Demokratický kongresman Schiff přivítal v americkém Kapitolu ukrajinské nacistické vojáky z pluku Azov

Nacističtí vojáci pluku Azov

Na snímku, který byl v pondělí zveřejněn na Twitteru, jsou muži, kteří údajně slouží v ukrajinském neonacistickém praporu Azov, na půdě amerického Kapitolu na setkání s demokratickým kongresmanem Adamem Schiffem.

Nacističtí vojáci pluku Azov

Na virální fotografii je vidět, jak Schiff přistupuje k dvojici vojáků Azov v černých oblecích a několika ukrajinským vojákyním, které v pondělí navštívily Kapitol.

Daria Kaleniuk, asistentka ředitele ukrajinské aktivistické skupiny Centrum pro boj proti korupci, k fotografii napsala: „Nejemotivnějším okamžikem bylo, když jsme se náhle setkali s propuštěnými vojáky Azova přímo v hlavním sále Kapitolu.“

Kalenjuk navštívila Kapitol s delegací ukrajinských vojákyň, které byly vyslány prosit americké politiky o další špičkovou výzbroj, kterou by jim Amerika mohla poskytnout.

Jeden z uživatelů Twitteru okomentoval fotografii, na níž bojovníci Azova zdraví Schiffa, a napsal: „Američané MAGA byli obviněni z toho, že jsou nacisté, a byli zastřeleni v Kapitolu. Mezitím jsou doslovní nacisté emotivně vítáni v Capitol Hill. Dává to smysl.“

Není jasné, co bojovníci Azova v Kapitolu dělali, ale pokrytectví tohoto snímku by mělo rozzuřit všechny Američany.

Zatímco průměrní Trumpovi příznivci jsou médii a levicovými politiky vykreslováni jako nebezpeční extremisté, skuteční nacističtí bojovníci s tetováním hákového kříže a množstvím dalších nacistických symbolů jsou americkými politiky provázeni po Kapitolu.

Silná přítomnost nacistů na Ukrajině je záměrně bagatelizována západními médii, která chápou, že by se tato skutečnost většině občanů nelíbila.

Zrovna minulý týden byl během rozhovoru pro německou televizi natočen ukrajinský bojový tank s velkou svastikou nastříkanou na boku.

Týden předtím zveřejnila ukrajinská prezidentská kancelář snímek, na němž prezident Volodymyr Zelenskyj pózuje s ukrajinským vojákem v pozadí s nacistickou nášivkou ve stejném městě Izium, kde byl natočen klip s hákovým křížem.

Nášivka s lebkou a zkříženými hnáty je stejná jako logo, které za druhé světové války používala Hitlerova 3. tanková divize SS „Totenkopf“, pouze byla aktualizována tak, že lebka má na hlavě sluchátka.

Poté, co se obrázek stal virálním, Zelenského kancelář upravila soubor fotografií z cesty do Iziumu a obrázek ozbrojené stráže s nášivkou ve stylu SS zcela odstranila.

Volodymyr Zelenskyj totenkopf

Americká levice se otevřeně spojuje s nacisty a zároveň vykresluje svou domácí politickou opozici jako nacisty, kteří představují nebezpečí pro demokracii.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x