„Potvrdili jsme, že mRNA se nachází v potravinách,“ říká právník Tom Renz

mRNA v potravinách

Prasata v USA jsou již od roku 2018 očkována mRNA vakcínami a další na řadě jsou dodávky hovězího a kuřecího masa, varuje právník a aktivista Thomas Renz.

mRNA v potravinách

Farmaceutické společnosti Merck a Moderna již vyvinuly mRNA vakcínu pro prasata, která se používá od roku 2018, a tato neregulovaná experimentální technologie by se mohla brzy rozšířit do všech potravinových zásob a masově očkovat americkou populaci.

„Právě teď jsme potvrdili, že mRNA je v potravinách. Víme, že společnost Merck má produkt s názvem Sequivity. Od roku 2018 vstřikují mRNA do prasat,“ řekl Renz v sobotu v pořadu Real America’s Voice.

„Víme, že mohou vytvářet tzv. transmisivní mRNA. A to znamená, že mohou tuto látku vložit do zvířete tak, že se přenese na toho, kdo pozře cokoli, co pozře, a stane se očkovaným.“

„Takže by to mohli vpravit do rostlin, do zvířat, do různých věcí,“ poznamenal.

Renz upozorňuje na návrh zákona 1169 Sněmovny reprezentantů státu Missouri, který by jednoduše vyžadoval označování potravinářských výrobků, které mohou měnit vaše geny.

„A pokud nedosáhneme zveřejňování informací, pokud nepřijmeme nějaké zákony o informovaném souhlasu, stane se to, že vy všichni, kteří jste se postavili pevně a řekli ne těmto mRNA vakcínám, no, stejně je budete dostávat prostřednictvím potravin,“ řekl Renz.

Sdružení National Cattleman’s Beef Association, které je proti návrhu zákona o transparentnosti označování potravin, potvrdilo, že vakcíny mRNA mohou být brzy použity v dodávkách hovězího masa v USA.

A kromě očkovací látky RNA proti ptačí chřipce pro kuřata, která byla licencována v roce 2015, se vyvíjejí i novější očkovací látky mRNA-lipidové nanočástice proti ptačí chřipce.

Renz v dřívějším rozhovoru s novinářkou Naomi Wolfovou vysvětlil, že dokumenty NIH dokazují, že federální vláda a farmaceutický průmysl usilují o technologii mRNA vakcín pro dodávky potravin „nejméně dvě desetiletí.“

„Mám dokumenty NIH – z roku 2002 -, které hovoří o integraci vakcín do potravin,“ řekl Renz. „Pracovali na integraci těchto vakcín do našich potravin. Pracují na tom už nejméně dvě desetiletí.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pa ja
Host
pa ja
1 rok před

My tady furt bubláme cosi o žití v demokracii, ale proberte se: žijeme v kryptootrokářském řádu. Žijeme tím co nám elity přichystají. Jsme jako stádo dobytka, s kterým si farmář zachází zcela ku svému prospěchu. Problém ovčana je, že se zdráhá uvěřit tomu, že elitáři jsou takový svině.A že si to elitáři mohou dovolit? – mohou, protože naše státní zřízení není demokracie, ale korporátní fašismus.

zdenio
Host
zdenio
1 rok před

Škodná se vždy střílela, několik jich je v GITMO už popraveno.

Gryš
Host
Gryš
1 rok před
Reply to  zdenio

Zdenio
Když něco tvrdíš měl bys pro to mít důkaz

Drak
Host
Drak
1 rok před

V ČR se prudce zvýšil dovoz vepřového masa z USA, který dampingovými cenami ničí české, nekontaminované chovy. Kupujte jen ověřené nezávadné maso z českých chovů, kupujte jen nezávadné české potraviny.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x