Nový Francouzský premiér Gabriel Attal je členem WEF Global Young Leader a členem Bilderbergeru

Gabriel Attal

9. ledna 2024 učinil Gabriel Attal, který je často považován za chráněnce prezidenta Emmanuela Macrona, ve svých 34 letech historický krok jako nejmladší premiér Francie v rámci Páté republiky.

Attal si vysloužil přezdívku „Baby Macron“ díky svému mládí a centristické politické ideologii, kterou s Macronem sdílí. To však není vše, co s Macronem sdílí, neboť oba jsou absolventy programu Klause Schwaba Global Young Leaders.

Attal byl v roce 2016 jedním z prvních stoupenců Macronova hnutí En Marche a po jeho odchodu ze Socialistické strany a již nyní má na tak mladého člověka a v pouhých několika letech působivé politické portfolio. v roce 2017 byl poslancem parlamentu a v roce 2020 mluvčím vlády.

Naposledy, v srpnu 2023, byl ministrem školství, kde si prý získal přízeň veřejnosti „obratným zvládnutím Covid pandemie a neochvějnou obhajobou sekularismu a autority ve školách.“

Nezvolen, ale dosazen Macronem
Podle France24 byl Attal vybrán a jmenován Macronem, aby převzal funkci po své předchůdkyni Élisabeth Borneové, která odstoupila po nedávných politických bouřích kvůli imigračnímu zákonu, který podle kritiků příliš ustupoval krajní pravici,

Attal byl v nejlepší pozici, protože Macron chtěl ukázat rekonstrukci vlády právě včas před Olympijskými hrami v Paříži a volbami do Evropského parlamentu letos v létě, kde Macronovy centristické síly riskují porážku z rukou krajní pravice pod vedením Marine Le Penové.

Rozmanitost a inkluzivita
France 24 píše, že „Attal je prvním otevřeným homosexuálem v úřadu předsedy vlády, což je významný milník ve francouzské politice. V osobním životě žije v partnerském svazku se svým partnerem Stéphanem Séjourné, který je aktivním poslancem Evropského parlamentu za Macronovu stranu Renesance.“ (Koho to zajímá?)

„Kromě politických úspěchů je Attal dobře hodnocen pro své komunikační schopnosti a vystupování v médiích. Jeho sledovanost na sociálních sítích je silná a on tyto platformy často využívá k navázání kontaktu s veřejností prostřednictvím videoobsahu a vzkazů. Pravidelně vystupuje v různých televizních a rozhlasových pořadech, je známý svým klidným a přesvědčivým vystupováním, přesto je schopen intenzivní bojovnosti, když čelí krajně pravicové opozici.“

Kronika se zaměřuje na Attalovy osobní zkušenosti, včetně šikany, které čelil ve škole kvůli své sexualitě, a ztráty otce, který v jeho 18 letech podlehl rakovině, o níž otevřeně mluvil, a uvádí, že „kořeny Gabriela Attala sahají k bohaté tapiserii multikulturalismu.“

V důsledku multikulturního dědictví (jeho otec David Attal, židovský zubař, emigroval v 60. letech 20. století z Maroka do Francie. Jeho matka Valérie Benaimová, známá novinářka a televizní moderátorka, pochází z Tuniska a Alžírska), a skutečnost, že má dvě starší sestry, je podle publikace „důkazem rozmanitosti a inkluzivity.“

Cher Gabriel, Mini Macron, je také absolventem WEF
Jeho původ podle JC „utváří jeho pohled na Francii jako na národ rozmanitosti a inkluzivity.“ Zdroj. Bla, bla, bla, ano, splňuje všechny příslušné „woke“ požadavky.

Ale to, co bylo pravděpodobně pro vhodnost této role důležitější, France 24 neodhalila.

Podle webových stránek Světového ekonomického fóra (WEF) je Attal jedním z „významných a bývalých členů Young Global Leaders“, politického vzdělávacího programu WEF.

Attal je tedy stejně jako jeho prezident „Mladým globálním lídrem.“ The Spectator píše: „Jak uvádí na svých webových stránkách, Young Global Leaders je „v souladu s posláním Světového ekonomického fóra“, jehož cílem je „urychlit vliv různorodé komunity odpovědných lídrů napříč hranicemi a sektory, aby utvářeli inkluzivnější a udržitelnější budoucnost.“

„Iniciativu založil Klaus Schwab v devadesátých letech minulého století a mezi její absolventy patří například premiér Taoiseach Leo Varadkar, bývalé premiérky Nového Zélandu a Finska Jacinda Ardernová a Sanna Marinová nebo bývalý Rakouský kancléř Sebastian Kurz. Mezi mediální old boys patří zakladatel společnosti Meta Mark Zuckerberg a zakladatel Wikipedie Jimmy Wales.“

The Spectator si všiml, že Schwab je na svou iniciativu hrdý a ukázal to v rozhovoru na Harvardu v roce 2017, kde vysvětlil, jak „pronikáme do kabinetů“ premiérů a prezidentů, kteří jsou také Young Global Leaders.

