Německo dnes používá proti příznivcům Palestiny v Berlíně stejnou nacistickou taktiku, jaká byla používána proti Židům v nacistickém Německu

zastánci Palestiny

Policejní složky v Berlíně tento týden prohledávaly nemovitosti obyvatel, kteří podporují Hamás, což se nápadně podobá tomu, co se dělo v Německu ve 30. letech minulého století.

K zásahu pořádkových sil došlo jen několik dní poté, co Německo po útoku v Izraeli, ke kterému došlo 7. října, vydalo formální zákaz obyvatelům Německa podporovat Hamás nebo se s ním jakkoli spojovat.

Německá vláda konkrétně šla po skupině Samidoun, která v Berlíně pořádala oslavu útoku Hamásu, a rozpustila ji.

Podle Německé zpravodajské služby žije v Německu v současné době přibližně 450 členů Hamásu. Jejich zapojení sahá od pouhých projevů sympatií přes zapojení do „propagandistických“ aktivit až po financování a získávání finančních prostředků za účelem posílení Hamásu po celém světě.

„Pokračujeme v důsledném postupu proti radikálním Islamistům,“ oznámila Německá ministryně vnitra Nancy Faeserová. „Zákazem Hamásu a Samidounu v Německu jsme vyslali jasný signál, že nebudeme tolerovat žádnou oslavu nebo podporu barbarského teroru Hamásu proti Izraeli.“

Německá policie provedla razie i v domech Němců obviněných ze šíření „antisemitismu“
Tyto razie měly být demonstrací síly a varováním pro všechny ostatní členy Hamásu a jeho příznivce žijící v Německu, aby okamžitě přestali dělat cokoli, pokud nechtějí, aby je navštívili policisté.

Celkem bylo prohledáno 16 nemovitostí po celém Berlíně, které prohledávalo celkem 500 německých policistů. Mezi další prohledávané oblasti patří Dolní Sasko, Severní Porýní-Vestfálsko a Šlesvicko-Holštýnsko.

Jen v Berlíně bylo zapotřebí 300 policistů, aby provedli prohlídky na 11 místech, z nichž byl zabaven majetek a důkazy. Sedm z těchto prohlídek se týkalo Hamásu, zatímco zbývající čtyři se týkaly Samidounu.

Německá média informovala, že většina prohlídek proběhla v domech příznivců Hamásu a v prostorách Palestinského sdružení.

Tím to však nekončí. Německo také zasahuje proti šíření „antisemitismu“ – v jižní spolkové zemi Bavorsko policie provedla razie v domech 17 Němců kvůli „antisemitským nenávistným projevům a výhrůžkám namířeným proti Židům na internetu“, cituje agentura Associated Press (AP).

Jen 16. listopadu provedla Německá policie razie na 54 různých místech po celé zemi v rámci vyšetřování organizace se sídlem v Hamburku, která je podezřelá z propagace vůdčí ideologie Íránu a možné podpory aktivit Hizballáhu v Německu.

„Pozorně sledujeme Islamistickou scénu,“ řekl Faeser. „Islamisté a antisemité se u nás nemohou a nesmí cítit bezpečně.“

Faeser dodává, že obavy Německé vlády zahrnují znepokojení nad tím, že by příznivci Hamásu, Hizballáhu a dalších Islamistických uskupení mohli ovlivnit politický a společenský diskurz v celém Německu.

V reakci na pokračující Izraelskou genocidu v Gaze Hamás slíbil vyhladit Izrael, zatímco Izrael říká totéž o vyhlazení Hamásu. Již v roce 1997 označilo Americké ministerstvo zahraničí Hamás za teroristickou skupinu, a tak jej vnímá i Evropská unie (EU) a další Západní země.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x