Jim Caviezel nazval Joea Bidena „dementním perverzákem“

Sound of Freedom

Hvězda filmu Sound of Freedom Jim Caviezel se ve středu odpoledne zúčastnil rozhovoru s Bennym Johnsonem a hovořil o svém novém kasovním trháku.

Sound of Freedom

V jednu chvíli rozhovoru Benny změnil téma a zeptal se Caviezela, co si myslí o tom, když minulý týden ve Finsku viděl Bidena okusovat dítě.

Caviezel na Bennyho otázku odpověděl slovy: „Takového dementního perverzáka bych nikdy nepustil do blízkosti svých dětí.“

Video zde.

V jednu chvíli Caviezel prohlásil, že by Bidena odpráskl, kdyby se dostal tak blízko k jeho dětem.

Video zde.

Později v rozhovoru se Caviezel Bennymu svěřil, že se ďábla nebojí.

Caviezel prohlásil: „Nemám stejný strach z ďábla jako většina lidí – bojím se Boha. Nemám strach z ďábla… Můj Bůh by ďáblovi nakopal prdel bez mrknutí oka.“

Video zde.

Sound of Freedom opět šokuje pokladny kin a očekává se, že za druhý víkend v kinech dosáhne téměř 23 milionů dolarů.

Film v pátek vydělal více než 7 milionů dolarů, čímž podle pokladních zpráv může zakončit víkend s 81 miliony dolarů a překonat hranici 100 milionů dolarů v hrubých tržbách.

Sound of Freedom nadále celkově poráží film Insidious: Červené dveře od Sony Pictures, navíc téměř týden denně překonává nejnovější film Indiana Jones od Disneyho.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x