Schwab byl obzvláště spokojen se svou prací v Kanadě, kde podle něj polovina kabinetu Justina Trudeaua byli „Mladí globální lídři Světového ekonomického fóra.“

„Nyní jsme velmi hrdí na to, že pronikáme do kabinetů. Více než polovina ministrů Kanadské vlády jsou ve skutečnosti Mladí globální lídři Světového ekonomického fóra… Platí to v Argentině a nyní to platí i ve Francii, kde je prezident Mladým globálním lídrem.“

Možná se však jedná o nadsázku: podle Spectatoru jich bylo pět, a přestože si Schwab činil nárok na to, že vychovával samotného Trudeaua, není jasné, zda byl skutečně „Mladým lídrem.“ Nicméně Trudeauův životopis na stránkách WEF chválí jeho „respekt a podporu svobody a rozmanitosti a demokratičtější vlády, která skutečně reprezentuje Kanaďany.“

Schwab také zmínil Francii, která má v osobě Emmanuela Macrona mladého globálního lídra. Ten tímto programem prošel v roce 2016, tedy ve stejném roce, kdy zahájil svou prezidentskou kampaň. Stejně jako Ardernová, Varadkar a Trudeau je přesvědčeným globalistou a progresivistou neschopným vládnout jiným způsobem. Attal je prostě čipera ze starého bloku.

Možná by na ně byl Klaus Schwab hrdý, ale mezi vlastními lidmi moc sympatií nevzbuzují, píše Spectator.

Attal The Bilderger
Nejenže ho Schwab připravoval na funkci, ale Attal je také údajně „klíčovým členem“ skupiny Bilderberg.

Židovská kronika, která se honosí titulem nejstarších židovských novin na světě, napsala: „Attal, který je také otevřeně homosexuál, v současné době zastává funkci ministra školství. Narodil se Tuniskému židovskému otci a ortodoxní křesťanské matce a vystudoval prestižní právnickou fakultu v Paříži a univerzitu Le Science Po.“

Attal byl podle listu Chronicle jedním z prvních lidí, kteří Macrona podpořili, když se rozhodl kandidovat na prezidenta a byl zvolen poslancem, a ve svých 29 letech se stal nejmladším ministrem za Páté republiky a konzervativní exministr a poslanec Philippe de Villiers napsal na X/Twitter: „Jmenování Gabriela Attala na místo Papa Ndiaye je katastrofou léta. Přecházíme od probuzení k LGBT.“

Ve zprávě však nenápadně proklouzlo, že „Attal je aktivista a klíčový člen skupiny Bilderberg a je pro reedukaci.“ Jako by tím pouze říkali, že je členem ženského institutu!

Soukromá setkání skupiny Bilderberg
Bilderberg je paramasonistický a globalistický klub, jehož existenci média dlouho popírala a obviňovala ty, kdo jeho tajná setkání odsuzovali, ze spiknutí.

Le Media vysvětluje, že skupina Bilderberg, nazývaná také Bilderbergská konference nebo Bilderbergský klub, je každoroční a neformální setkání přibližně sto třiceti lidí, převážně Američanů a Evropanů, složené především z osobností z oblasti diplomacie, obchodu, politiky a médií.

Ve dnech 18. až 21. května 2023 se v Lisabonu konalo zasedání paramasonického a globalistického klubu Bilderberg. Mezi 129 účastníky se tohoto neveřejného výročního setkání zúčastnilo deset francouzských zástupců a jedním z nich byl shodou okolností Gabriel Attal.

Těchto deset Francouzských zástupců se zúčastnilo diskusí na témata jako umělá inteligence, bankovní systém, Čína, energetická transformace, Evropa, fiskální problémy, Indie, průmyslová a obchodní politika, NATO, Rusko, nadnárodní hrozby, Ukrajina a Americká hegemonie.

Podle Davida Ickeho je skupina Bilderberg globální elitou, která dokázala posunout lidskou společnost směrem ke globální tyranii, nad níž by se George Orwell zhrozil.

Ať už s Gabrielem Attalem v roli Francouzského premiéra, nebo bez něj, zdá se, že vláda jednoho světa jmenovala své zástupce do mocenských pozic.

Proto už nemůžeme říkat, že my na Západě žijeme v demokracii. Naši slabí vládní ministři umožnili tento státní převrat a Schwabem vyškolení globální vůdci skutečně záměrně „pronikli“ do našich vlád.

Attal zaujal svou pozici v rámci Jednotné světové vlády stejně jako před ním Sunak, Macron, Ardenová,Trudeau a každý z nich má svou roli, ale pracují v souladu s pokyny.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Drak
Host
Drak
4 měsíců před

Hlavně je to buzerant, tzn. úchyl, jako většina těch, kteří se zůčasňují, věech setkání WEF, Bilderbergg a podobně.

Veny
Host
Veny
4 měsíců před

To je jedno z těch Epsteinových dětí…od mala tomu nacpávali kaďák…aby si pak tu zlomenou kreaturu nacpali Satanisti kam potřebují….

adam
Host
adam
4 měsíců před

I appreciate the effort put into making this article accessible to a wide audience. ❤️

rick
Host
rick
4 měsíců před

The well-crafted arguments in this piece are compelling. ❤️

rick
Host
rick
4 měsíců před

Nice work! Your skills are clearly improving. ❤️

5
0
Would love your thoughts, please comment.x