Hromadné očkování může za to, že každé třicáté dítě má dnes autismus

autismus

V Americe prudce roste procento dětí, u nichž je diagnostikována porucha autistického spektra (PAS). A mnozí to chtějí vědět: Jsou za to zodpovědné vakcíny?

autismus

V současné době trpí určitým stupněm autismu každé 30. dítě, tedy 3,49 % dětí ve věku od 3 do 17 let. Vyplývá to z nejnovějších údajů z roku 2020, které byly shromážděny v roce 2019.

Mějte na paměti, že tyto údaje nezahrnují „vakcíny“ proti Covid-19, které byly zavedeny až po jejich shromáždění.

V rámci amerického Národního průzkumu zdraví (NHIS) byl proveden průzkum u 12 554 dětí, z nichž u 410 byl diagnostikován autismus.

„Celková prevalence autismu v roce 2019 činila 2,79 % a v roce 2020 se zvýší na 3,49 %, což představuje 53% nárůst od roku 2017,“ píše Dr. Joseph Mercola.

Studie také odhalila, že prevalence autismu se od roku 2014 do roku 2016 zvýšila, od roku 2016 do roku 2017 se snížila a poté od roku 2017 do roku 2020 vzrostla. Výrazný nárůst výskytu autismu v USA je těžké ignorovat, ale co je příčinou tohoto nárůstu, zůstává záhadou.

Odhady CDC týkající se autismu zahrnují pouze bohaté děti, což zkresluje údaje
Mercola to nazývá „záhadou“, protože to je oficiální příběh, který šíří vláda. Stále dokola nám bylo opakováno, že vakcíny autismus nezpůsobují, ale všechny dostupné důkazy svědčí o opaku.

S tím, jak se do oficiálního očkovacího kalendáře Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) přidává stále více injekcí, se počet případů autismu u dětí jen stále zvyšuje, a to právě spolu s tímto rozšiřujícím se kalendářem.

Existují i další známé spouštěče autismu, včetně glyfosátu, jedné z hlavních složek herbicidu Roundup společnosti Monsanto (nyní Bayer). Největším slonem v porcelánu jsou však vakcíny.

Vakcíny obsahují toxické kovy, jako je hliník a rtuť (thimerosal), o nichž je známo, že způsobují poškození mozku. Tyto toxiny jsou vstřikovány přímo do svalové tkáně, čímž se obcházejí přirozené bariéry těla, které by je jinak zachytily, rozložily a vyloučily například při konzumaci.

„Bylo prokázáno, že poruchy autistického spektra (PAS) jsou doprovázeny narušenou homeostázou kovů,“ vysvětluje jedna studie.

„Zdá se, že míra, do jaké jsou lidé ovlivněni kovy, je do značné míry ovlivněna individuální genetickou výbavou.“

Zvláště problematická je rtuť (Hg), která je spojována jako „příčinný faktor“ u řady patologických stavů, včetně autismu. Mějte na paměti, že některé šarže očkování proti chřipce stále obsahují rtuť ve formě thimerosalu.

„Dnes je nejčastěji používanou konzervační látkou vakcín hliník, nikoli thimerosal,“ upozorňuje Mercola a dodává, že „podle studie z roku 2018 bylo u lidí s autismem zjištěno vysoké množství hliníku v mozku.“

„Obsah hliníku v mozkové tkáni u autistů byl trvale vysoký,“ přiznává jedna studie souvislost mezi touto běžnou složkou vakcín a poruchami autistického spektra.

CDC každé čtyři roky vydává odhady, kolik dětí v Americe podle ní v daném období trpí autismem. Tyto odhady zahrnují pouze děti z rodin s vyššími příjmy, což znamená, že údaje jsou přinejlepším neúplné.

„Myslím, že je ohromující, že existuje statisticky významný rozdíl [ukazující], že vyšší míra autismu je nyní diagnostikována u těch s nižšími příjmy,“ říká Dr. Brian Hooker, hlavní vědecký poradce organizace Children’s Health Defense (CHD).

„Je to zajímavé, protože je to něco, co jsme celou dobu tušili, ale neviděli jsme to takto kvantifikované.“

Ukazuje se, že rodiny s vyššími příjmy mají tendenci očkovat méně než rodiny s nižšími příjmy, což by vysvětlovalo, proč CDC při vydávání svých odhadů vybírá údaje z méně očkované skupiny.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x