Německá vláda přiznala, že žádná pandemie neexistovala

bundestag

Zásadní zpráva z Německa: Spolková vláda byla nucena přiznat, že takzvaní „zastánci konspiračních teorií“ měli během Covid pandemie ve všem pravdu.

Podle údajů Německé vlády se ve skutečnosti nejednalo o žádnou pandemii, ale jen o přísně připravenou vojenskou psychologickou operaci, jejímž cílem bylo vymýt mozky mas, aby přijaly experimentální vakcínu s katastrofálními následky.

Tyto tajné Německé vládní dokumenty získané na základě žádosti o svobodný přístup k informacím a následné žaloby odhalily lži globální elity o COVID-19 a je životně důležité, aby se co nejvíce lidí dozvědělo pravdu.

Stále více lidí na celém světě se probouzí a vidí, že globální elita je tím, čím vždy byla: vyšinutými psychopaty, kteří se snaží ničit a ovládat.

Německo se nijak neliší. Německé obyvatelstvo trpělo jedněmi z nejbrutálnějších výluk a očkovacích mandátů v celé Evropě a nyní se lidé bouří a požadují odpovědnost.

Do popředí vystoupili Paul Schreyer a magazín Multipolar, kteří podali žádost o svobodný přístup k informacím a poté zahájili soudní proces proti Německé vládě, když se snažila všemi možnými triky udržet tajné dokumenty pod zámkem.

Jak vysvětluje profesor Steven Homburg, výsledky jsou ohromující a představují naprosté ospravedlnění pro každého, kdo se odvážil zpochybnit příběh o výlukách, maskách a povinném očkování.

Tajné vládní dokumenty – všech 2000 stran – odhalují, že jsme měli téměř ve všem pravdu a takzvaná „pandemie“ byla podvod.

Tato fakta jsou usvědčující a dokazují, že oficiální příběh o Covidu, který prosazují světové vlády a mainstreamová média, je zcela falešný.

O to hůře se polyká tyranie, kterou jsme zažili během takzvané pandemie, jak vysvětluje profesor Homburg.

Údaje také odhalují, že Švédsko, které bylo jedinou Evropskou zemí bez masek a výluk, si vedlo mnohem lépe než Německo. Což vyvolává otázku, k čemu vlastně tyranské výluky a mandáty byly?

Profesor Homburg má odpověď – a jak se ukazuje, měli jsme celou dobu pravdu.

Zlomení váhavosti v očkování prostřednictvím brutálních výluk bylo vždy cílem globální elity. Bohužel pro ty, kteří tehdy neprohlédli tuto psychologickou operaci, jsou zdravotní důsledky hrozivé. Je třeba si položit vážné otázky.

Bohužel pro očkované špatné zprávy nekončí. Japonští vědci spojili vakcíny proti Covid se stovkami nemocí.

Nová studie z USA zjistila, že ti, kteří byli očkováni mohou očekávat, že se setkají se svým stvořitelem mnohem dříve, než by očekávali.

Nová znepokojující studie odhalila, že lidé, kteří byli „plně očkováni“ mRNA vakcínami proti COVID-19, mohou očekávat, že ze své očekávané délky života ztratí neuvěřitelných 25 let.

Výzkumníci analyzovali údaje CDC, údaje Clevelandské kliniky a údaje pojišťoven o hodnocení rizik a odhalili znepokojivý trend prudkého poklesu délky života u těch, kteří si nechali aplikovat více očkovacích dávek s mRNA.

Bohužel pro očkované jsou zprávy ještě horší. Chronické poškození zdraví způsobené každou dávkou mRNA se v průběhu času nezmenšuje, jak se dříve předpokládalo.

Ve skutečnosti negativní účinky na zdraví zřejmě přetrvávají po neomezenou dobu.

Podle výzkumníků údaje CDC o úmrtnosti ze všech příčin ukazují, že každá očkovací dávka zvýšila úmrtnost v roce 2022 o 7 % ve srovnání s úmrtností v roce 2021.

To znamená, že lidé, kteří podstoupili 5 dávek – tedy dvě dávky a tři posilující dávky – měli v roce 2022 o 35 % vyšší pravděpodobnost úmrtí než v roce 2021.

V korelaci s Německými informacemi studie také potvrdila, že u lidí, kteří nejsou očkováni, nebyla pravděpodobnost úmrtí v roce 2022 vyšší než v roce 2021.

Tato čísla jsou usvědčující. Ale každý, kdo dává pozor, vidí, že s očkovanými není něco v pořádku. Po celém světě padají jako mouchy se srdečními problémy a turbo rakovinou.

Profesionální sportovci by měli patřit k nejzdravějším lidem na planetě, ale v posledních několika letech jich tisíce zkolabovaly s náhlými a nevysvětlitelnými srdečními potížemi.

Plně očkovaní profesionální sportovci stále padají jako mouchy, jen za poslední týden náhle zkolabovali čtyři profesionální fotbalisté, kteří se chytali za srdce.

Egyptská hvězda Ahmed Refeat se stal třetím profesionálním fotbalistou, který utrpěl zástavu srdce před televizními kamerami v přímém přenosu, přičemž lékaři později přiznali, že „něco takového ještě neviděli.“

Záložník Orlando Pirates Makhelene Makhaula byl druhou fotbalovou hvězdou, která tento týden zkolabovala na hřišti, a lékařský personál se zoufale snažil Jihoafrickou hvězdu oživit.

Poslechněte si, jak ohromený hlasatel svými slovy přiznává, že od zavedení vakcíny padají fotbalisté po celém světě jako mouchy.

V neděli v Argentinské nejvyšší soutěži dostal Javier Altamirano z Estudiantes záchvat a náhle zkolaboval ve velkém zápase proti Boca Juniors, jednomu z největších klubů v Jižní Americe.

Nejen profesionální sportovci padají jako mouchy. Lidé ze všech společenských vrstev, včetně populárních influencerů na sociálních sítích, jsou v nebývalé míře postihováni srdečními chorobami a vzácnými formami rakoviny.

Etická média by na tyto případy upozorňovala na prvních stránkách a věnovala by své zdroje na vyšetřování, proč tolik mladých a zdravých lidí trpí srdečními zástavami, mrtvicemi a vzácnými formami rakoviny.

Místo toho se média snaží tento jev normalizovat a přesvědčit vás, že infarkty u profesionálních sportovců a mladých lidí jsou běžnou záležitostí.

Každý, kdo je schopen samostatného myšlení, však chápe, že tato situace zdaleka není normální.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

4 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] post Německá vláda přiznala, že žádná pandemie neexistovala first appeared on Akta […]

trackback

[…] „pandemické“ pohotovosti – která ovšem žádnou skutečnou pandemií nebyla, jak nedávno přiznala Německá vláda. Bylo to jen tenké ostří klínu, jak takříkajíc vpašovat „totální teror“ do našich […]

2
0
Would love your thoughts, please comment.x