Přední světový analytik dat spojuje globální explozi turbo rakoviny s mRNA vakcínami

mRNA vakcíny

Renomovaný datový analytik Edward Dowd v nejnovějším odhalení, které otřáslo lékařským establishmentem, bije na poplach a odhaluje jasnou a aktuální souvislost mezi alarmujícím nárůstem celosvětového výskytu turbo rakoviny a podáváním mRNA vakcín proti COVID-19.

V pořadu Dr. Drewa, Dowd vypustil do světa opravdovou bombu, která vyvolala šok v lékařské komunitě, a odhalil znepokojivé údaje, které poukazují na výrazný nárůst úmrtí na rakovinu v přímé souvislosti se zaváděním Covid-19 injekcí.

Tato průlomová zpráva, jejímž autory jsou Carlos Alegria a Yuri Nunes ze společnosti Phinace Technologies, odhaluje znepokojivý trend úmrtnosti na rakovinu u starších osob po plošné aplikaci vakcíny proti COVID-19, zejména ve věkové skupině 75 až 84 let.

Dowd, přední světový odborník v oblasti analýzy dat, zdůraznil výrazný kontrast mezi roky 2020, kdy nebyly zjištěny žádné znepokojivé signály, a následujícími roky 2021 a 2022, kdy došlo k jasné odchylce naznačující znepokojivý nárůst úmrtnosti na rakovinu.

Údaje prezentované Dowdem a jeho týmem odhalují znepokojivý nárůst počtu základních úmrtí na rakovinu na 100 000 osob, který odporuje klesajícímu trendu pozorovanému v letech 2010 až 2019. V roce 2020 došlo k mírnému poklesu, přičemž počet úmrtí na základní nádorová onemocnění činil přibližně 1 021 úmrtí na 100 000 osob.

V následujících letech se však tento trend prudce obrátil, přičemž v roce 2021 došlo k nárůstu na 1 049 zemřelých na 100 000 osob a v roce 2022 k dalšímu zvýšení na 1 091 zemřelých na 100 000 osob, což představuje nárůst o 6,85 % oproti roku 2020.

Tato čísla jsou obzvláště alarmující, protože znamenají radikální odklon od předchozího trendu poklesu úmrtnosti na rakovinu.

Kromě toho prudce vzrostl i celkový počet úmrtí na zhoubné nádory, který překročil předpokládané hodnoty a předčil očekávání. Jak zdůraznil Dowd, zjištěných 176 784 základních úmrtí na rakovinu v roce 2022 výrazně překročilo očekávání, což podtrhuje závažnost situace.

Počet úmrtí na rakovinu z více příčin v roce 2022 podobně překročil trendy pozorované v letech 2010 až 2019 o ohromujících 16 %, což naznačuje prudký a znepokojivý nárůst úmrtí připisovaných rakovině spolu s dalšími přispívajícími faktory.

Zatímco v roce 2020 došlo k prudkému nárůstu úmrtnosti na rakovinu z více příčin, k čemuž významně přispěl COVID-19, v následujících letech se situace zhoršovala a v roce 2022 vyvrcholila v hrozivý scénář.

Dowd zdůraznil, že se nepodařilo naplnit pull-forward efekt, který měl vést k poklesu úmrtnosti na nádorová onemocnění v letech 2021 a 2022 v důsledku nadměrného počtu úmrtí v roce 2020. Namísto toho údaje odhalily znepokojivou realitu zvýšené úmrtnosti, což bylo v rozporu s očekáváním a vyvolalo šokové vlny v lékařské a vědecké komunitě.

Čísla nelžou a Dowdova odhalení vykreslují chmurný obraz důsledků zavádění vakcíny proti COVID-19.

Vzhledem k milionům nadměrných úmrtí na rakovinu zaznamenaných po celém světě, zejména mezi staršími lidmi, si naléhavé otázky žádají odpovědi a je třeba hledat odpovědnost.

Establishment a mainstreamová média tuto narůstající krizi nadále tají.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Přední světový analytik dat spojuje globální explozi turbo rakoviny s mRNA vakcínami first appeared on Akta […]

Jetmara
Host
Jetmara
3 měsíců před

Mám pocit, že vy jste ta druhá strana stejné mince. Oni do nás zasévají nemoci a vy děs a hrůzu.Ale nic pro uklidnění ani radu co s tím. Jste jako vúdů. Zarombovat nás všechny a my tu rakovinu dostaneme.Jste jejich levá ruka od prabé ruky satana. Už na vás všechny tzv. svobodné weby kaš

2
0
Would love your thoughts, please comment.x