Ice Cube: Gangsterský rap byl Psy-op CIA, který měl zasít rozkol v Americe

Ice Cube

Podle hiphopové ikony Ice Cubea, jehož skupina NWA byla v 90. letech velmi úspěšná, vláda podporovala a řídila gangsterský rap.

V rozhovoru s Billem Maherem v jeho podcastu tento týden Ice Cube řekl: „Stejní lidé, kteří vlastní nahrávací společnosti, vlastní i soukromé věznice. Doslova ti samí lidé.“

„Desky, které vycházejí, jsou opravdu zaměřené na to, aby lidi dotlačily do vězeňského prostředí.“

Po námitce Billa Mahera, který řekl: „Ale vláda tě nenutila napsat ty texty!“

Ice Cube vysvětlil roli vlády v této psychologické operaci slovy: „Nejde o to, že by někdo někoho nutil psát texty. Je to o tom, že tam jsou jako strážní koleje, aby se ujistili, že některé písně neprojdou. Některé desky dělá komise.“

The People’s Voice již dříve informoval o této gangster rap psychologické operaci.

John Homeston, agent CIA ve výslužbě, v pořadu Národní ruské televize (NTV) přiznal, že hip hop byl psy-op vymyšlený CIA v 80. letech a že agentura řídila a financovala umělce zvučných jmen včetně NWA, Dr. Dre, Jay-Z a Kanye Westa.

Na tuto tajnou operaci, jejímž cílem bylo „zkazit americkou mládež nihilistickými, protiestablishmentovými a protiamerickými ideologiemi“ a „zasít v Americe rozkol“, vynaložila tehdejší vláda „velké peníze, obrovské peníze“, vysvětlil v půlhodinovém rozhovoru, který odvysílala celostátní televize.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x