Fauci stále propaguje COVID-19 boostery navzdory jasným důkazům o závažných nežádoucích účincích

Anthony Fauci

Odborník na infekční nemoci Dr. Anthony Fauci chce vidět více krve, než příští měsíc odejde do důchodu. Stále propaguje očkovací látky proti koronaviru COVID-19, přestože existuje množství důkazů, které spojují tyto vakcíny se závažnými nežádoucími účinky a náhlými úmrtími.

Anthony Fauci

Během svého posledního projevu na pódiu Bílého domu vybízel hlavní lékařský poradce prezidenta Joea Bidena všechny Američany, aby se nechali očkovat, a tvrdil, že „nejnovější boostery nabízejí lepší ochranu proti novým variantám než předchozí očkování.“

„Mým posledním poselstvím, možná posledním poselstvím, které vám z tohoto pódia předávám, je, abyste se v zájmu vlastní bezpečnosti a bezpečnosti své rodiny nechali co nejdříve očkovat aktualizovanou vakcínou proti COVID-19, abyste ochránili sebe, svou rodinu a svou komunitu,“ řekl Fauci.

Jednaosmdesátiletý Fauci se chystá odstoupit z funkce ředitele Národního institutu pro alergie a infekční nemoci (NIAID), kterou zastával od roku 1984. Před nástupem do funkce byl jedním z nejcitovanějších vědců za svou práci v oblasti HIV a dalších infekcí.

Tento lékař zabývající se infekčními chorobami se nakonec stal tváří americké reakce na pandemii. V těchto nejistých dobách lidé Faucimu důvěřovali a dokonce ho označovali za „lékaře Ameriky.“

Fauci je důsledně nedůsledný
Ale ti samí lidé, kteří Faucimu věřili, nyní zpochybňují jeho důvěryhodnost poté, co se oháněl bezpečností a účinností „experimentálních“ vakcín a prosazoval roušky na obličej, sociální odstup a nařízení o uzavření. Navíc se zdrojem kontroverzí stala i jeho nekonzistentní prohlášení.

Původně v březnu 2020 poznamenal, že obličejové roušky nejsou nutné, a tvrdil, že by neposkytovaly dobrou ochranu. Později Fauci své prohlášení odvolal a nařídil používání obličejových roušek u dětí již od dvou let.

Jako šéf NIAID byl Fauci také klíčovým organizátorem uzavírek po celou dobu pandemie, kdy se obchody a podniky řídily jeho pokyny a na jaře 2020 zavřely své dveře. Florida mezitím výluku neprovedla a měla jeden z nejnižších počtů případů ve Spojených státech – od srpna do října 2021 klesl počet případů o 90 procent.

Školy byly uzavřeny v březnu 2020 a znovu se otevřely až v srpnu. Děti přišly o možnost stýkat se se svými vrstevníky, což by jim umožnilo vybudovat si přirozenou imunitu vůči jiným nemocem. Uzavřením škol zůstalo mnoho Američanů bez náležité imunitní obrany proti virům, což je činilo zranitelnými vůči závažnější infekci.

V rozhovoru pro televizi MSNBC z června 2021 také přeháněl účinnost vakcín proti COVID-19. „Je to jednoduché jako černá a bílá. Jste očkováni, jste v bezpečí. Jste neočkovaní, jste v riziku,“ řekl tehdy Fauci.

Pokud jde o původ COVID-19, Fauciho nedůslednost se projevuje naplno.

Zatímco diskuse o původu viru SARS-CoV-2 a možnosti jeho úniku z laboratoře odmítl, v rozhovoru pro časopis Atlantic zastával jiný názor.

Fauci řekl Rossovi Andersenovi z tohoto časopisu, že si „ponechává zcela otevřenou mysl“ ohledně výskytu COVID-19 v roce 2019 v čínské provincii Wuhan. Tvrdil také, že Peking „pravděpodobně“ zatajuje informace před mezinárodním společenstvím.

Letos na jaře Fauci prohlásil, že pandemie skončila. O několik dní později však couvl.

Nyní miliony Američanů doufají, že své slovo o rezignaci dodrží. Ale u Fauciho si nikdy nemůžete být jisti.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zdenio
Host
zdenio
1 rok před

To ho nikdo nedokáže odstaviz od lízu? Vždyť je to zločinec.

jiří
Host
jiří
1 rok před

Skupina G20 dala zelenou mezinárodním očkovacím pasům.
https://cz24.news/g20-podepsala-deklaraci-o-mezinarodnim-ockovacim-pasu-video/

jiří
Host
jiří
1 rok před

Mezinárodní očkovací pas je vstupní branou k úplné totalitní kontrole, protože se jím propojuje celá kontrolní síť kolem člověka. Jeho účelem není zabránit pandemiím nebo je potlačit. Je kontrolním mechanismem(8) a to opravdu důležitým. Očkovací pasy jsou Bránou k úplné totalitní kontrole obyvatelstva celého světa. Globalistická kabala zoufale potřebuje, aby tento pas měl každý, protože se jím celá kontrolní síť kolem člověka propojí. Proto je boj za informovaný souhlas tak zásadní.
https://cz24.news/g20-podepsala-deklaraci-o-mezinarodnim-ockovacim-pasu-video/

Frank
Host
Frank
2 měsíců před

Opravdu se nenajde nikdo, kdo by mu rozflákal držku?

4
0
Would love your thoughts, please comment.x