ODHALENO: Pentagon plánoval využít Ukrajinské biolaboratoře k útoku na Rusko

Ukrajinské biolaboratoře

Objevily se další důkazy, které naznačují, že biolaboratoře Pentagonu na Ukrajině nejen existují, ale že je Pentagon plánoval využít k útoku na Rusko.

Ukrajinské biolaboratoře

Moskva tvrdí, že záznamy a další důkazy ukazují, že biolaboratoře financované Spojenými státy, které jsou spojeny s aliancí EcoHealth, zločineckou rodinou Bidenů a dalšími, měly být použity k vyslání dronů naplněných biologickými zbraněmi do Ruska.

Ruské ministerstvo obrany tvrdí, že zjistilo jména konkrétních amerických pracovníků, kteří se podíleli na vývoji biologických zbraní v této východoevropské zemi, ačkoli žádný hmatatelný důkaz zatím předložen nebyl.

„Dokumenty svědčící o plánech kyjevského režimu používat bezpilotní letadla schopná nést a rozprašovat smrtící látky“ mají pro ruské úřady zvláštní význam, oznámil na nedávné konferenci vojenský mluvčí generálmajor Igor Konašenkov.

Konašenkov dále uvedl, že informace, které má nyní ruská armáda k dispozici, „dokazují, že kyjevský režim vážně zvažuje možnost použití biologických zbraní proti obyvatelstvu Donbasu a Ruské federace.“

Hunter Biden se přímo podílel na vývoji biologických zbraní v ukrajinských biolaboratořích, tvrdí Rusko
Konašenkov také tvrdí, že Rusko odhalilo jména „konkrétních úředníků, kteří se podíleli na vytváření komponentů biologických zbraní“, ačkoli nikoho z nich nejmenoval.

Řekl pouze, že se jedná o „vedoucí divizí a zaměstnance amerického ministerstva obrany, jakož i jeho hlavní subdodavatele.“

Tyto kampaně proti biologickým zbraním, pokračoval Konašenkov, jsou „přímo spojeny se synem současného amerického prezidenta Hunterem Bidenem.“

Toto tvrzení koresponduje s odhaleními, která se objevila minulý týden, o tom, že Bidenova zločinecká rodina má vazby na dodavatele Pentagonu, společnost Metabiota, která se specializuje na zkoumání potenciálních patogenů způsobujících pandemie, jež by mohly být použity jako biologické zbraně.

Na jiné konferenci generálporučík Igor Kirillov, velitel ruských sil jaderné, biologické a chemické ochrany, obvinil Bidena také z údajné účasti na financování těchto ukrajinských biolaboratoří z amerických daní.

„V blízké budoucnosti na zvláštním brífinku,“ slíbil Konašenkov, budou zveřejněny další podrobnosti o vyšetřování a biolabech.

Západní média a vlády stále tvrdí, že jde jen o nepodloženou konspirační teorii a „ruské dezinformace“, ale stále více se ukazuje, že je to pravda.

Z nedávného přiznání americké diplomatky Victorie Nulandové, která začátkem tohoto měsíce vypovídala před Senátem, víme, že ukrajinské biolaboratoře skutečně existují a nejsou jen konspirační teorií.

Senátorovi Marcu Rubiovi však na jeho výzvu řekla, že pokud se v laboratořích něco pokazí, je to automaticky vina Ruska.

Nulandová rovněž tvrdila, že tyto „laboratoře biologického výzkumu na Ukrajině“ existují v rámci spolupráce s Kyjevem, „aby se zajistilo, že materiály biologického výzkumu nepadnou do rukou ruských sil.“

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x