CDC lhalo a děti umíraly: Teď přijdou na řadu žaloby

CDC

Hlídací skupina nazvaná Protect the Public’s Trust (Chraňte důvěru veřejnosti) naléhá na generálního inspektora amerického ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb (HHS), aby vyšetřil americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) kvůli dezinformacím, které šířilo a které stály život tisíce dětí během pandemie koronaviru COVID-19.

CDC

Doktorky Katherine Fleming-Dutraová a Sara Oliverová masivně nadhodnocovaly počet dětí, které údajně zemřely na COVID-19, aby prosadily obličejové masky a „vakcíny“, které poškodily a zabily ještě více dětí, tvrdí organizace Protect the Public’s Trust.

Kdyby CDC celou dobu říkalo pravdu, děti by nikdy nebyly zavřené, zbavené školní docházky a v některých případech nucené podstoupit experimentální vakcínu, která by přeprogramovala jejich DNA a zaplavila jejich organismus nanočásticemi a dalšími jedy.

V pokynech CDC pro vědeckou integritu se uvádí, že hlavní hodnotou agentury je zveřejňovat pouze informace, které jsou považovány za „nejkvalitnější, vědecky podložené, technicky přesné a užitečné pro zamýšlené publikum.“ To se v případě postupu CDC v souvislosti s podvodem s COVID-19 zjevně nestalo.

„V ideálním případě by měli incident a to, co se stalo, vyšetřit a zjistit, zda někteří úředníci CDC neporušili zásady vědecké integrity agentury,“ říká Michael Chamberlain, ředitel organizace Protect the Public’s Trust. „Jsme přesvědčeni, že ano.“

Úřad generálního inspektora sice potvrdil, že stížnost obdržel, ale odmítl se k ní blíže vyjádřit. Totéž platí i pro CDC a HHS, které na žádosti o odpovědi nereagovaly.

Rochelle Walenskyová citovala vyvrácenou studii i poté, co byla odhalena jako podvod
Nyní víme, že Fleming-Dutrová i Oliverová lhaly o tom, že COVID-19 je hlavní příčinou úmrtí u dětí, a zároveň předložily nepravdivé údaje poradnímu panelu CDC pro vakcíny, který nakonec hlasoval pro doporučení, aby CDC prosazovalo očkování proti COVID-19 vakcínou u dětí již od šesti měsíců věku.

Na snímcích z prezentace, kterou předložili, jsou uvedeny citace neověřené práce z Velké Británie, která údajně zkoumala údaje z úmrtních listů CDC. Tato studie byla později odhalena jako podvod.

Během několika dní po prezentaci byli Fleming-Dutraová i Oliverová upozorněni, že šířili dezinformace. Ani jedna z nich tuto skutečnost nepřiznala, ani nevydala žádnou opravu.

„Obecný názor je takový, že ‚i 1 úmrtí na COVID-19, kterému se dá předejít, je příliš mnoho, ať už je počítáte jakkoli‘,“ hájila se Oliverová v odpovědi na e-mail o podvodné studii.

Po tom všem šéfka CDC Rochelle Walenskyová nadále citovala tutéž vyvrácenou studii. Dodnes ji nadále cituje i Poradní výbor pro očkovací postupy (ACIP) CDC.

„Nechápu, proč se zdá, že neumějí využívat své vlastní zdroje,“ říká Kelley Krohnert, občanský výzkumník, který upozornil autory nyní vyvrácené studie na chybu. „Je to velmi zvláštní.“

Jak možná víte, CDC se nyní chystá prosadit očkování proti COVID-19 jako podmínku pro školní docházku dětí. Zjevným cílem CDC je zabránit neočkovaným dětem, aby se ve Spojených státech vzdělávaly.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Karen Kingston uvádí argument pro to, že injekce této tzv. „vakcíny“ mRNA na covid, vůbec není žádné očkování, ale že jsou ve skutečnosti implantacemi značně exotických technologií , které ale lze výborně zneužít k dosažení globálního zotročení lidstva, a nebo k jeho genocidě.
https://cz24.news/mike-adams-biotechnologicka-analyticka-karen-kingston-odhalila-patenty-a-dokumenty-ktere-popisuji-propojeni-covid-injekci-s-5g-biosynteticke-ai-nanotechnologie-mekke-spoustece-a/

1
0
Would love your thoughts, please comment.x