Globalisté ze Světového ekonomického fóra chtějí využít krizi s vodou k vytvoření světové vlády

Klaus Schwab

Po opakovaných neúspěšných pokusech o vytvoření světové vlády nyní Světové ekonomické fórum sází na hrozící krizi s vodou jako na klíč k dosažení svých cílů.

Klaus Schwab

Profesorka Mariana Mazzucato, „přispěvatelka do agendy“ Světového ekonomického fóra, to velmi jasně vyjádřila v klipu z loňského zasedání skupiny v Davosu, který se nedávno stal virálním.

V klipu se dělí o své zklamání z toho, že změna klimatu a vakcíny proti COVID-19 zatím nepomohly k prosazení jejich záměru, ale uvedla, že tam, kde tyto přístupy selhaly, uspěje krize s vodou.

Na mítinku WEF o „ekonomice vody“ řekla: „Podařilo se nám skutečně očkovat všechny lidi na světě? Ne. Takže zdůraznění vody jako globálního společného statku a toho, co znamená spolupracovat a vidět ji jak z pohledu globálního společného statku, tak i z pohledu vlastního zájmu, protože má tuto paralelu, je nejen důležité, ale je to důležité i proto, že se nám nepodařilo vyřešit ty problémy, které měly podobné atributy. A voda je něco, čemu lidé rozumí.“

Cílem diskuse bylo vypracovat dvouletou iniciativu zaměřenou na transformaci ekonomiky vody, která, jak doufají, změní způsob hospodaření s vodou do konce století.

Zdálo se také, že naznačila, že veřejnost není dostatečně inteligentní na to, aby pochopila změnu klimatu, ale voda je něco, co dokáže zaujmout i děti.

„Změna klimatu je trochu abstraktní. Někteří lidé ji chápou opravdu dobře, někteří trochu, někteří ji prostě nechápou,“ řekla.

„Voda, každé dítě ví, jak je důležité mít vodu. Když hrajete fotbal a máte žízeň, potřebujete vodu,“ dodala.

Poukázala na potřebu kultivovat „občanskou angažovanost“ v této otázce a „experimentovat s tímto pojmem společného dobra.“ Narážela také na to, že WEF navzdory svým neúspěchům nadále prosazuje své programy týkající se změny klimatu a vakcíny proti COVID-19, a řekla: „Dokážeme tentokrát skutečně dosáhnout výsledků způsobem, jakým jsme jindy žalostně selhali? A doufejme, že nebudeme pokračovat v selhávání v jiných věcech, ale každopádně…“

Na zasedání skupina identifikovala význam bezpečné a čisté vody pro lidské zdraví i růst ekonomik a zahájila činnost Globální komise pro ekonomiku vody.

Ředitel Postupimského institutu pro výzkum dopadů klimatu Johan Rockstrom poukázal na potravinovou krizi, která byla v centru diskusí WEF. Poznamenal, že hlavním faktorem určujícím, zda se podaří tuto krizi a změnu klimatu úspěšně překonat, je voda, která podle něj v mnoha politikách a diskusích chybí.

Uvedl například, že mnoho krizí v oblasti potravinové bezpečnosti souvisí s nedostatkem vody, který podle něj souvisí se změnou klimatu a srážkami. Na závěr uvedl, že je načase přemýšlet o ekonomice vody jako o něčem, co je společným cílem, který je třeba naléhavě řídit pomocí „širšího systémového přístupu.“

WEF tvrdě prosazoval očkování proti COVID-19 ve světě
V roce 2021 Světové ekonomické fórum tvrdilo, že ekonomické zotavení světa z pandemie závisí na zavedení vakcíny. Nastínilo, jak by bylo možné očkovat svět proti COVID-19, a vyzvalo k vytvoření partnerství veřejného a soukromého sektoru, které by vybudovalo továrny po celé planetě a každoročně distribuovalo vakcíny každému jednotlivci.

Netajili se tím, že chtějí očkovat všechny, a prohlásili: „Jediný způsob, jak to vyřešit, je urychlit náš plán očkování celého světa. Nikdo nebude v bezpečí, dokud nebudeme v bezpečí všichni.“

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Drak
Host
Drak
7 měsíců před

Nějak nechápu, že se lidé . přesněji řečeno lidstvo. už dávno těhle zrůd nezbavili. Včetně těch zrůd domácích. Tihle zbyteční darmožrouti vnášející do společnosti jen strach a beznaděj, nemají právo žít.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x