NATO plánuje falešnou vlajku v Černém moři, aby rozpoutalo třetí světovou válku

NATO

Globalisté potřebují obětního beránka, na kterého by svedli vinu za zničení Ameriky. K masivní eskalaci může dojít každým dnem.

Téměř každá významná vláda se provinila operacemi pod falešnou vlajkou s cílem vyvolat válku. Amerika jich má na svědomí několik, ale zde je jen několik z nich…

Při zásahu torpéda na Lusitanii zahynuli civilní cestující. Vyšetřování odhalilo, že uvnitř lodi, kterou provozoval válečný spekulant J. P. Morgan, byly výbušniny. Právě tato událost přivedla Američany, kteří se dříve neměli zájem zapojit, do první světové války, v níž ztratili přes sto tisíc synů a dcer.

Stejně tak neměli zájem zapojit se do druhé světové války, ale po rozluštění Japonských šifrovacích kódů se Americká vláda dozvěděla o jejich plánech zaútočit na Pearl Harbor. Velké banky však financovaly obě strany a očekávaly obrovské zisky, a tak to nechaly proběhnout, aby povzbudily Američany k obětování téměř půl milionu svých dětí ve druhé světové válce.

V srpnu 1964 lodě USS Maddox a Turner Joy vědomě lhaly o tom, že na ně střílely Severovietnamské lodě. Dvě hodiny střílely na prázdno a manévrovaly, jako by byly napadeny. Prezident Johnson o tomto podvodu věděl, ale utajil ho, aby mohl zahájit válku proti Severnímu Vietnamu. A obětovat přes padesát tisíc Američanů.

Při nejznámějším útoku pod falešnou vlajkou v dějinách USA byly 11. září zavražděny asi tři tisíce lidí. To bylo použito jako katalyzátor pro nekonečné ničení několika národů, které pokračuje dodnes.

Profesor Stephen Starr, spolupracovník Nuclear Age Peace Foundation, nedávno v Ruském pořadu Soloviev live hovořil o plánu, který navrhují síly NATO v Německu a který zavání plánem na operaci pod falešnou vlajkou, jež má vyvolat třetí světovou válku.

Navrhli scénář, podle kterého Rusko potopí Americký křižník v Černém moři. Následně Spojené státy zaútočí na Ruské lodě jadernými hlavicemi. Následoval by Ruský jaderný úder na velitelství NATO a velký jaderný útok USA na celé Rusko.

Navrhli více než tři tisíce úderů během jedné hodiny a zničení všech velkých měst v Evropě a Spojených státech. Podle profesora Starra by to mělo za následek sto padesát milionů tun kouře a sazí, které by zablokovaly sedmdesát procent slunečního světla na severní polokouli a vydržely by asi deset let.

Je důležité si uvědomit, že to byly pouze síly NATO, kdo po desetiletí provokoval válku s Ruskem. Obklopily jejich hranice raketovými systémy a laboratořemi biologických zbraní a svrhly Ukrajinskou vládu pomocí barevných revolucí CIA. Fakta ukazují, že Rusko nemělo jinou možnost, než se bránit lživé agresi Západu.

Antihumánní globalistické síly, které mají Ameriku pevně v rukou, se ji zjevně snaží zničit zevnitř. Kdyby chtěly, aby Amerika vyhrála světovou válku, pak by nevraždily Americké vojáky smrtícími vakcínami proti Covidu. A nemanipulovaly by s nimi, aby se pod rouškou transgenderismu kastrovali. Globalisté chtějí, aby byly Spojené státy vypleněny a zničeny, ale potřebují obětního beránka, na kterého by to svedli, a pro tuto roli si zjevně vybrali Rusko.

Během Americké revoluce Kateřina Veliká neoficiálně podporovala kolonie tím, že s nimi obchodovala. Ruské lodě začaly dodávat konopí, plátno a železo do Amerických přístavů již v roce 1763. Během války v roce 1812 se Rusko pokusilo připojit jako třetí strana k podpoře Americké nezávislosti. V roce 1863 Rusko vyslalo vojenské flotily do New Yorku a San Franciska, aby vyvíjely tlak na Brity a v případě potřeby s nimi bojovaly. Hlídkovaly u Amerických břehů po dobu 10 měsíců.

Tato Ruská podpora suverénní Ameriky bezpochyby vedla k bolševické revoluci v roce 1917, kdy se země na šedesát devět let dostala pod komunistickou vládu. Dnes Rusko požádalo o mír, ale zlé mocnosti, které chtějí nekonečnou válku, nemohou přežít jednotu mezi Východem a Západem. Operace pod falešnou vlajkou jsou modus operandi globalistů a válka, masové vraždění a rozdělování je vše, po čem touží.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Karel
Host
Karel
6 měsíců před

Američané jsou běsní z Ruska. Jejich touha válčit s Ruskem převyšuje jejich pud sebezáchovy. Jsou odhodláni i za cenu zničení svět a jich samých podstoupit toto šílené riziko. Jsou šílení jako židi v Gaze. Zřejmě proto, že židi vládnou USA.

Kim
Host
Kim
6 měsíců před

Bílé klobouky jsou silnější a den ode dne jednají rozhodněji.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x