Jeffrey Epstein vymyslel farmu na získávání dětí, aby „oplodnil lidstvo“ svým spermatem a spermatem dalších elitářů

Jeffrey Epstein

Stále se objevují zvrácené a nechutné podrobnosti o pedofilovi Jeffrey Epsteinovi, který si na svém ranči v Novém Mexiku představoval farmu na získávání dětí.

Epsteinův plán spočíval v tom, že na rozlehlém pozemku oplodní spoustu velmi mladých dívek, aby „oplodnil lidstvo“ svou DNA i DNA svých elitářských kumpánů.

„Víme, že Epstein byl posedlý snahou o získání technologické elity, například při svých nechvalně známých večeřích s Billem Gatesem,“ vysvětluje Paul Joseph Watson v novém videu.

„Co jste o něm věděl, když jste se s ním setkával?“ zeptal se moderátor pořadu News Hour televize PBS Billa Gatese v rozhovoru o Gatesových stycích s Epsteinem.

„Uh, víte, večeřel jsem s ním, uh, lituji toho,“ odpověděl Gates.

Epstein se také snažil spřátelit s miliardářem Elonem Muskem a pozval ho do svého sídla. Watson říká, že Musk „okamžitě dostal strach a rozhodl se držet dál.“

„Ale v podstatě jako všichni elitáři byl Epstein nadšený transhumanismem a technologiemi na prodloužení života,“ vysvětluje dále Watson. „Ukázalo se, že Epstein si chtěl nechat zmrazit vlastní hlavu, a ano, také penis.“

„Epsteinův rozlehlý ranč v Novém Mexiku, který byl pedantsky udržován personálem, ale který Epstein sám jen zřídkakdy používal nebo navštěvoval, měl podle všeho jednu hlavní bizarní funkci: sloužil jako zařízení na plození dětí, kde se Epstein pokoušel pomoci uskutečnit svůj sen ‚osít lidskou rasu svou DNA oplodněním žen‘,“ cituje Watson i New York Times.

Timesy uvedly, že Epstein „řekl vědcům a podnikatelům o svých ambicích využít svůj ranč v Novém Mexiku jako základnu, kde by se ženy oplodňovaly jeho spermatem a rodily by mu děti,“ tvrdí Watson.

„Cílem pana Epsteina bylo nechat na svém ranči Zorro o rozloze 33 000 metrů čtverečních v malém městečku u Santa Fe oplodnit 20 žen najednou.“

Epsteinovy sexuální kulty věří, že znásilňování dětí jim pomůže žít déle
Ukazuje se, že jedním z hlavních důvodů, proč se Epstein stal posedlým snahou prosadit se v technologických a vědeckých elitních kruzích, je to, že věřil, že jeho nechutné sexuální večírky a obchodování s nezletilými mu prodlouží život.

„Několik starověkých mocných kultů věřilo, že zapojení do okultních tantrických sexuálních rituálů může prodloužit jejich život o desítky let,“ vysvětluje Watson s odkazem na knihu „The Unexplained File: Cult & Occult.“

„Jeden z těchto kultů, kult Iona, je údajně dodnes aktivní ve Spojených státech a v Evropě.“

Vládci po celá staletí dodržovali různé podoby těchto kultů, z nichž všechny spojovaly sexuální aktivity s nezletilými, známé také jako pedofilie, s prodloužením života.

„Vládci v průběhu staletí věřili, že sexuální kontakt s nezletilými jim dodá energii a prodlouží život,“ říká Watson.

Celé zhruba 11minutové video s Paulem Josephem Watsonem si můžete prohlédnout ZDE.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Veny
Host
Veny
5 měsíců před

A co se nepovedlo…to tam dobytkové zakopali…však víme…

mario
Host
mario
5 měsíců před

I’m impressed by the thoroughness of the author’s research. ❤️

john
Host
john
5 měsíců před

An impressive piece that seamlessly weaves together facts and narrative, making the subject matter both accessible and fascinating. ❤️

rick
Host
rick
5 měsíců před

Haha, this reminds me of something my friend did. ❤️

4
0
Would love your thoughts, please comment.x