Hollywoodská elita panikaří, protože oběť P Diddyho slíbila, že identifikuje VIP pedofily

P DIDDY

Nedávné žaloby na Seana „Diddyho“ Combse za sexuální zneužívání poškodily pověst a kariéru jednoho z nejúspěšnějších a nejbohatších mužů hudebního průmyslu.

Nová žaloba hudebního producenta Rodneyho „Lil Roda“ Jonese však uvádí nová, výbušná tvrzení o Combsových aktivitách se znepokojivými detaily a jmenuje řadu celebrit a vedoucích pracovníků v tomto odvětví – a důsledky jsou obrovské.

Zdá se, že Diddy provozoval vyděračskou operaci ve stylu Jeffreyho Epsteina a ve svých domech měl v každé místnosti tajné kamery – přesně tak jako Epstein – a shromažďoval pečlivě zdokumentované materiály na desítky největších hráčů hudebního a zábavního průmyslu.

Mluvíme o nezletilých dívkách a chlapcích. Obchodování s dětmi. Vynucené sexuální styky. Drogy, zbraně a vraždy.

Podle Rodneyho Jonese je Diddy Jeffrey Epstein hudebního průmyslu.

Jones, který s Diddym léta spolupracoval a podílel se na jeho posledním albu, má pro svá bombastická tvrzení spoustu důkazů.

Podrobnosti ze soudních dokumentů poukazují na zpravodajskou operaci v celém odvětví, kterou řídila velmi mocná skupina – lidé stojící vysoko nad Diddym, kteří ho využívali k získávání vyděračských materiálů na celou řadu celebrit a profesionálů z branže.

Varování: tahle králičí nora jde hluboko.

Je v Hollywoodu ještě někdo, kdo nebyl zapleten do obchodování s dětmi?

Obvinění Seana Combse se přidává k vlně obvinění ze strany celebrit a hudebníků o skutečné povaze elity hudebního a zábavního průmyslu.

Alanis Morissette přiznala, že hudební průmysl řídí pedofilové, a prohlásila, že „všichni jsou znásilňovači dětí.“ Mainstreamová média samozřejmě běžela krýt své spoluspiklence z nahrávacího průmyslu a pokusila se Alanis vzít hlas.

Pokud posloucháte mainstreamová média, pedofilie není problém a satanismus v zábavním průmyslu neexistuje a ti, kdo o takových věcech mluví, jsou blázni v alobalových čepicích šířící „fake news.“

Lidé z branže však stále přicházejí s podobnými příběhy o zvráceném zábavním průmyslu a elita ztrácí moc udržovat tajemství, které je nezbytné k páchání jejich zločinů.

V roce 2017 řekl Justin Bieber stovkám lidí na biblické hodině v Los Angeles, že se „probudil“ a uvědomil si „zlo hudebního průmyslu“ a potřebuje si od něj odpočinout, protože ho „ovládají ti úplně nejhorší lidé – pedofilové.“

Tento příběh, který Bieber vyprávěl před sedmi lety, se stal v souvislosti s Diddyho obviněními důležitějším než kdykoli předtím.

Při popisu večírku během turné, kterého se zúčastnila nejvyšší vrstva hudebního byznysu, včetně výkonných viceprezidentů pro vývoj, producentů, mocných agentů a mezinárodních finančníků, Bieber uvedl, že byl vybízen k sexuálnímu zneužití malého dítěte, které bylo na večírek koupeno pro zvrácené uspokojení elity průmyslu.

Bieber vysvětlil, že mu bylo řečeno, že vstup do „obchodní části průmyslu“ získá, pokud „vstoupí do klubu“ a projde iniciačním rituálem.

„Nebyl bych jen interpretem, ale i magnátem. Je to rozdíl mezi tím být milionářem a být miliardářem.“

Bieber však shromáždění řekl, že to nemůže udělat.

„Abych se dostal do klubu, musel bych tomu chudákovi klukovi udělat něco špatného. Ale pak jsem si uvědomil, že ani to jim nestačí. Musel bych to malé dítě také zabít.“

Podrobnosti Bieberova příběhu se až děsivě podobají detailům v soudních dokumentech v případu proti Diddymu.

Mohla se Bieberova zkušenost s magnáty nahrávacího průmyslu odehrát během ztracených 48 hodin, které strávil s Diddym jako velmi malé dítě?

Rychle se posuneme o několik let dopředu a Diddy se při otázce, proč už se nechce „stýkat“ s Bieberem strachy zajíkl. Nezapomeňte, že Diddymu bylo v tomto videu 41 let.

Paralely s Jeffreym Epsteinem nekončí u vztahů s nezletilými dětmi, domu s kamerami v každé místnosti a krabic plných kompromitujícího materiálu na bohaté a slavné osoby.

Říkejte si o Kanyem, co chcete, ale on upozornil na Hollywoodskou pedofilii a také dříve než kdokoli jiný řekl, že Diddy je federál.

Pokud nevěříte, že abecední agentury jsou hluboce zapojeny do Iluminátského zábavního průmyslu, poslechněte si, co na to říká hiphopová ikona Ice Cube, jehož skupina NWA byla v 80. letech nesmírně úspěšná.

Zábavní průmysl je pro plány globální elity na zkažení mládeže a zasetí rozvratu v Americe životně důležitý a popová hudba je chápána jako nejmocnější zbraň v arzenálu elity k masovému ničení.

Nyní jsme se dostali do fáze, kdy nám v jejich mistrovském plánu nastavují tvář.

Je načase tento devět tisíc let starý pedofilní kult uctívající Satana rozložit a vynášet jeden odsuzující rozsudek za druhým.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
veny
Host
veny
4 měsíců před

Víme…že jsou to Satanisti…co vládne.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x