Tyranský Deep State představil nové mučící nástroje

Mučící nástroje

Vládnoucí třída by nás ráda přesvědčila, že nejnebezpečnějšími hrozbami pro naši bezpečnost a štěstí jsou Rusko, globální oteplování a nesouhlasné vyjadřování. Ve skutečnosti je smrtelnou hrozbou naší doby a dohledné budoucnosti neomezená moc státu. Státní kontrola versus svoboda jednotlivce je konflikt, který nakonec povede k válce, společenským otřesům a revolučním změnám. Vše ostatní je buď podružné, nebo psychologicky odvádí pozornost.

Mučící nástroje

Marxističtí globalisté to vědí. Vše, co dělají, je zkonstruováno tak, aby ukradli osobní svobody a rozšířili utlačovatelskou kontrolu vlády nad živými lidmi. Usilují o centralizovanou mocenskou strukturu, v níž by co nejméně lidí vlastnilo vše, zatímco všichni ostatní by žili jako nevolníci. Za tímto účelem malá kabala globalistických oligarchů pokračuje v odčerpávání bohatství a moci od obyčejných lidí, čímž se posiluje a s každým zlodějským průchodem oslabuje své nepřátele – nás.

Obyčejní lidé stále více chápou, co se děje. Jakkoli je tyranie vládního COVIDu špatná, má blahodárný účinek, protože spoustě lidí otevírá zrak. Hlavním důvodem, proč COVID tyranie selhala, je to, že se opírá o předpoklad, o němž normální lidé vidí, že není pravdivý – že nebezpečí Wuhanské chřipky je tak velké, že ospravedlňuje výluky, cenzuru a nucené injekce experimentálních „vakcín.“ Kdyby lidé umírali na ulicích děsivým a strašidelným způsobem, bylo by možné toto monumentální porušování lidských práv a osobních svobod pochopit, ne-li schvalovat.

Obyčejní lidé, kteří mají jen základní znalosti vědecké metodiky a lékařské etiky, však vědí, že takové radikální programy boje proti nemocem jsou neomluvitelné, pokud to není nezbytně nutné. Jakmile se lidé dozvěděli – navzdory vládnímu embargu na tyto zásadní informace – že mladým a zdravým lidem nehrozí téměř žádné riziko úmrtí nebo vážného onemocnění v důsledku COVID-19, věděli také, že je neetické vnucovat neochotným lidem jakoukoli experimentální léčbu. Jakmile se lidé dozvěděli, že dvojí vládní slib – že „vakcíny“ zabraňují jak virové infekci, tak přenosu – je snadno prokazatelná lež, pak věděli, že za vládními imperativními příkazy není nic vědecky racionálního.

Jakmile se vláda rozhodla obhajovat své kroky – včetně nuceného maskování a izolace – jako kriticky nutné, navzdory přibývajícím důkazům, že tato opatření přinášejí více škody než užitku, začali si obyčejní lidé uvědomovat, že celé cvičení nemá nic společného s veřejným zdravím a vše souvisí s kontrolou státu. Jakmile vládní vědci začali mluvit infantilními bláboly – jako například: „Pracujeme rychlostí vědy!“ -, začali se snažit o to, aby se věda dostala do popředí. – bylo po všem. Propaganda se stala příliš okatou.

Během COVIDu se probudilo mnoho lidí. Poprvé se rozhlédli kolem sebe a jasně viděli, že vláda kolem nich po desetiletí budovala vězení. PATRIOT Act, odpověď na to, že se zahraničním teroristům podařil jeden z nejhorších útoků na Americké půdě, se změnil v zařízení, které vládě umožňuje protiústavně špehovat soukromou komunikaci Američanů.

Zpravodajská média – vlastněná a řízená hrstkou nadnárodních oligarchů – neinformují o zprávách objektivně; skrytě spolupracují se státem, aby manipulovala myslí Američanů a formovala jejich názory. Mezinárodní dohody o „volném obchodu“ nepřinesly Američanům větší bohatství; zničily střední třídu a přivedly Ameriku na cestu k finanční nestabilitě.

Inflace vyvolávající chudobu není přirozenou vlastností zdravé ekonomiky; je to vládou vytvořený nástroj k přesunu bohatství od těch, kdo mají malé úspory, k těm, kdo mají obří akciová portfolia, a zároveň zajišťuje, aby pravidelné stávky dělnické třídy vyvolávaly domácí rozbroje a naléhavé volání po zásahu státu. Politické strany ve skutečnosti nezastupují Americký lid a nebojují proti sobě zuby nehty; tajně spolupracují na tom, aby Američané bojovali mezi sebou, zatímco Uniparty sabotuje zemi a podkopává vůli voličů.

