Islamizovaná Belgie: Muslimští studenti s výkřiky „Alláhu Akbar“ zaútočili na školní LGBTQIA+ akci

Islamizovaná Belgie

Muslimští studenti se chovají ke komunitě LGBT na základě své islámské víry a příkladu Proroka.

Islamizovaná Belgie

Ve čtvrtek došlo v Belgii k násilnému útoku na komunitu „LGBTQIA+“ ze strany dospívajících muslimských studentů z The Atlas College v Genku. K islámskému útoku došlo na akci Mezinárodního dne proti homofobii a transfobii (IDAHOT), která se konala na této škole.

Zaměstnanci města a dobrovolníci z organizace LGBTQIA+ OGWA (Genks Wel Anders) byli přítomni, když se více než 100 mladých muslimských studentů vrhlo na stůl, házelo lahve a plivalo na vystavená duhová srdce. Posmívali se a skandovali islámský bojový pokřik „Alláhu Akbar“, čímž přehlušili prosby městských zaměstnanců a dobrovolníků. Učitelé se snažili zasáhnout a podpořit oběti. Situace se nakonec uklidnila, když zazvonilo a většina studentů se vrátila do třídy.

Město Genk a škola chování muslimských studentů odsoudily a přijímají opatření. Starosta Wim Dries (CD&V) podal stížnost na policii: „Tady se nezastavíme,“ říká. „Agrese vůči našim zaměstnancům a dobrovolníkovi OGWA je naprosto nepřijatelná. Nelze spolu vždy souhlasit, ale vždy by měl existovat alespoň respekt.“

Vedení Atlas College vyjádřilo svůj nesouhlas s nedávným chováním, generální ředitelka Christel Schepersová prohlásila: „Jsme naprosto šokováni tím, co se včera stalo – je to naprosto nepřijatelné. Jednání studentů je v rozporu s přívětivou atmosférou, kterou se naše škola snaží udržovat. V důsledku toho přijímáme opatření a v nadcházejících týdnech zahájíme se studenty dialog a budeme spolupracovat s městem na řešení situace.“

Islamizace Belgie
V Belgii, zemi, která se za posledních deset let dramaticky změnila, nejde o ojedinělý případ. Bez jakékoliv veřejné debaty se z ní stal stát masivní muslimské migrace v důsledku migrační politiky levicové vlády otevřených hranic a politiky Evropské unie v Bruselu, hlavním městě Belgie. Katastrofální dopady těchto politik na bezpečnost a demografii země jsou do očí bijící.

Třetina obyvatel Belgie je cizího původu, přičemž největší počet z nich je marockého původu. Devadesát devět procent obyvatel Maroka tvoří muslimové. V Bruselu jsou rodilí či původní Belgičané již v menšině, téměř 80 % obyvatelstva je cizího původu.

Podle statistického úřadu Statbel se v roce 2020 ve více než desítce obcí v celém Bruselu stala nejoblíbenějšími jmény pro děti mužského pohlaví jména islámská, konkrétně Mohamed, Mohammed a Ahmed (jiná forma Mohameda).

Belgie se stala líhní islámských teroristů, neboť v přepočtu na jednoho obyvatele má nejvyšší počet zahraničních bojovníků ze všech západoevropských zemí. Levicová média tuto zemi dokonce označila za „evropské ohnisko teroru.“

Nenávist islámu vůči homosexuálům
Proces islamizace, který v současné době probíhá v Belgii, vede k nárůstu radikalizace, zejména v mešitách, kde se káže násilný džihád. Podle důvěrné zprávy zpravodajských služeb, která unikla v květnu 2018, některé z těchto mešit, včetně Velké mešity v Bruselu financované Saúdskou Arábií, školí imámy, aby propagovali ozbrojený džihád, nenávist k Židům a pronásledování komunity LGBT.

Zpráva šokujícím způsobem uvádí, že texty používané těmito imámy vyzývají k ukamenování homosexuálů nebo k jejich svržení z budov. Tyto texty také popisují Židy jako „zkažené, zlé a proradné lidi.“ Texty vyzývají k „válce“ proti všem lidem, kteří nevyznávají sunnitský islám. V jedné učební příručce se dokonce uvádí, že „nejdůležitější zásadou džihádu je boj proti nevěřícím a agresorům… Ozbrojený džihád se stává individuální povinností každého muslima.“

Muslimští studenti se chovají ke komunitě LGBT na základě své islámské víry a příkladu Proroka. Islámské písmo a právo učí, že homosexualita je ohavná forma smilstva, která se trestá smrtí. Jeden z hadísů zachycuje Mohameda, jak upřesňuje trest za homosexuální aktivity: „Kohokoli přistihnete při činu lidí Lůzy, popravte toho, kdo to dělá, i toho, komu to dělá.“

Ve více převážně muslimských zemích, odkud migranti pocházejí, může být homosexualita trestána smrtí a ve většině převážně muslimských zemí je zakázáno homosexualitu praktikovat nebo veřejně obhajovat.

Navzdory hrozbě, kterou islám představuje pro komunitu LGBTQIA+, mnoho obhájců práv homosexuálů, levicových politiků a médií o islámské homofobii mlčí. Odmítání uznat hrozbu, kterou islámská migrace do Belgie přináší, umožňuje šíření chaosu, který ohrožuje zranitelné komunity a všechny nemuslimy.

Mnohé západní vlády a levicová média místo toho, aby odsoudily nebezpečné nepřátelství islámu vůči LGBT komunitě, raději bagatelizují nebo ignorují incidenty, jako byl nedávný útok muslimských studentů na LGBTQIA+ osoby v Belgii.

Trvají na tom, že takové incidenty jsou ojedinělé a nepředstavují „pravou“ povahu islámu, kterou pro západní potřeby zkulturnili a zrekonstruovali. Tím, že se nezabývají zcela reálným a systémovým problémem islámské homofobie, však ohrožují zranitelné komunity a nemuslimy. Cena za krytí islámu je příliš vysoká.

Prosím, lajkujte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x