POTVRZENO: Plynovody Nord Stream 1 a 2 SABOTOVÁNY, hrozí třetí světová válka

Nord Stream

Evropa oficiálně přerušila své energetické spojení s Ruskem, což urychluje vývoj směrem ke třetí světové válce.

Nord Stream

Podle zpráv ztratil plynovod Nord Stream 1 (NS1) i Nord Stream 2 (NS2) z Ruska do Evropy tlak a přes noc praskl, což způsobilo, že Baltským mořem stoupaly proudy bublajícího metanu.

Vládní představitelé mají podezření na nečistou hru a mnozí na sociálních sítích neukazují na nikoho jiného než na Joea Bidena, který slíbil, že plynovody „už nebudou“, pokud Rusko napadne Ukrajinu – podívejte se níže:

Pokud by byly NS1 a NS2 záměrně napadeny, musely by to udělat speciální jednotky, například námořní potápěči nebo ponorka.

„Už si nedokážeme představit jiný scénář než cílený útok,“ uvedla osoba zasvěcená do federálního vyšetřování této záležitosti. „Vše hovoří proti náhodě.“

Jedno je jisté: zničení NS1 a NS2 není náhoda
Obvinění létají, protože jednotlivé strany této vznikající potyčky odmítají převzít jakoukoli odpovědnost za útok.

Západní mocnosti obviňují Rusko, zatímco ostatní poukazují na Bidena a jeho zlověstné hrozby před světem. Objevují se dokonce spekulace, že odpovědnou stranou by mohla být Ukrajina.

„Po dočasném odstavení plynovodů Nord Stream by dodávky plynu z Ruska do Německa a střední Evropy byly možné pouze prostřednictvím plynovodu Jamal vedoucího přes Polsko nebo ukrajinskou plynovodní sítí,“ vysvětluje jedna ze zpráv, která nabízí možné vysvětlení motivů Ukrajiny.

Ve skutečnosti je však pravděpodobnou odpovědnou stranou NATO. Tato všudypřítomná mocenská struktura již Evropu trestá tím, že ji nutí stát za ochromujícími sankcemi, které místo toho, aby poškodily Rusko, hrozí rozpadem Německa a Evropské unie.

Další možností je, že Scholzova vláda, která je nyní v čele Německa, schválila nebo dokonce požádala o zničení potrubí, aby se zbavila politického tlaku, který by vyvolala nutnost poprvé otevřít NS2 nebo obnovit používání NS1.

„Zelení jsou zde ve vládě a novináři spříznění se Zelenými zašli tak daleko, že požadovali demontáž plynovodů, aby poškodili Putina, takže ani toto není zdaleka bláznivé.“

Existuje také možnost, že Rusko zničilo plynovody samo v rámci operace „pod falešnou vlajkou“, aby zvýšilo cenu plynu.

Americký spisovatel a filmař Gonzalo Lira mezitím tvrdí, že zničení plynovodů je válečným aktem Spojených států proti Evropě.

Britský sociolog Noah Carl se obsáhle rozepsal o tzv. teorii Nord Stream 2. Tvrdí, že v rusko-ukrajinském konfliktu šlo vždy o sabotáž NS2, a předkládá to jako základní argument:

„Ve světě, kde jsou Německo a Rusko přáteli a obchodními partnery, nejsou potřeba americké vojenské základny, nejsou potřeba drahé zbraně a raketové systémy americké výroby a není potřeba ani NATO. Rovněž není třeba uzavírat energetické obchody v amerických dolarech ani hromadit americké státní dluhopisy k vyrovnání účtů. Transakce mezi obchodními partnery mohou probíhat v jejich vlastních měnách, což jistě urychlí prudký pokles hodnoty dolaru a dramatický přesun ekonomické moci.“

Co si myslíte o tomto nejnovějším vývoji ve vznikajícím globálním konfliktu? Kdo je podle vás zodpovědný za zničení NS1 a NS2?

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ocko
Host
Ocko
1 rok před

Každý normálny človek vie, že to urobili USA,o tom ani ja nepochybujem!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x