K naprosté většině úmrtí na COVID-19 nyní dochází u plně naočkovaných jedinců

úmrtí na COVID-19

Mysleli jsme si, že tento den nikdy nenastane, ale korporacemi ovládaná média – konkrétně deník The Washington Post – nyní přiznávají, že „naprostá většina Američanů, kteří zemřeli na koronavirus, dostala alespoň základní sérii vakcíny.“

úmrtí na COVID-19

Celou dobu nám bylo říkáno, že za úmrtí na COVID-19 mohou neočkovaní. Falešný prezident Joe Biden ji neslavně označil za „pandemii neočkovaných“, a přesto nyní víme přímo z úst prezidenta, že to všechno byla lež.

Nejnovější údaje ze srpna 2022 ukazují, že 58 % případů tzv. kovidových úmrtí se vyskytuje u osob, které dostaly alespoň jednu injekci proti Fauciho chřipce. Čím více injekcí člověk dostane, tím vyšší je pravděpodobnost nákazy nebo úmrtí.

„Na základě údajů z minulosti a současných trendů můžeme důvodně odhadovat, že počet úmrtí na očkování / booster vakcínu COVID-19 bude jen stoupat,“ uvádí „Techno Fog“ na serveru The Reactionary Substack.

„V září 2021 tvořili očkovaní 23 % úmrtí na COVID-19, v lednu / únoru 2022 to bylo 42 %.“

FDA lhala, když tvrdila, že COVID-19 očkování jsou účinná z více než 90 %
To, že se to všechno nyní otevřeně přiznává, je šokující, i když ne tak docela, když uvážíme, že zločinci, kteří stojí za touto masovou genocidou, jsou nadále na svobodě a s největší pravděpodobností nebudou nikdy potrestáni.

Vědí to, a proto umožňují svým kontrolovaným médiím přiznat pravdu. Vysmívají se široké veřejnosti a říkají: ano, vraždíme vás a ne, nemůžete s tím nic dělat.

Svou roli v tom samozřejmě sehrál i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), který od samého počátku lživě tvrdil, že očkování proti Fauciho chřipce je 91% a 93% „účinné“, což se týkalo vakcín Pfizer-BioNTech a Moderna mRNA (messenger RNA).

„V době oficiálního schválení jak společnost Pfizer, tak společnost Moderna nepředložily žádná dlouhodobá čísla o účinnosti,“ odhaluje Techno Fog. „Jejich studie byly znehodnoceny nezaslepením účastníků a jejich bezpečnostní studie „probíhají“.“

„Nyní jsme svědky toho, že během několika měsíců po očkování prudce klesá účinnost. Pandemie se týká očkovaných. Jsou ku prospěchu zdravotnického establishmentu a farmaceutických společností, protože maskují skutečné problémy s dvouvakcínami.“

Přestože Tony Fauci již téměř skončil své několikaleté působení, během něhož vysával peníze amerických daňových poplatníků a zároveň zastával nejlépe placené místo ve federální vládě, pokračuje dodnes v prosazování očkování a lživě tvrdí, že údaje „v drtivé většině ukazují na účinnost vakcín.“

Opět bychom rádi věděli: jak účinná? Pokud byla depopulace celou dobu cílem, pak jistě – očkování je velmi účinné. Všimněte si, že Fauci ani jednou neuvedl, v čem přesně jsou tato očkování účinná.

Je téměř nulová šance, že Fauci nebo kdokoli jiný, kdo se na tomto globálním podvodu podílel, bude někdy pohnán k odpovědnosti, přinejmenším v současné době. Možná je nakonec čeká nějaký nadpřirozený soud, jak věří některá náboženství.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdenio
Host
Zdenio
1 rok před

Věřím ve vesmírný zákon, děj se mu vůle Boží.

Král Miroslav
Host
Král Miroslav
1 rok před

Na očkování šli ti, kterým to bylo souzeno. Nikoho z nich nešlo přesvědčit, aby nešli.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x