Přednosta kliniky v Chemnitzu spáchal sebevraždu: „Vakcína proti COVID-19 je genocida“

Dr. Thomas Jendges

Přednosta kliniky v německém Chemnitzu spáchal sebevraždu. V dopise nalezeném na místě činu vysvětluje, že se již nemůže podílet na genocidě.

Dr. Thomas Jendges

Podle deníku Bild spáchal Dr. Thomas Jendges, přednosta kliniky v německém Chemnitzu, sebevraždu skokem ze střechy budovy kliniky ve Flemmingstrasse. Bylo mu 55 let. Lékař na následky zranění na místě zemřel. Jendges byl jmenován jediným jednatelem kliniky Chemnitz teprve od 1. října 2021. Od dubna působil jako jednatel největší východoněmecké městské nemocnice.

Sven Schulze na webových stránkách města vysvětlil, že, Klinika Chemnitz je i přes tragické úmrtí doktora Thomase Jendgese stále schopna fungovat. Schulze: „V příštích dnech se bude o chod starat rozšířený manažerský tým.“

Kolují zprávy o dopise, který po sobě zesnulý zanechal. Jendges spáchal sebevraždu, aby šel příkladem proti očkování. Jedná se o „prostředky biologické války“, tak se píše v příspěvcích. Vakcínu prý ve svém dopise označil za „genocidu a zločin proti lidskosti“.

Podle Las repúblicas v dlouhém dopise na rozloučenou, který Dr. Thomas Jendges napsal před svou sebevraždou a požadoval jeho zveřejnění, údajně tvrdě kritizoval informační politiku vlád při řešení nebezpečnosti vakcín proti Covid-19. Neustálé lži a klamání pacientů a očkovaných, že vakcíny jsou údajně neškodné, už nemohl snést, uvádí se v dopise.

Odsuzuje očkování populace experimentálními a smrtícími vakcínami proti Covid-19, což je ve skutečnosti spíše biologická bojová látka vytvořená a manipulovaná pro toto použití než pro jakýkoli jiný známý účel. Podle Dr. Thomase Jendgese právě teď dochází ke genocidě a zločinu proti lidskosti.

Protože mu starosta vyhrožoval, že ho vyhodí, pokud nebude nadále držet poslušnou linii vynucenou vládním nařízením a odmítne očkovat pacienty na klinice, neměl Jendges pravděpodobně žádné další možnosti.

Přestože Dr. Jendges nařídil, aby byl celý jeho dopis na rozloučenou zveřejněn, starosta Chemnitzu Sven Schulze z SPD podle současných informací tomuto zveřejnění nadále brání.

Na různých fórech se vytvořily četné skupiny požadující, aby Schulze zanechal svého odmítavého postoje a konečně respektoval Jendgesovo poslední přání.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] 17. listopadPo očkování se hloupneMUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ: Prečo sa za každú cenu musí tá vakcína dostať do tela každého človeka?Přednosta kliniky v Chemnitzu spáchal sebevraždu: „Vakcína proti COVID-19 je genocida“ […]

zdenio
Host
zdenio
1 rok před

ZLOČINCÚM JE TŘEBA SE POSTAVIT NA ODPOR.

Josef
Host
Josef
8 měsíců před

Všude je boj o koryta sám podvodník a darebak. Je to hnus kam ten svět spěje.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x