Nová studie poukazuje na důkazy, že někteří pacienti s COVID-19 byli v nemocnicích usmrceni

COVID-19

První dny pandemie byly plné paniky a nepochopení nemoci a bohužel mnoho pacientů zemřelo zbytečně. Nová studie v Medical & Clinical Research však poukazuje na mrazivou možnost, že někteří pacienti mohli být ve skutečnosti zabiti.

Studie s názvem Nadměrná úmrtnost ve Spojeném království: Midazolam a eutanazie při pandemii COVID-19 vyvolává vážné otázky ohledně toho, jak Britská Národní zdravotní služba postupovala v počátcích onemocnění, a poukazuje na to, že NHS zřejmě záměrně prováděla eutanazii určitých skupin pacientů, zejména těch, kteří měli dýchací potíže.

Ve studii, která dosud nebyla recenzována, vědci zkoumali výraznou opožděnou korelaci mezi pacienty, kteří dostávali paliativní sedativum midazolam, a nadměrnou úmrtností na COVID-19 v některých částech země.

Autor studie Wilson Sy poznamenal, že ačkoli injekce a nadměrný počet úmrtí spolu silně souvisí, údaje nejsou synchronní, protože léky nezačínají účinkovat okamžitě. Tento problém ještě zhoršuje skutečnost, že při registraci úmrtí i hlášení dávek docházelo k určitým prodlevám.

„Velmi vysoká korelace (koeficient 91 procent) mezi nadměrnými úmrtími se zpožděním jednoho měsíce po injekcích midazolamu je do značné míry způsobena prvními dvěma obrovskými nárůsty do začátku roku 2021,“ napsal.

Autor vyjádřil obavy, že NHS mohla zneužít politiku paliativní péče o pacienty s koronavirem.

Dodal: „Počátkem roku 2020 byly urychleně vypracovány nové pokyny Národního institutu pro zdraví a péči (NICE) pro zvládání symptomů COVID-19, včetně těch na pokraji života. Rychle vypracované nové pokyny fakticky otevřely dveře k zavedení politiky eutanazie ve Spojeném království během pandemie.“

NICE uvedl, že vzhledem k naléhavé povaze pandemie nemohl postupovat podle svého obvyklého postupu pro vypracování pokynů. Vydal pokyn, aby zdravotníci podávali pacientům midazolam ke zvládnutí dušnosti spolu s morfinem.

Používání morfinu a midazolamu současně bylo ve zdravotnických kruzích dlouho považováno za kontroverzní kvůli zprávám o zneužívání v paliativní péči. Během hurikánu Katrina byl chirurg z onkologické fakulty Louisianské státní univerzity obviněn ze zneužívání této kombinace léků k eutanazii pacientů, přičemž v péči doktorky Anny Marie Pou zemřelo za podezřelých podmínek více než 34 lidí.

Midazolam byl také předmětem diskusí ohledně jeho používání pro smrtící injekce vězňům. V Oklahomě se vězeň po podání tohoto sedativa během popravy několik minut třásl a zvracel a skupina odsouzenců na smrt u soudu tvrdila, že používaná směs léků může způsobovat tak vysokou míru bolesti, že ji lze považovat za „ústavně nesnesitelnou.“

Sy dále dodal, že každá regionální subpopulace měla pozitivní korelaci mezi dávkami midazolamu a nadměrným počtem úmrtí, což znamená, že tento účinek je pravděpodobně kauzální a není způsoben žádnými významnými matoucími faktory.

„Zločin století“
Bývalý poslanec Australského parlamentu Craig Kelly označil toto zjištění za „zločin století“ a na X napsal: „Pokud jsou údaje správné, lze dojít k jedinému závěru: injekcí léku Midazolam na konci života byly zavražděny desítky tisíc starších Angličanů. Z těchto úmrtí byl pak falešně obviněn Covid, což bylo základem kampaní veřejného strachu, které byly použity k ospravedlnění výluk a hromadných povinných injekcí veřejnosti (včetně dětí) experimentálním lékařským zákrokem, který měl nulové údaje o dlouhodobé bezpečnosti.“

Jako nejpravděpodobnější motivaci uvádí zisk a dodává: „A na této cestě malá skupina prosazující potřebu masových povinných injekcí vydělala miliardy.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x