Neočkované děti jsou zdravější než očkované, prohlásil přední lékař v Senátu

očkované děti

Děti, které nejsou očkovány, jsou obecně zdravější než děti očkované, u nichž se naopak v průměru vyskytuje nespočet nežádoucích účinků, uvedl jeden z předních lékařů na briefingu v Senátu.

Profesor biologie na Simpsonově univerzitě Dr. Brian Hooker, který tento týden vystoupil u kulatého stolu na téma zakrývání škod způsobených očkováním, který pořádal senátor Ron Johnson (R-Wis.), vysvětlil, jak výzkumy ukazují, že děti, které dodržují očkovací kalendář doporučený Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv, mají vyšší riziko negativních zdravotních dopadů.

„Nezávislí vědci vyhodnotili výsledky očkovaných a neočkovaných dětí,“ prohlásil Dr. Hooker a dodal: „Z toho vyplývá, že u očkovaných dětí byla nejméně dvakrát vyšší pravděpodobnost diagnostikování opožděného vývoje, ušních infekcí a gastrointestinálních poruch.“

Grafy prezentované Dr. Hookerem ukazují, že studované očkované děti měly vyšší výskyt opožděného vývoje, astmatu, ušních infekcí a gastrointestinálních poruch.

„Pravděpodobnost diagnózy astmatu u očkované skupiny byla 4,5krát vyšší než u neočkované skupiny,“ uvedl Dr. Hooker.

graf1

„V případě každé z uvažovaných autoimunitních neurovývojových a jiných poruch si neočkovaná skupina vede mnohem lépe a její výskyt je čtyřikrát až dvacetkrát nižší než u jejich očkovaných protějšků.“

Jiný graf založený na údajích ze samostatné studie mezitím ukázal, že očkované děti mají také vyšší výskyt potravinových alergií, ADHD, poruch řeči a diagnóz autismu.

graf2

Prohlášení doktora Hookera je jen jedním z několika silných svědectví zaznamenaných na pondělním slyšení senátora Johnsona, kde špičkový epidemiolog z Yaleovy univerzity rovněž vysvětlil, že virus COVID-19 i vakcíny proti COVID-19 byly zneužity průmyslem biologických zbraní.

Emeritní profesor epidemiologie na Yaleově univerzitě Dr. Harvey Risch vysvětlil, že původ viru Covid-19 musel být utajen průmyslem biologických zbraní, protože…

„Jakmile by široká veřejnost pochopila nezodpovědné a bezohledné chování tohoto průmyslu, který fungoval pod falešnou a zkreslenou záminkou vývoje vakcíny, která nikdy nebyla úspěšně komerčně realizována, pak by se dožadovala uzavření tohoto průmyslu. A tak je potlačování poznatků o bezohledném zapojení tohoto průmyslu do Wuhanského úniku zřejmou kamufláží, o níž máme důkazy…“

Podívejte se na celou diskusi u kulatého stolu

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x