Očkovaní lidé umírají na autoimunitní útoky proti vlastním orgánům

mRNA vakcina

Dva renomovaní vědci z Německa, doktor Sucharit Bhakdi a doktor Arne Burkhardt, publikovali bombastický článek s názvem „O COVID vakcínách: proč nemohou fungovat a nezvratné důkazy o jejich příčinné roli v úmrtích po očkování.“ Výsledky byly prezentovány 10. prosince na mezioborovém sympoziu, kde vědci diskutovali o bezpečnosti a účinnosti nových vakcín.

mRNA vakcina

Studie se blíže zabývala patnácti očkovanými pacienty (ve věku od 28 do 95 let), kteří zemřeli do sedmi dnů až šesti měsíců po podání experimentální vakcíny proti COVID-19. Vakcíny jim život nezachránily. Ve skutečnosti čtrnáct ze zemřelých očkovaných pacientů trpělo rozsáhlým autoimunitním poškozením různých životně důležitých orgánů. Po přijetí mRNA spike proteinu se jejich protilátky a T-lymfocyty obrátily proti nim a napadly jejich životně důležité orgány.

Vzhledem k tomu, že koronerové nejsou řádně vyškoleni, aby dokázali spojit vakcíny s různými příčinami úmrtí, byla většina úmrtí zpočátku určena jako příčina „arytmogenního srdečního selhání.“ Většina pacientů (jedenáct) nebyla nikdy hospitalizována. Zemřeli buď doma, na ulici, v práci, v autě, nebo v zařízení domácí péče. Čtyři z pacientů byli léčeni na jednotce intenzivní péče déle než dva dny. Článek proto dospěl k závěru, že lékařské zásahy „pravděpodobně neměly významný vliv na posmrtné nálezy.“

Poté, co mRNA vakcína zakóduje v buňkách spike protein, je tato genetická informace přeložena v ribozomech a hromadně vyrobí cizí, toxický protein. Tím, že technologie vakcíny podvrací přirozenou syntézu proteinů v buňce, přeprogramuje imunitní systém k boji proti cizím proteinům, které byly násilně vytvořeny vlastními buňkami těla. Buňky reagující na imunitní systém mohou považovat zdravé buňky, tkáně a orgány těla za hrozbu. Pokud zdravé buňky náhle vytvářejí cizí spike proteiny, mohou imunitně citlivé buňky vnímat zdravé buňky jako hrozbu pro tělo jako celek. To by mohlo vyvolat nekontrolovatelnou autoimunitní reakci, proces sebedestrukce.

Každá buňka, do které pronikne a kterou přeprogramuje mRNA spike protein, se nakonec může stát terčem útoku tělu vlastních protilátek IgG a cytotoxických T-lymfocytů. Koneckonců T-lymfocyty jsou určeny k ochraně těla před rakovinovými buňkami a buňkami, které jsou infikovány patogeny. Tento imunitní proces může probíhat v jakémkoli orgánu.

Ve 14 z 15 pitev napadl imunitní systém srdce jedince. Ve 13 případech imunitní systém napadl plíce jedince. Ve dvou případech byla napadena játra, mozek, slinné žlázy a štítná žláza. Každý zemřelý vykazoval podobné zánětlivé patologické známky ve svých tkáních, zejména při odumírání malých cév. Nejdůležitějším důkazem byla vysoká koncentrace zabijáckých T-lymfocytů v cévách a tkáních v jejich okolí.

„Váš srdeční sval, vaše játra a vaše plíce začnou produkovat tyto zatracené proteiny a vaše zabijácké lymfocyty se tam dostanou… a zničí vaše srdce, plíce a játra,“ varoval doktor Bhakdi. Důkazy o „imunologickém sebeútočení nemají obdoby,“ napsali lékaři. „Protože očkování bylo jediným společným jmenovatelem všech případů, nemůže být pochyb o tom, že bylo spouštěčem sebezničení u těchto zemřelých jedinců.“ Varují, že podobnými nežádoucími příhodami budou trpět další lidé, protože budou schválena další posilovací očkování.

Vakcíny také pronikají do lymfatických uzlin a učí tyto buňky produkovat spike proteiny místo bílých krvinek. To může způsobit, že T-lymfocyty napadnou jednu z kritických obranných funkcí organismu. Lidé, kteří byli očkováni, budou náchylnější k různým infekcím virového a bakteriálního původu, protože jedna stránka jejich imunitního systému je vycvičena k poškození jiných stránek imunitního systému. Tyto důkazy vedly lékaře, Dr. Petera McCullougha, k prohlášení vakcín proti COVID-19 za „nejnebezpečnější zavádění biologických léčivých přípravků v historii lidstva.“

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x