20 mladých migrantů napadlo holemi skupinu Německých teenagerů a dětí

migranti

Skupina 20 mladých migrantů napadla v Německém městě Chemnitz skupinu malých Německých dětí a teenagerů holemi a některé z nich, jakmile se ocitli na zemi, začala bít.Podle policie se na ně vrhla skupina migrantů.

migranti

Policejní zpráva uvádí, že „asi 20 neznámých dětí a mladých lidí náhle zaútočilo na skupinu jiných dětí a mladých lidí, někteří zřejmě s holemi.“ Místní rozhlasová stanice Radio Chemnitz uvedla, že „útočníci byli zřejmě cizinci – oběti byli Němci.“

V parku Konkordia v okrese Schloßchemnitz byli jeden jedenáctiletý a čtrnáctiletý Němec „sraženi na zem, načež byli biti pěstmi a zkopáni.“ Mladí Němci utrpěli pouze lehká zranění.

Policejní zpráva uvádí, že pachatelé jsou „ve věku kolem 12 až 14 let a mají tmavší pleť.“

Policie po útoku zastavila v sousední čtvrti skupinu teenagerů ve věku 12 až 16 let a vyšetřuje, zda se tato skupina na útoku podílela.

Je to čím dál horší
Podle deníku Tag24 se v Chemnitzu neustále zvyšuje kriminalita v souvislosti s migranty. List popisuje, jak Libyjec v červenci v centru města postříkal pepřovým sprejem osm lidí a v jednom z obchodů zranil osm zákazníků. Kromě toho v oblasti docházelo k hromadným rvačkám, kterých se účastnili muži z řad migrantů.

Městský radní a policista z CDU Michael Specht řekl pro Tag24: „Je to čím dál horší.“ V tomto případě se jedná pouze o výtržnosti.

Chemnitz se v roce 2018 dostal na titulní stránky mezinárodních médií poté, co byl Němec a Kubánec Daniel H. ubodán dvěma migranty. Po úmrtí nožem vypukly nepokoje, protože napětí se dostalo do varu. Protiimigrační Alternativa pro Německo (AfD) má ve východním městě, které se nachází v Sasku, velkou podporu.

Další města v Sasku také trpí
V sousedním městě Plauen došlo k vlně násilí, do kterého byli zapojeni mladí migranti, včetně pokusu o vraždu.

Starosta Steffen Zenner řekl deníku Bild: „Bohužel musíme opakovaně konstatovat ošklivé scény násilí a fyzických střetů uprostřed centra našeho města. Ty jsou převážně způsobeny migranty. Je třeba podotknout, že většina migrantů žijících v Plauen dodržuje zákony.“

Policejní oddělení uvedlo, že v jednom případě „byla na místě původně identifikována čtrnáctiletá oběť (irácký občan), která byla lehce zraněna. Následně se přihlásili další mladí lidé (občané Rumunska a Sýrie), kteří byli rovněž zbiti a zraněni neznámými pachateli v oblasti Postplatzu. Policie vyšetřuje nebezpečné ublížení na zdraví vůči neznámým osobám.“

V květnu pobodal Syřan Iráčana, který málem přišel o život, a rvačka mezi severoafrickými Araby a Kurdy vedla policii k zatýkání v klubu Delta ve městě.

Starosta města v reakci na násilnosti prohlásil:

„Podle mého názoru jsme svědky výsledků neúspěšné migrační politiky. Semaforská (vládnoucí) vláda nemá žádnou rozpoznatelnou migrační strategii, neexistují žádné předpisy o horních limitech přistěhovalectví, stejně jako Evropská a národní opatření na ochranu hranic, která probíhají napříč zeměmi a ve vzájemné shodě.

Jen z neukrajinských migrantů žijících v Plauen je asi 40 procent jednoznačně povinno opustit zemi. Proč spolková vláda nepodniká důsledné kroky?“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x