Bývalý ruský vojenský generál tvrdí, že mimozemšťané jsou zde

General Leonid G. Ivashov

Je velmi nepravděpodobné, že bychom v oboru ufologie narazili na někoho, kdo by nesouhlasil s mimozemskou hypotézou jako vysvětlením fenoménu UFO. To je mé osobní přesvědčení založené na intenzivním výzkumu tohoto tématu, který trvá již více než dvě desetiletí.

General Leonid G. Ivashov

Objekty pohybující se vysokou rychlostí a provádějící manévry, které nedokáže žádné známé letadlo, využívající zřejmě technologii, která by mohla změnit naše chápání fyziky, byly nyní „oficiálně“ zveřejněny v několika zemích. Aby bylo jasno, skutečnost není nová, ale rozhovor je nyní dostupný v mainstreamové diskusi.

Vláda Spojených států nedávno přiznala, že tyto objekty existují, a zároveň prohlásila, že neví, co jsou zač. Toto tvrzení samo o sobě se nezdá být zcela přesné, protože několik informátorů „zevnitř“ veřejně prohlásilo, že vláda USA ve skutečnosti některé z těchto objektů získala.

Bohužel se však zdá, že dnešní veřejné odhalování UFO se příliš neliší od toho, jak tomu bylo před desítkami let. V minulosti jsme byli svědky toho, že prezidenti, jako například Harry Truman, veřejně uznali realitu UFO. Viděli jsme také programy zavedené v rámci vlády, jako byl projekt Blue Book, který je zkoumal. Konečný výsledek se zdá být vždy stejný, „nevíme, co jsou zač“.

Vzhledem k tomu, že velké vlády a velká média mají zkušenost s tím, že pro veřejnost udržují věci nejasné, spoléhat se na tyto subjekty, pokud jde o nějakou významnou pravdu, může být špatný přístup, protože v mnoha případech jsou používány jako nástroje klamání, manipulace s vnímáním a psychologické války.

Plukovník Robert Friend, který byl v letech 1958-1962 ředitelem tehdejšího vládního vyšetřování tohoto fenoménu (Blue Book), ve svém posledním rozhovoru před smrtí naznačuje, že americké letectvo vědělo, co jsou tyto objekty zač, a proto program ukončilo, čímž naznačuje myšlenku, že vědělo, že jde o mimozemšťany.

Lidé, kteří tvrdili, že mají „kontakt“ s těmito bytostmi, byli při „veřejném odhalování ufo“ zcela ignorováni. Pokud bychom měli potenciální očité svědky, nebylo by dobré se na jejich zážitky zeptat a aplikovat na jejich vyprávění určitou zvědavou striktnost?

Kromě toho bylo zcela ignorováno množství lidí z armády, zpravodajských služeb a vládních agentur, kteří se rozhodli promluvit o tom, co zřejmě vědí.

Proč jsou všichni tito lidé a jejich názory neustále ignorováni a drženi mimo širší veřejnou diskusi?

Zatím se zdá, že mainstreamová média a vláda mají zájem posvítit si pouze na někoho, kdo uznává realitu těchto objektů, ale drží se narativu „nevíme, co to je“.

Příkladem hodnotného whistleblowera by mohl být generál Leonid G. Ivašov.

„Ano, mimozemšťané se v té či oné podobě a tím či oním způsobem na planetě Zemi jistě vyskytují….Ale zatím nezpůsobili svou přítomností žádné škody – žádné škody pozemšťanům, infrastruktuře ani jiným živým organismům na Zemi, takže tvrdit, že existuje mimozemská hrozba, to asi neodpovídá skutečnosti.“ – Ivašova můžete vidět, jak to říká v ukázce z nedávného filmu Dr. Stevena Greera „The Cosmic Hoax“.

Tato slova jsou opět komplimentem pro ostatní, kteří by to mohli vědět. Plukovník Lorin Ross Dedrickson působil osm let v americké Komisi pro atomovou energii. Během této doby se dozvěděl o mnoha zjevných setkáních s mimozemšťany a také se vyjádřil, že jedním z jejich hlavních zájmů je zachování planety Země.

Jedno tvrzení nebo jeden whistleblower by nebyl takový problém, ale existují stovky lidí, kteří se přihlásili, přičemž se jim dostalo jen velmi malé pozornosti.

Dr. Richard F. Haines, vedoucí vědecký pracovník NASA po více než dvě desetiletí, tvrdí, že v 50 procentech případů, s nimiž se setkal, se objekty objevují v blízkosti našich letadel, provádějí fascinující manévry a projevují zřejmě zvědavost. Zmiňuje, že tento jev zřejmě provádí úhybné manévry, aby se vyhnul našim letadlům a nevytvořil tak jakýkoli potenciál pro srážku. Hainesova tvrzení mi připomínají následující citát generála Nathana Twininga z roku 1947.

„Uváděný jev je něco skutečného, nikoli vizionářského nebo fiktivního… Uváděné provozní charakteristiky, jako je extrémní rychlost stoupání, manévrovatelnost (zejména v náklonu) a úkony, které musí být považovány za úhybné, když jsou spatřeny nebo kontaktovány přátelskými letadly a radary, dávají tušit, že některé z objektů jsou řízeny buď ručně, automaticky nebo dálkově.“

Pokud je tento jev vnímán vládami jako hrozba a je takto prezentován masám, zdá se, že může být zavádějící a není přesným obrazem toho, co je pozorováno. A pro ty, kteří si myslí, že lidé nejsou připraveni, nedávná studie naznačila, že většina by byla s realitou UFO docela spokojená.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Bývalý ruský vojenský generál zřejmě zaspal dobu. Ufo jsou pozemské stroje nové technologie. Mimozemšťani jsou fantas magorie. je v tom zase politika o ohlupování lidí.

Frank
Host
Frank
1 rok před
Reply to  Zdenio

Tak ty jsi to opravdu odhalil.

Jan Alexandr Seeger
Host
Jan Alexandr Seeger
1 rok před
Reply to  Zdenio

Nikdy neříkej, nikdy…

3
0
Would love your thoughts, please comment.x