Bývalý výkonný ředitel OSN vypustil bombu na globální elitu: Pizzagate je skutečná

Calin Georgescu

Podle Calina Georgesca, bývalého výkonného ředitele OSN a bývalého prezidenta Římského klubu, který varuje, že „Pizzagate je skutečná“, je globální elita spolkem pedofilů, kteří zneužívají děti.

Podrobná a mimořádná obvinění, která Georgescu vznesl proti svým bývalým elitním kolegům, znamenají, že se bývalý ředitel OSN stal jedním z nejvýznamnějších whistleblowerů v historii.

Georgescu pracoval 17 let ve vysokých funkcích v OSN a potýkal se s elitou. V rámci organizace zastával různé funkce, včetně vedoucího pracovníka, zvláštního zpravodaje i výkonného ředitele, a podle Georgesca se elita podílí na nejhorších zločinech.

Každý rok se na světě ztratí až osm milionů dětí a mnoho z nich skončí v rukou elitních pedofilů, kteří řídí svět, protože, jak vysvětluje Georgescu, elita používá děti jako měnu.

Důsledky Georgescových obvinění jsou obrovské. Hrozí, že rozbijí naše iluze o mocných lidech, včetně prezidentů, královské rodiny, Hollywoodu a těch, kterým důvěřujeme, že řídí naše země.

Světové ekonomické fórum ve spolupráci s OSN nařídilo vládám po celém světě, aby se přiblížily k dekriminalizaci znásilňování dětí a pedofilie.

Nová zpráva OSN vyzvala k celosvětové dekriminalizaci všech forem užívání drog a sexuálních aktivit – včetně pedofilie, zoofilie a incestu.

Zpráva, kterou sepsaly Mezinárodní výbor právníků (ICJ), UNAIDS a Úřad vysokého komisaře pro lidská práva (OHCHR), byla vydána na Mezinárodní den žen a jejím cílem je usměrnit „uplatňování mezinárodního práva v oblasti lidských práv v trestním právu.“

Zpráva nazvaná „Zásady 8. března“ vyzývá k dekriminalizaci trestných činů souvisejících s drogami a sexem, včetně pedofilie a incestu.

Podle právních expertů OSN a WEF představují zákony proti pedofilii útok na lidská práva… moment… dětí. Přesně tak, podle globalistické elity je věk souhlasu diskriminační pojem, který diskriminuje děti, které chtějí mít sex s dospělými.

Nezletilí samozřejmě nemohou dát skutečný souhlas k sexu s dospělým – což by tito takzvaní odborníci měli vědět.

Je to jen další ďábelská politika, kterou globalistická elita vnucuje nic netušícím občanům Západních zemí. Pokud se divíte, jak by se někdo dospělý mohl přimět k tomu, aby tvrdil, že zákony proti pedofilii porušují práva dětí, pak si musíte uvědomit, že pro globalistickou elitu se špatné rovná dobrému.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x