Maďarské prorodinné hodnoty odhalily vedoucí představitele EU jako stále více protikřesťanské

LGBT

LGBT skupiny pravděpodobně vidí v Maďarsku testovací případ – pokud bude Maďarsko donuceno pokleknout, nebo mu bude hrozit vyloučení z EU, ostatní země si dvakrát rozmyslí, než přijmou vlastní zákony na ochranu dětí.

LGBT

Je Západ protikřesťanský? Stále častěji ano. Důkazem toho je, jak se zachází s Maďarskem, které se snaží chránit děti před LGBT agendou.

V roce 2021 přijala maďarská vláda zákon, který zavádí přísnější zákony chránící děti před pedofilií, ale zároveň zakazuje propagovat homosexualitu nebo změnu pohlaví („genderovou změnu“) ve školách a v tisku mezi nezletilými. Maďarská vláda jasně uvedla, že zákon nemá dopad na obsah nebo zábavu pro dospělé, ale pouze na propagandu zaměřenou na děti.

„Nejde o dospělé ve vztahu k pohlaví, ale o děti, o to, kdo má v sexuální výchově autoritu: škola nebo rodiče,“ řekl loni v jednom rozhovoru maďarský premiér Viktor Orbán, který je kalvinista. „Dětem nesmí být umožněno, aby ve školce nebo ve škole dostávaly jakékoliv poučení týkající se sexuální identity bez souhlasu rodičů. To je červená linie!“

V roce 2022, po mezinárodním rozhořčení nad zákonem, který byl falešně vykreslen jako „homofobní“, získal Orbán obrovskou parlamentní většinu a zajistil si čtvrté vládní období.

Nyní se patnáct zemí Evropské unie připojilo k právnímu řízení, které proti zákonu zahájila Evropská komise u Soudního dvora Evropské unie v roce 2022 s cílem přimět maďarský parlament, aby zákon zrušil. Nizozemský premiér Mark Rutte již dříve upozornil na záměr EU „srazit Maďarsko na kolena“ kvůli Orbánovu odporu k LGBT agendě a za tímto účelem již byly Maďarsku zadrženy miliardy z fondů EU (včetně fondů na obnovu po pandemii).

K zemím, které se připojily k žalobě proti maďarskému zákonu na ochranu dětí, patří Belgie, Lucembursko, Nizozemsko (kde se v populárním televizním pořadu před dětmi obnažují nahé tzv. „transgender“ osoby), Portugalsko, Rakousko, Irsko, Dánsko (kde dánská státní televize vysílá pořad pro děti ve věku 4-8 let, v němž je zobrazen obrovský penis muže), Malta, Španělsko, Švédsko, Finsko, Slovinsko, Francie, Německo a Řecko, jakož i samotný Evropský parlament. Mnohé z těchto zemí byly donedávna konzervativní – Malta stále svádí boj za zachování nezákonnosti potratů.

V tomto soudním procesu je v sázce mnoho. LGBT skupiny – s podporou Bruselu a nejmocnějších členů EU – považují svůj program za neoddiskutovatelný pro členství v Evropě. Budapešť se pochopitelně domnívá, že jde o otázku suverenity. Výsledek případu rozhodne o tom, zda suverenita v nějaké podobě ještě existuje, nebo zda národy, které si budou chtít zachovat alespoň vzdáleně křesťanské normy, budou nuceny uvažovat o odloučení, což je vzhledem k rozsahu hospodářské integrace v Evropě nesmírně obtížné.

Vzhledem k tomu, že se proti Budapešti chce spojit tolik zemí, bude mít Maďarsko s obhajobou zákona o ochraně dětí potíže. Francie a Německo se původně při kritice zákona držely stranou, ale po vytrvalé kritice ze strany LGBT skupin a dalších partnerských zemí se rozhodly pouhý týden před uplynutím lhůty 6. dubna k žalobě připojit. Skupiny LGBT pravděpodobně považují tento případ za testovací – pokud se podaří donutit Maďarsko, aby pokleklo, nebo mu hrozí vyloučení, ostatní země si dvakrát rozmyslí, než přijmou vlastní zákony na ochranu dětí.

Propagace LGBT se v podstatě stane povinnou, stejně jako názorná sexuální výchova, která se stala zdrojem vášnivých debat v mnoha postkřesťanských evropských zemích.

Kritici Evropské unie již desítky let varují, že suverenita v rámci EU je fraška. Kdyby před několika desetiletími odpůrci varovali, že se nejmocnější evropské země spojí, aby donutily některý stát povolit LGBT propagandu a učební osnovy pro děti, vysmáli by se obvinění jako hysterii na kluzkém svahu. A přesto je to tady.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x