Maďarsko zahájilo vyšetřování zahraničního vlivu, USA a EU jsou pobouřeny

Maďarsko

Zvolená Maďarská vláda nesmí blokovat, zpomalovat, zdržovat, bránit nebo jinak zasahovat do operací ministerstva zahraničí USA a CIA, jejichž cílem je ovládat Maďarský národ.

Snahy Maďarska o zachování jeho svrchovaného statusu jsou nepřijatelné. To říkají instituce, které v konečném důsledku usilují o kontrolu nad jinými národy.

Pokud vám vzhledem k letitým protestům a tvrzením o zasahování Ruska do politiky USA zní tyto vyjádřené postoje vůči Maďarské vládě jako masivní pokrytectví ze strany Spojených států, máte pravdu. Ale ejhle, takhle teď USA fungují.

Maďarsko vyšetřuje podvratnou činnost zahraničních zájmových skupin uvnitř suverénního státu. Ministerstvo zahraničí a CIA zuří. Od agentury Reuters:

„Maďarský úřad pro ochranu suverenity zahájil vyšetřování Maďarské pobočky protikorupční organizace Transparency International (TI) a internetového investigativního portálu, který se zaměřuje na korupci.

Maďarský parlament přijal koncem loňského roku zákon, který zřídil úřad na ochranu suverenity, jenž má zkoumat a monitorovat rizika politického ovlivňování.

Zákon, který byl kritizován Evropskou unií, Spojenými státy a několika mezinárodními organizacemi, zakazuje zahraniční financování stran a skupin kandidujících ve volbách a hrozí za něj až tříleté vězení.

[…] Zákon kritizovalo Americké ministerstvo zahraničí a také skupina odborníků na ústavní právo z Rady Evropy, která dohlíží na dodržování lidských práv, a uvedla, že může mít „mrazivý účinek“ na svobodnou a demokratickou diskusi v zemi.

Evropská komise zahájila řízení pro porušení povinnosti v souvislosti s tímto zákonem letos v únoru s odkazem na jeho potenciál podkopat demokratické hodnoty a základní práva Unie.“

Kdo by to řekl?

Nová globální „demokracie“ je zřejmě definována jako schopnost schválených Západních zemí zasahovat do výsledků voleb v jiných zemích. Pokud nedovolíte ministerstvu zahraničí, CIA a USAID kontrolovat politické výsledky ve vaší zemi, pak nejste skutečnou demokracií.

Pěknou zemi máte, Viktore, byla by škoda, kdyby se s ní něco stalo!

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Masunta
Host
Masunta
16 dní před

To se samozřejmě grázlům v bílých límečcích nelíbí. Mít krev na rukách, být teroristy, korupčníky, obchodovat s orgány, mít biolaboratoře v počtu desítek kusů třeba jen na Ukrajině, to ano, ale vyjít s tím na veřejnost, to už přece americká demokracie není.. ! Asagne by mohl vyprávět. Opoziční politikové, vědci z nepřátelského tábora – také. A mnozí z nich by už vyprávět nemohli: Mnozí z nich byli nalezeni v příkopu s vymytými mozky, mnozí jsou nezvěstní, mnozí byli zastřeleni před vlastním domem. Bankéři kteří vypadli z okna protože věděli moc – také.

trackback

[…] post Maďarsko zahájilo vyšetřování zahraničního vlivu, USA a EU jsou pobouřeny first appeared on Akta […]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x