WEF vyzývá vlády, aby vyhlásily stanné právo kvůli „hrozící pandemii ptačí chřipky“, která má zachvátit celý svět

Ptačí chřipka

Světové ekonomické fórum vyzvalo světové vlády, aby se připravily na vyhlášení stanného práva kvůli „hrozící pandemii ptačí chřipky“, která má být podle nich „stokrát horší“ než COVID-19.

Podle vědců WEF zabije nadcházející pandemie ptačí chřipky nejméně 50 % nakažených.

„Do minulého týdne jsme ptačí chřipku u skotu nezaznamenali. To je novinka,“ upozornila tento týden ředitelka CDC Mandy Cohenová v deníku Washington Post. „Je to rezervoár, ve kterém může virus cirkulovat a potenciálně se měnit.“

Infowars.com uvádí: V šesti různých státech USA byl diagnostikován nový kmen ptačí chřipky.

Deník Daily Mail hovořil o této epidemii s Johnem Fultonem, který je zasvěcen do problematiky a ten uvedl: „Zdá se, že je to stokrát horší než COVID – nebo by mohlo být, pokud zmutuje a udrží si vysokou úmrtnost.“

Podle scénáře, který se nápadně podobá vzniku pandemie COVID-19, spolupracovaly vlády USA a Číny na výzkumu ptačí chřipky, která se vyznačuje tzv. gain-of-function, což zvyšuje nakažlivost virů pro člověka.

Republikán Thomas Massie z Kentucky sdílel screenshot článku z února 2024 v Daily Mail s titulkem: „ODHALENO: Navzdory obavám, že podobné experimenty rozpoutaly Covid, spolupracují USA s Čínskými vědci na vytvoření nakažlivějších a smrtelnějších kmenů ptačí chřipky v rámci projektu za 1 milion dolarů.“

„Kde jsme to už viděli? USA spolupracují s Čínou na tom, aby ptačí chřipka byla nakažlivější a přenosná na savce. Ptačí chřipka se nyní objevila u Amerického mléčného skotu, přenesla se na nejméně jednoho člověka. Přestaňte už s tím!“ napsal Massie.

V článku se také objevilo několik souvislostí mezi výzkumem ptačí chřipky mezi USA a Čínou a nechvalně proslulou laboratoří ve Wuhanu, kde COVID-19 vznikl.

„Hlavními spolupracovníky na projektu jsou Laboratoř Jihovýchodního výzkumu drůbeže USDA, Čínská akademie věd a Roslinův institut Edinburské univerzity – partner Wuhanské laboratoře,“ napsal Daily Mail.

„Kromě toho je jedním z vědců, kteří na projektu spolupracují, Wenju Liu, který je spojen s WIV – která pravděpodobně vyvolala COVID pandemii – a je členem rady vědeckého časopisu, spolupracuje s Zheng-Li Shi, která je známá jako „netopýří dáma“ pro svou rozsáhlou práci na netopýřích koronavirech.“

Tajný Americký výzkum ptačí chřipky se podle Ruské vlády prováděl také v nechvalně proslulých Amerických biolaboratořích na Ukrajině, jak v květnu 2023 informoval server Infowars.

Pracovní skupina Ruského ministerstva obrany spolu s důstojníky Federální bezpečnostní služby a Rosselchoznadzoru potvrdila sběr a certifikaci kmenů viru ptačí chřipky s vysokým potenciálem epidemického šíření a schopností překračovat druhovou bariéru, zejména kmene H5N8, jehož smrtelnost při přenosu na člověka může dosáhnout 40 %. Připomeňme, že 1 % nových infekcí koronaviry končí smrtí.

Ruské ministerstvo obrany rovněž tvrdí, že se Ukrajinci pokusili zničit biolaboratoř ve snaze utajit Americký výzkum ptačí chřipky.

„Podle zaměstnanců, kteří zůstali v rezervě, jim Ukrajinská strana nabídla velkou peněžní odměnu za odstranění nebo zničení výsledků výzkumu,“ uvedlo ministerstvo.

Světová zdravotnická organizace varovala před možnou epidemií ptačí chřipky již v únoru 2023 a USA zahájily práce na výrobě vakcín pro ptáky i lidi.

Je nesmírně bizarní, že k potenciálnímu vypuknutí epidemie dochází během volebního roku (stejně jako v případě Covidu) a že establishment již nyní odrazuje lidi od konzumace kravského masa a mléka, stejně jako kuřecího masa a vajec.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post WEF vyzývá vlády, aby vyhlásily stanné právo kvůli „hrozící pandemii ptačí chřipky“,… first appeared on Akta […]

1
0
Would love your thoughts, please comment.x