Itálie zakazuje používání brouků v těstovinách a pizze

používání brouků

Italská vláda zasahuje proti globalistickému úsilí o odklon od masa a jeho přeměnu na brouky a hmyz.

používání brouků

V prohlášení z tohoto týdne italští představitelé uvedli, že cvrčci, mouční červi a ostatní z jídelníčku Klause Schwaba pro celý svět nebudou povoleni jako přísada do žádného chleba nebo pizzy vyráběné a/nebo prodávané v zemi – tečka.

Ostatní potraviny vyrobené a uvedené na trh v Itálii mohou obsahovat brouky, pokud jsou jako takové jasně a zřetelně označeny. Italská vláda rovněž požaduje, aby všechny potraviny obsahující brouky, kromě pizzy a chleba, byly opatřeny varovným označením o nebezpečí konzumace Schwabova menu.

„To, co vyhlášky stanovují, je etiketa s původem výrobku, riziky spojenými s konzumací a množstvím přítomné hmyzí moučky, ale také jsme zajistili speciální regály, kde mohou být vystaveny uvnitř obchodů,“ řekl k tomuto kroku Francesco Lollobrigida, italský ministr zemědělství.

„Ti, kteří si chtějí cvrčky, larvy a sarančata vybrat, tam mohou jít, a ti, kteří nechtějí, mezi něž podle mých představ patří většina Italů, se mohou držet dál.“

Řekněte svým zákonodárcům, aby zakázali brouky v potravinách
To je opravdu skvělá zpráva, která se, jak doufáme, rozšíří i do dalších zemí včetně Spojených států, aby se snad podobná rozhodnutí mohla vydat i tam a u nás.

Pravdou je, že konzumace brouků není pro člověka normální. S výjimkou sarančat v Bibli se nikdy nestalo, že by lidé byli odkázáni na potravu z brouků.

Světové ekonomické fórum (WEF) prosazuje, aby lidé nyní jedli brouky, je to facka od globalistů, kteří mají pocit, že jsou nadřazení a zaslouží si jíst skutečné maso, zatímco jejich „poddaní“ by měli být nuceni jíst jako dobytek a zvířata.

„Z nějakého důvodu nám tvrdí, že pojídání brouků nějak zlepší počasí,“ píše Peter Sweden na svém Substacku o výmluvě globalistů, proč všichni ostatní kromě nich musí jíst brouky místo skutečného masa.

„Jen se nad tím na chvíli zamyslete. Jíst brouky, aby se zlepšilo počasí. Jak šíleně to zní, když si vlastně uvědomíte, co prosazují?“

Pokud někdy dojde k naplnění oněch mezinárodních tribunálů, o kterých občas slýcháme, a globalisté, kteří to všechno mají na svědomí, se budou zodpovídat ze svých zločinů proti lidskosti, možná by se jejich vězeňská strava měla skládat místo masa z brouků.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdena
Host
zdena
1 rok před

Vědci už několik let naléhavě upozorňují, že se o 70% snížil stav hmyzu, že mizí nenávratně mnoho druhů a jsou nahrazovány např. novými druhy pavouků… a my ten zbytek ještě sežereme ? Bez opylovací práce hmyzu zmizí i obrovská část úrody….. a my se budeme hmyzem krmit ?
Mimochodem i hmyz má své parazity vnitřní i vnější a ti mohou být při konzumaci člověku dosti nebezpeční, protože nevíme co s tím…..ne ti samotní parazité, ale chemické látky, které vylučují a které smažením či pečením nezničíte…. údajně snižují imunitu na polovinu (40 – 60 %)

jiří
Host
jiří
1 rok před
Reply to  zdena

Zbytek nesežerem, už jsou na to farmy.
Oficiálně schváleno v EU: Tyto čtyři druhy hmyzu se mohou skrývat ve vašem jídle. https://necenzurovanapravda.cz/2023/01/oficialne-schvaleno-v-eu-tyto-ctyri-druhy-hmyzu-se-mohou-skryvat-ve-vasem-jidle/
Klaus Schwab vám přeje dobrou chuť!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x