Jak se vyhnout skutečnému zabezpečení hranic, když je to populární politika podporovaná nadpoloviční většinou Američanů již více než padesát let? Překopáváte problém mezi Republikánskou a Demokratickou stranou a děláte, jako by neexistovalo žádné zřejmé dvoustranné řešení. Kdyby byli obyčejní Američané pověřeni střežením hranic a získali právní imunitu, naše země by byla bezpečná do měsíce. Protože Uniparty a její přátelé z řad nadnárodních korporací usilují o levnou pracovní sílu a kulturní destrukci uvnitř Spojených států, budou Kongres a Pentagon i nadále trvat na tom, že Ukrajinské hranice jsou životně důležitější než naše vlastní. Je to všechno nesmysl.

Ano, oči se otevírají široko daleko a miliony Američanů konečně pochopily, že naši budoucí bezpečnost a štěstí neohrožuje Evropská válka, globální oteplování nebo svoboda slova, ale rozšiřující se kontrola zakořeněné a autoritářské vládnoucí elity. Tyranie se na těchto březích uchytila již před desítkami let a metastázovala do té míry, že žádný morální a myslící člověk nemůže popřít to, co oči tak jasně vidí. Problémy v Americe – především – vznikají a udržují se přímo ve Washingtonu.

Bojiště je tedy připraveno. Svobodomyslní Američané vědí, že neústavní federální vláda je monstrózní a musí být rozbita, a obludný Leviatan ví, že musí Americký lid uvěznit a podmanit, než se mu podaří systém svrhnout a začít znovu. Digitální měny centrálních bank, sociální kreditní skóre, názorová diskriminace a cenzura, masové sledování, vozidla závislá na nestabilní elektrické síti, kriminalizace soukromého zemědělství ve jménu „globálního oteplování“ a šíření sledovacích systémů umělé inteligence určených k monitorování, sledování, manipulaci a trestání Američanů, kteří se „špatně chovají“ – to jsou jen některé z tyranských mučicích nástrojů Deep State, které již přišly nebo brzy přijdou na řadu.

Pokud vláda uspěje, přijdete o své soukromí nadobro. Nebudete vlastnit nic. Budete chrlit jen předem schválené projevy. Budete dělat, co se vám řekne. A centralizované úřady budou mít vždy jeden prst na vypínači, aby se ujistily, že se nikdy „nezpronevěříte.“

To je feudální společnost s masovým zotročením. Každý, kdo tvrdí něco jiného, má ambice stát se budoucím feudálním pánem ovládajícím plantáž otroků o velikosti národa.

Všichni pesimisté, kteří si myslí, že tato budoucnost je jistá, se zamyslete znovu. Naposledy svět prošel technologickou revolucí podobnou té naší zhruba před šesti sty lety, kdy Johannes Gutenberg vynalezl knihtisk. Tato jediná inovace vyvolala vlnový efekt, který ukončil feudalismus, odstartoval renesanci a vědeckou revoluci, zavedl masovou komunikaci, podnítil obyčejné lidi ke zpochybňování autorit, vypěstoval kulturní sebeuvědomění a vytvořil nové národní státy. V průběhu několika následujících století se gramotnost prudce zvýšila z téměř nulové na téměř všeobecnou. Elity přestaly mít kontrolu nad informacemi.

Tiskařské stroje šířily myšlenky po Evropě a nakonec i v Novém světě, feudální šlechta ničila tiskárny, zaváděla cenzuru, věznila tiskaře a trestala čtenáře. Přesto obyčejní lidé vzkvétali, co se týče znalostí i bohatství – a feudalismus zanikl.

Dnešní vládnoucí třída považuje technologii za zbraň, která jí zajistí feudální nadvládu na další tisíciletí. Elity chtějí „předělat“ Gutenbergovu tiskárnu, kde budou knihy budoucnosti tisknout pouze ony. Selhaly během osvícenství a selžou znovu, protože svůj monopol na inovace považují za samozřejmost. Stejně jako před občanskou válkou budou opět vzkvétat soukromé měny. Černý trh nabobtná z patnácti procent ekonomiky na více než padesát. A sebevědomí „nevolníci“ budou dnešní šlechtické pány hnát až do patnáctého století. Chystá se globální revoluce. Připravte se na ni.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x