Dojde kvůli nekonečným biotechnologickým experimentům Deep State k vyhubení lidstva?

biotechnologické experimenty

V historii došlo k mnoha událostem, které se blížily masovému vymírání, včetně sopečných erupcí, epidemií a válek. V dnešní době tomu není jinak v souvislosti s hrozbou biotechnologií, která by, jak varuje Dr. Guy Hatchard, měla být jednou z hlavních obav lidstva.

biotechnologické experimenty

Genetická manipulace je událostí, která se připravuje na masové vymírání, jaké snad ještě nikdy nebylo zaznamenáno. Od geneticky modifikovaných (GMO) „potravin“ po rekombinantní „vakcíny“ – včetně vakcín proti COVID-19 – biotechnologie rychle mění svět ve všech špatných směrech.

Podstatou biotechnologie, která se snaží obnovit otisk přírody v životě, je popírání přírodních zákonů. Je to tanec se smrtí, který, jak globalisté doufají, přinese dědictví, které jim podle jejich názoru náleží: vlastnictví a kontrolu nad vším.

Ať se vědecká „elita“ snaží sebevíc porozumět genetice, ve větším měřítku neví nic. Složitost genetických struktur, DNA a dalších prvků života je prostě příliš velká na to, aby ji pochopila samotná lidská mysl – a přesto je cílem manipulovat s životem, aby si ho nepřirozeně podmanila a ovládla.

Jednou uvolněná pozměněná genetika se bude dále množit a šířit. Jinými slovy, jakmile je Pandořina skříňka jednou otevřena, už ji nelze vrátit zpět. A přesto se biotechnologie staly v dnešním světě novou normou – a není jim vidět konce, kromě případného totálního kolapsu biosféry.

„Reprodukční a opravné schopnosti organismů mohou být genetickou úpravou zhoršeny,“ píše Hatchard. „Hromadí se důkazy, že se tak děje v důsledku očkování proti COVID-19, které modifikuje způsob exprese našeho genomu v postižených buňkách.“

„Živé systémy se vzpírají druhému termodynamickému zákonu, který říká, že v uzavřených systémech dochází při jakékoliv přeměně energie ke ztrátám – často se označuje jako šipka času. Jak přesně se živým systémům daří tento zákon obrátit, není známo. Základy evoluce by tak mohly být genetickou modifikací ohroženy.“

Lidé umírají stále častěji, pravděpodobně kvůli biotechnologiím
Prozatím jsou důsledky biotechnologií v zorném poli těch, kteří jim věnují velkou pozornost, omezené. Postupem času však bude každému stále zřejmější, že něco není v pořádku – a vše souvisí s biotechnologií.

Vakcíny proti COVID-19 jsou toho dokonalým příkladem, protože existují, jak se zdá, proto, aby měnily lidský genetický kód. Lidem jsou vpichovány chemikálie, které je mění v GMO – a mnozí v důsledku toho umírají.

„Současné šíření biotechnologií, které v podstatě spočívá v umělé úpravě genů následované klonováním a aplikací vybraných genetických konstruktů v masovém měřítku, nemá v historii lidstva obdoby,“ říká Hatchard. „Je to naprosto unikátní.“

Jestliže v případě očkování proti COVID-19 mají nyní „plně očkovaní“ AIDS vyvolaný očkováním (VAIDS), pak další hrozba, která se objeví, může být tou, která většinu z nich zlikviduje. Jinými slovy, jakmile injekce dokončí svou práci na úpravě genů, může rychle nastat situace hromadného úmrtí.

Pokusy o změnu jedné části přírodního světa izolovaně od všech ostatních prostě nebudou fungovat, ale právě tímto směrem se „věda“ vydala. A až to všechno dožene, výsledek nebude takový, jaký většina lidí očekává.

„Nic takového se ještě nikdy nestalo,“ varuje Hatchard. „Nyní aktivně degradujeme náš soubor nástrojů pro přežití prostřednictvím četných experimentů, které jsou bezohledně prováděny po celém světě a které jsou poháněny politickými ambicemi, chamtivostí a pýchou.“

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jiří
Host
jiří
1 rok před

Ruské speciální jednotky na Ukrajině zachytily chladírenský návěs, který převážel rafinovaný Adrenochrom z Ukrajiny do Varšavy v Polsku, kde by byla zásilka naložena do letadel mířících do Spojených států, řekl agentuře Real Raw ruský agent FSB Andrej Zacharov.
https://realrawnews.com/2023/02/putin-intercepts-adrenochrome-shipment-headed-to-united-states/

jiří
Host
jiří
1 rok před

Již nyní se v Brazílii připravuje zákon, který by měl donutit ke covid očkování všechny dospělé pod hrozbou vězení pro ty, kteří neuposlechnou, případně pro ty, kdo budou mít falešné doklady o očkování.
https://necenzurovanapravda.cz/2023/02/brazilie-lula-nyni-nuti-chude-rodiny-aby-ockovaly-i-sve-deti-proti-covidu-jinak-jim-budou-odebrany-davky/

2
0
Would love your thoughts, please comment.x