Bílý dům přiznal, že financoval Wuhanský virologický institut, a právě nyní seškrtal prostředky pro nechvalně proslulou laboratoř na výrobu biologických zbraní

pandemie COVID-19

Po letech financování, offshoringu, koordinace a delegování výzkumu koronavirů v Číně vláda USA konečně podnikla kroky k omezení jejich zapojení do těchto neetických a nehumánních experimentů.

pandemie COVID-19

Dne 17. července se představitelé Bílého domu obrátili na Wuhanský virologický institut (WIV), aby pozastavil financování výzkumu koronavirů v čínské laboratoři z peněz daňových poplatníků.

Tento krok přichází tři a půl roku poté, co ve Wuhanu vznikla celosvětová pandemie SARS-CoV-2. Tímto krokem Bílý dům konečně přiznal, že vláda USA financovala nechvalně proslulou laboratoř, která byla středem skandálu s COVID-19.

Už žádná konspirační teorie, protože Bílý dům přestal financovat Wuhanský virologický institut
Více než tři roky se za konspirační teorii považovalo tvrzení, že se Americká vláda spikla s Čínskými vědci, aby zvýšila nakažlivost a smrtelnost koronavirů. Při výslechu před Kongresem v květnu 2021 tehdejší ředitel Anthony Fauci prohlásil, že NIH „nikdy nefinancoval a ani nyní nefinancuje výzkum zisku funkce ve Wuhanském virologickém institutu.“ Jednalo se o zjevnou křivou přísahu a nyní se od Fauciho lží a Čínského utajování původu COVID-19 odklání více úředníků Bílého domu.

V roce 2014 získala americká nezisková organizace EcoHealth Alliance grant ve výši 3,7 milionu dolarů od Dr. Anthonyho Fauciho, tehdejšího šéfa Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID). Přibližně 600 000 dolarů z těchto grantů bylo zasláno Institutu virologie ve Wuhanu, kde výzkumníci pracovali na zvýšení infekčnosti a smrtelnosti netopýřích koronavirů s cílem vyvinout diagnostiku, léčbu a vakcíny pro budoucí pandemie.

Projekt financovaný daňovými poplatníky s názvem „Porozumění riziku výskytu netopýřích koronavirů“ byl obnoven v roce 2019 – ve stejném roce, kdy byla připravena platforma mRNA vakcíny pro masovou distribuci po celém světě – ve stejném roce, kdy byla v Čínském Wuhanu vyhlášena pandemie koronavirů.

Ve zprávě pro WIV představitelé Bílého domu předložili plán, jak zabránit tomu, aby laboratoř ještě někdy obdržela finanční prostředky z USA. Bylo zjištěno, že laboratoř nesplňuje federální předpisy, a Čínští představitelé bránili mezinárodnímu vyšetřování jejích vnitřních postupů.

Kromě toho několik vědců pracujících ve WIV onemocnělo a na podzim roku 2019 bylo hospitalizováno. Všechny důkazy nasvědčují tomu, že COVID-19 byl plánovanou operací, odvozenou od let laboratorních pokusů, scénářů, investic do vakcín a dalších forem praní špinavých peněz, krytí na vysoké úrovni a porušování lidských práv, které probíhalo v reálném čase.

EcoHealth Alliance podvodně vykonala zisk funkce ve Wuhanu
V době, kdy se skandál s COVID-19 rozplétal, prověřil hlavní náměstek ředitele NIH Lawrence Tabak výzkum koronaviru v organizaci EcoHealth Alliance ve Wuhanu a obvinil tuto organizaci z toho, že „nebyla transparentní ohledně práce, kterou prováděla.“ Experiment společnosti EcoHealth testoval, zda „spike proteiny z přirozeně se vyskytujících netopýřích koronavirů cirkulujících v Číně jsou schopny se na myším modelu vázat na lidský receptor ACE2.“

Ve studii modifikované viry způsobily, že zvířata byla nemocnější, ale výsledky nebyly řádně oznámeny, jakmile byly shromážděny hrozivé důkazy. Grant byl původně schválen NIH, ale další přezkumy nebyly provedeny, protože v té době výzkum neodpovídal definici „výzkumu zahrnujícího posílené patogeny s pandemickým potenciálem, protože nebylo prokázáno, že by tyto netopýří koronaviry infikovaly člověka.“

Tabak uvedl, že šéf společnosti Eco Health Peter Daszak nedodržel podmínky grantu. Kdyby společnost EcoHealth upozornila NIH na nové výsledky, vyvolalo by to přezkum, který by určil, zda by měl být výzkumný plán přehodnocen. „Společnost EcoHealth toto zjištění neoznámila ihned, jak vyžadovaly podmínky grantu…“ Tabak uvedl, že právě tento podvod připravil půdu pro nezodpovědný výzkum zisku funkce netopýřích koronavirů ve WIV.

Přestože žádná vláda nemá přesvědčivé důkazy, že SARS-CoV-2 pochází přímo z výzkumu NIAID a EcoHealth, samotný akt výzkumu biologických zbraní se ziskem funkce ve WIV nelze popřít a tato nekalá činnost musí být za každou cenu ukončena. Přestože přichází s mnohaletým zpožděním, Bílý dům nyní podniká správné kroky.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Drak
Host
Drak
9 měsíců před

Bílý dům nepodniká žádné kroky. Zase jen lžou tihle podlí američtí šmejdi a přesouvají své „výzkumné“ biologické laboratoře do států bývalého SSSR, které nejsou součástí RF.
Od Američanů, lze očekávat jen podlosti, podrazy a svinstva. Stejně jako od jejich příznivců na české politické scéně. Stejné kreatůry a stejná svinstva. S tím rozdílem, že naše kreatůry poškozují těžce, až nenávratně těžce, český národ a české země.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x