Evropa vpustila příliš mnoho imigrantů, říká Henry Kissinger v souvislosti s demonstracemi podporujícími Hamás na celém kontinentu

Henry Kissinger

Demonstrace podporující Hamás ukazují, že Evropské národy včetně Německa udělaly „vážnou chybu“, a kontinent by se měl obávat budoucích nájezdů na své vlastní obyvatele, pokud nebude tato myšlenka rychle potlačena, varuje Henry Kissinger.

Henry Kissinger

Evropa je vystavena vnitřnímu tlaku skupin lidí „zcela odlišné kultury a náboženství“ kvůli „vážné chybě“, kterou je přijímání příliš mnoha imigrantů, řekl Henry Kissinger o fenoménu demonstrací na podporu teroristů z Hamásu, které se tento týden konaly po celé Evropě.

V rozhovoru pro Politico, který následoval po sobotním teroristickém útoku Hamásu proti Izraeli, dlouholetý král globalistického hnutí Henry Kissinger odvolal svůj předchozí postoj ohledně důležitosti zachování otevřenosti Západních zemí vůči přílivu uprchlíků a řekl, že události posledních dní ukázaly, že státy zašly příliš daleko. Publikaci řekl, že sledovat oslavy v Německých městech na podporu Hamásu je „bolestné.“

Kissinger řekl: „Bylo velkou chybou vpustit do země tolik lidí s naprosto odlišnou kulturou, náboženstvím a koncepcemi, protože to vytváří nátlakovou skupinu uvnitř každé země, která to dělá.“

Evropa by nyní, když došlo k teroristickému útoku, měla poskytnout „bezpodmínečnou politickou podporu Izraelské akci“, pokračoval Kissinger, a to i proto, že podle jeho názoru mají Evropské státy zájem na tom, aby nedošlo k vytvoření precedentu pro nájezdy a hromadné braní rukojmích ze Západních zemí. Na závěr řekl: „Izrael musí obhájit svou svrchovanost v této oblasti a nemůže připustit, aby se Gaza vrátila do stavu, kdy by se mohla objevit, vzít tisíce nebo velké množství rukojmích, zabít tisíce lidí a pak žít v tomto stavu po boku Izraele.“

„Řekl bych, že každý Evropský národ má stejný zájem, protože stejný postup by mohl propuknout i směrem do Evropy.“

Ačkoli se nájezdy na Evropu s rukojmími mohou zdát přitažené za vlasy, nejsou bez historického precedentu a odpovídají dalším varováním před rizikem, že se tato taktika dostane k Evropským břehům s velmi vážnými následky.

Kissingerovy poznámky o „vážné chybě“ a nebezpečí, které představuje masová migrace vytvářející cizí mocenské struktury v Západních zemích, představují značný posun oproti jeho dřívějším postojům, které, jak dlouho přiznával, byly ovlivněny jeho vlastní zkušeností uprchlíka z nacistického Německa, který se ve 30. letech 20. století vydal do Ameriky.

V roce 2015 byl Kissinger jedním ze signatářů dopisu Kongresu, v němž požadoval, aby byly hranice pro Syrské a Irácké migranty po smrtících teroristických útocích v Paříži otevřeny. V dopise se uvádělo, že opačný postup by byl „v rozporu s tradicemi otevřenosti a inkluzivity našeho národa a podkopal by náš hlavní cíl, kterým je boj proti terorismu“, protože přijímání muslimských migrantů je způsob, jak porazit ISIS.

V dopise se uvádí: „Kategorické odmítání přijetí muslimských migrantů pouze podporuje narativ ISIS, že mezi Islámem a Západem probíhá válka, že muslimové nejsou ve Spojených státech a v Evropě vítáni a že jejich pravým domovem je chalífát ISIS. Musíme dát jasně najevo, že Spojené státy tento světonázor odmítají.“

Policie v uplynulém týdnu v Berlíně několikrát zatýkala, když demonstranti vyšli do ulic, aby povzbudili teroristický útok Hamásu, při němž podle odhadů v sobotu zahynulo nejméně 1 300 Izraelců. Protestující skandovali „od řeky k moři, Palestina bude svobodná“ a navzdory zatýkání se tyto skupiny večer co večer vracely slavit do Berlínských ulic, přičemž ve středu večer se konalo nové shromáždění v rozmanité levicově orientované čtvrti Neukölln.

Podle TAZ se ve čtvrti navzdory zákazu propalestinských shromáždění, který nařídila Berlínská policie, sešly stovky lidí, na které čekalo několik stovek policistů, kteří dav rozehnali, což vedlo k potyčkám.

Světové ekonomické fórum (WEF) uvádí Kissingera jako „důležitého mentora“ svého zakladatele Klause Schwaba, jak vyplývá z dokumentu z roku 2010.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kim
Host
Kim
7 měsíců před

Je otázka, nakolik je to škodlivé, když se mezi sebou likvidují Izraelité a Palestinci.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x