Kreml: Americká armáda se snažila experimentovat na Afričanech pro Big Pharma

Igor Kirillov

Obvinění se týká firmy Metabiota, která je spojena se synem amerického prezidenta Joea Bidena, Hunterem Bidenem.

Igor Kirillov

Pentagon plánoval využít své biolaboratoře v Africe k testování neregistrovaných léků na místním obyvatelstvu v zájmu „Big Pharma“, informovala 19. července agentura Tass na základě dokumentů nalezených na Ukrajině.

Podle náčelníka ruských vojsk radiační, chemické a biologické ochrany generálporučíka Igora Kirillova dokumenty nalezené ruskou armádou v americké biolaboratoři na Ukrajině naznačují, že Pentagon plánoval využít americkou armádu k testování neregistrovaných léčiv na místním obyvatelstvu v afrických zemích. Na testování se měly podílet biolaboratoře a zprostředkovatelské agentury, jako je například společnost Metabiota, která má vazby na Huntera Bidena, syna amerického prezidenta Joea Bidena. Výsledky by pak byly poskytovány americkým regulačním agenturám „v zájmu takzvaných velkých farmaceutických firem.“

„Opakovaně jsme poukazovali na vazby společnosti na syna současného amerického prezidenta Huntera Bidena a vládní organizace. Pozoruhodné je, že zástupci společnosti Metabiota přiznávají, že ve skutečnosti navazují vazby, které mají zajistit práci Pentagonu a dalších amerických agentur v zahraničí,“ dodal Kirillov.

Uvedl také, že se na těchto aktivitách aktivně podílí ukrajinské vědeckotechnické centrum a další dodavatelé Pentagonu.

Od počátku roku 2000 distribuují nevládní organizace financované Nadací Billa a Melindy Gatesových a dalšími organizacemi experimentální vakcíny a léky zranitelným skupinám obyvatel v Africe a Indii, což má za následek četná úmrtí a poškození zdraví, přičemž se objevují zprávy o nuceném očkování a neinformovaném souhlasu. Od té doby se stalo běžným provádění rozsáhlých klinických zkoušek nevyzkoušených nebo neschválených léků v chudých zemích, kde je podávání léků méně regulováno a levnější.

Otázka amerických biolaboratoří na Ukrajině se stala kontroverzní poté, co náměstkyně ministra zahraničí USA pro politické záležitosti Victoria Nulandová po ruské invazi v únoru 2022 přiznala existenci takových amerických laboratoří na Ukrajině.

Toto přiznání přišlo také v souvislosti s důkazy, že virus SARS-CoV-2, který způsobil pandemii Covid-19, byl vyvinut v biolaboratoři financované americkou armádou v čínském Wuhanu. Někteří spekulovali, že virus byl vyvinut jako součást amerického programu biologických zbraní.

„Vezměte na vědomí obchodní nabídku společnosti Metabiota s označením ‚důvěrné‘, která byla nalezena mezi dokumenty v jedné z biolaboratoří na Ukrajině. Nabídka je adresována Lékařskému výzkumnému ústavu infekčních nemocí armády Spojených států a týká se školení specialistů na infekční nemoci v Keni a Ugandě,“ poznamenal generál Kirillov.

„Dokument dokazuje, že Agentura pro snižování obranných hrozeb (DTRA) a Ministerstvo vnitřní bezpečnosti se podílely na studiu patogenů v afrických zemích, zatímco americká Agentura pro mezinárodní rozvoj a řada struktur Evropské unie se podílely na tom, aby tyto aktivity vypadaly jako ‚humanitární spolupráce‘,“ řekl na brífinku k analýze dokumentů týkajících se vojenských biologických aktivit USA.

Podle Kirillova Rusko našlo důkazy, které ukazují, že společnost Metabiota, v níž je Hunter Biden klíčovým investorem, se podílela na studiu viru ptačí chřipky H7N9 a že hrála vedoucí roli při realizaci projektu Predict, financovaného USAID, který tvrdil, že studuje typy koronavirů u netopýrů a dalších zvířat, aby mohl předpovědět možnou budoucí pandemii.

Podle novináře Sama Husseiniho je taková práce obvykle prezentována jako preventivní nebo obranná, ale ve skutečnosti má „dvojí využití.“ Poznamenává, že „‚biologická obrana‘ je často stejně snadno biologickou zbraní, protože biologická obrana a produkty biologické zbraně jsou totožné. Jde jen o to, jaké jsou deklarované cíle.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x