čtyři muniční sklady.

Rovněž bylo leteckými údery zničeno šest tanků, devět obrněných vozidel a baterie 152mm houfnic Msta-B.

Bylo sestřeleno šest bezpilotních letounů a dvě sovětské taktické rakety Tochka-U.

Zatímco americké/západní režimy a jejich tiskoví agenti MSM chválí ukrajinskou vysněnou demokracii – skutečná je zakázána – její nacifikovaná tajná policie systematicky likviduje každého, kdo kritizuje tyranskou vládu nastolenou USA a/nebo podporuje cokoli ruského.

Ve středu byl za své proruské názory zavražděn ukrajinský bloger Valerij Kulešov.

Západní režimy ani jejich média o jeho chladnokrevné vraždě neinformovaly ani slovem.

Jejich mlčení je jasným důkazem podpory a spoluviny.

Totéž platí o prosazování nekonečné zástupné války proti Rusku s cílem izolovat a podkopat tuto zemi – přičemž cílem je změna režimu, drancování jejích zdrojů a vykořisťování jejích obyvatel.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x