Lekářka upozorňuje očkované: Nyní jste patentovaným majetkem

mRNA vakcina

Poprvé v historii se v masovém měřítku používají mRNA vakcíny. Světové vlády požadují, aby každý muž, žena a dítě dostali experimentální vakcínu. Úřady tvrdí, že taková opatření slouží „veřejné bezpečnosti“, avšak výrobci léků přiznávají, že jejich produkty nezabraňují přenosu ani nákaze COVID-19.

mRNA vakcina

Zprávy o nežádoucích účincích dosahují každým dnem nebývalých rozměrů. Země s nejvyšší mírou očkování zaznamenaly výrazný nárůst srdečních onemocnění, krevních sraženin a mrtvic. Mnozí znepokojení pozorovatelé si kladou otázku: Proč ten nátlak? Jedna argentinská výzkumnice se domnívá, že zná odpověď.

Dr. Chinda Brandolino je odborník na lymfologii a flebologii. S přibývajícím počtem očkovaných pacientů byla stále více znepokojena. Alarmující počet z nich trpěl závažnými a vysilujícími komplikacemi. Při pozorování těchto znepokojivých postižení začala lékařka studovat messengerovou ribonukleovou kyselinu a její vliv na genetiku.

Pečlivé vyšetřování ji přivedlo ke konkrétnímu případu z roku 2013. V rozsudku Nejvyššího soudu ve věci Association of Molecular Pathology versus Myriad LLC zákonodárci prohlásili, že lidské genomy pozměněné vakcínami s mRNA mohou být patentovány. Během nedávné konference rozvedla hrozivé důsledky tohoto dekretu:

„Když modifikujete genom pomocí adenovirové vakcíny, je očkovaná osoba již transgenní – transhumánní. Podle toho, co je právně zakotveno v mezinárodním právu, bude majetkem vlastníka patentu. Ale nejdramatičtější ze všeho je, že protože když je transhumánní, nebude tato osoba považována za člověka podle nám známých lidských práv. Situace je nesmírně vážná a mám pocit, že si lidé neuvědomují závažnost toho, čemu čelíme. Nejde jen o nemoci, které vakcína vyvolá, často smrtelné, ale také o to, že přeživší budou mít modifikovaný genom a že tato modifikace se bude přenášet na jejich potomky. Protože jejich genom je modifikován, je tato modifikace patentována. Vše, co je patentováno, patří držiteli patentu.“

Přestože se stala svědkem nesčetných úmrtí, Dr. Brandolino se nadále soustředí na trvalé následky pro ty, kteří očkování přežili. Tato očkování způsobují nevratné genetické změny. Každá dávka a následné posilovací očkování mění příjemce do stále syntetičtější podoby. Má vážné obavy o budoucnost našeho druhu. Nesčetná staletí přirozené evoluce byla zneužita. Kontrolu nad záměrnou metamorfózou má zlověstná síla, která se snaží zcela ovládnout lidské bytosti. Miliardy jedinců na celém světě jsou nyní patentovanými kyborgy. Pandořina skříňka je otevřena a hrozící důsledky nelze plně domyslet.

Po celou dobu pandemie probíhalo zákeřné a pečlivě naplánované převzetí moci. Vše, co se odehrává, je ve své podstatě protilidské. Roušky na obličej proměňují své nositele v autonomní postavy bez kyslíku. Sociální odstup odepírá základní náklonnost a láskyplné objetí. Uzavírání domovů mění domovy v izolované vězeňské cely.

Branky se neustále posouvají a drtí ducha každého, kdo nechápe, že tohle nemá skončit. Možná jsou naše těla poslední hranicí pro ty, kdo usilují o konečnou kontrolu. Lidstvo stojí na okraji propasti. Pro nesčetné množství lidí už není cesty zpět. Jen čas přesně ukáže, jak se současné události vyvinou.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x