Izrael staví oltář pro obětování červené jalovice, aby se naplnilo biblické proroctví o konci časů

Izrael,obetovani kravy

Izraelci oznámili, že tento měsíc plánují obětovat červenou jalovici, protože se v Izraeli před našima očima naplňují významná biblická proroctví.

V Jeruzalémském Starém městě se staví masivní bílý oltář pro nadcházející rituál krvavé oběti, který se datuje do Mojžíšovy doby. Události, které mají biblický význam, přitahují pozornost celého světa, protože mnoho lidí věří, že obětování červené jalovice je „klíčem k naplnění starobylého biblického proroctví.“

Podle Jicchaka Mamoa, který hovořil s CBN, jsou kvalifikovaní rabíni připraveni obětování provést a pozemek na Olivové hoře, kde se obětování uskuteční, je připraven.

V roce 2022 bylo do Izraele ze státu Texas dovezeno pět jalovic červené barvy. V té době nebyly jalovice dostatečně staré na to, aby mohly být obětovány. V roce 2024 však již budou.

Kniha Numeri v Bibli obsahuje konkrétní pokyny pro obětování červené jalovice a použití jejího popela při očistných rituálech. Tento rituál je v křesťanské teologii považován za předzvěst návratu Ježíše Krista.

Nadcházející obětování červené jalovice vyvolalo obrovskou pozornost mezi příslušníky křesťanských, židovských a muslimských náboženství po celém světě a vyvolalo politické napětí na okupovaném Západním břehu Jordánu.

Izraelci věří, že příprava a obětování červené jalovice jsou předpokladem pro obnovu třetího Šalamounova chrámu v Jeruzalémě, kde dnes stojí mešita Al Aksá.

Muslimové po celém světě včetně Palestinců to považují za provokativní symbol.

Proč? Protože na navrhovaném místě pro tento chrám, na Chrámové hoře v Jeruzalémském Starém městě, se nachází také mešita Al-Aksá a Skalní dóm, dvě nejposvátnější místa Islámu.

Palestinské frakce si příjezdu červených jalovců všimly. V nedávném projevu u příležitosti 100. dne genocidy v Gaze obvinil mluvčí Hamásu Židy, že přivezli červené krávy, a spojil je s probíhajícím konfliktem.

Co je třetí Šalamounův chrám?

Podle Židovské tradice poté, co král David dobyl Jeruzalém a učinil jej svým hlavním městem, postavil král Šalomoun v roce 1000 př. n. l. chrám k uctívání Boha.

Stavba byla známá jako První Šalamounův chrám. V roce 586 př. n. l. ji zničil Babylonský král Nabukadnezar, když dobyl Jeruzalém.

třetí Šalamounův chrám

Druhý Šalamounův chrám byl postaven v roce 37 př. n. l., kdy král Herodes se souhlasem veřejnosti rozšířil Chrámovou horu a přestavěl chrám.

Během Římského období, v roce 70 n. l., byl Druhý chrám spolu s Jeruzalémem zničen Titovým vojskem. V tomto období byl v Jeruzalémě také Ježíš.

Od té doby chrám dodnes neexistuje.

Mnozí ortodoxní Židé věří, že musí postavit Třetí chrám, aby mohl přijít Mesiáš a pomoci jim vládnout světu.

Kdy se koná obětování červené jalovice?

Server All Israel News nedávno uvedl, že Chrámový institut chce skutečně provést obětování červené jalovice „před Pesachem 2024“:

„Zatím jsou čtyři jalovice bez poskvrny a podle rabínů z Chrámového institutu doufají, že se obřad podaří uskutečnit před Pesachem 2024.“

V roce 2024 připadá Pesach na 22. dubna.

Mnoho lidí v Izraeli věří, že obětování proběhne během nadcházejícího zatmění.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Izrael staví oltář pro obětování červené jalovice, aby se naplnilo biblické proroctví o ko… first appeared on Akta […]

PřemekJ
Host
PřemekJ
17 dní před

Ehm, tolik falešných symbolů, tolik falešných Mesiášů a tolik prolité rudé krve nevinných lidí – to vše má společného jmenovatele: ChM! Žádní Mesiáši, ale Stvořitel v nás je tím, kdo nám ukazuje správnou cestu a varuje před mámením Satana! Proto chraňme Přírodu, a všechny mravní a kulturní hodnoty nás, lidí.

fikus
fikus
16 dní před

Obeta a obetovanie sa za tie roky od Mojžiša zvrhlo na niečo, čo to nikdy nebolo.

P.A.Semi
Host
P.A.Semi
14 dní před

Jenže tahle Synagoga Satanova ten rituál Rudé Krávy má nejen z knihy Numeri, ale především podle Talmudu a Maimonidese, kde se píše, že tu nyní „desátou“ má obětovat „Král Mesiáš“, Moloch Messiah… To nemá s Ježíšem Kristem naprosto nic společného, ani s Druhým Příchodem, je to falešný podvod Židů…
Ustanovili si ďábelské „Noahidovské“ zákony, podle prvního trest smrti pro Křesťany, podle druhého pro Materialisty, které zatím jen čekaly právě na tohoto Moloch Messiah, aby je začal naplňovat… Takže to, že to nyní chtějí spouštět, je velmi zlověstné… A že se jim někteří zejména Američtí Křesťané klaní je velmi smutné a hloupé…

https://pi-alpha.org/Talmud_plan (česky) – s citacemi z knihy Talmud Sanhedrin ohledně Noahidovských zákonů a Rudé Krávy, tehdy v roce 2022 ohledně Covid, ale to odložili na letos, zřejmě plánují něco podobného dalšího, zejména když ten svůj pekelný rituál umístili na symbolické X přeškrtnutí USA zatměními…

πα½

4
0
Would love your thoughts, please comment.x