Prasata v USA jsou již od roku 2018 očkována mRNA vakcínami a další na řadě jsou dodávky hovězího a kuřecího masa, varuje právník a aktivista Thomas Renz.

mRNA v potravinách

Farmaceutické společnosti Merck a Moderna již vyvinuly mRNA vakcínu pro prasata, která se používá od roku 2018, a tato neregulovaná experimentální technologie by se mohla brzy rozšířit do všech potravinových zásob a masově očkovat americkou populaci.

„Právě teď jsme potvrdili, že mRNA je v potravinách. Víme, že společnost Merck má produkt s názvem Sequivity. Od roku 2018 vstřikují mRNA do prasat,“ řekl Renz v sobotu v pořadu Real America’s Voice.

„Víme, že mohou vytvářet tzv. transmisivní mRNA. A to znamená, že mohou tuto látku vložit do zvířete tak, že se přenese na toho, kdo pozře cokoli, co pozře, a stane se očkovaným.“

„Takže by to mohli vpravit do rostlin, do zvířat, do různých věcí,“ poznamenal.

Renz upozorňuje na návrh zákona 1169 Sněmovny reprezentantů státu Missouri, který by jednoduše vyžadoval označování potravinářských výrobků, které mohou měnit vaše geny.

„A pokud nedosáhneme zveřejňování informací, pokud nepřijmeme nějaké zákony o informovaném souhlasu, stane se to, že vy všichni, kteří jste se postavili pevně a řekli ne těmto mRNA vakcínám, no, stejně je budete dostávat prostřednictvím potravin,“ řekl Renz.

Sdružení National Cattleman’s Beef Association, které je proti návrhu zákona o transparentnosti označování potravin, potvrdilo, že vakcíny mRNA mohou být brzy použity v dodávkách hovězího masa v USA.

A kromě očkovací látky RNA proti ptačí chřipce pro kuřata, která byla licencována v roce 2015, se vyvíjejí i novější očkovací látky mRNA-lipidové nanočástice proti ptačí chřipce.

Renz v dřívějším rozhovoru s novinářkou Naomi Wolfovou vysvětlil, že dokumenty NIH dokazují, že federální vláda a farmaceutický průmysl usilují o technologii mRNA vakcín pro dodávky potravin „nejméně dvě desetiletí.“

„Mám dokumenty NIH – z roku 2002 -, které hovoří o integraci vakcín do potravin,“ řekl Renz. „Pracovali na integraci těchto vakcín do našich potravin. Pracují na tom už nejméně dvě desetiletí.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj