Vědci financovaní OSN žádají WHO, aby vyhlásila stav nouze v oblasti klimatu a globálního zdraví

WHO

Globalisty řízené státy se dožadují zaprodání svých občanů a předání suverenity nevoleným skupinám NWO.

WHO

Mainstreamová média informují, že více než 200 zdravotnických časopisů vyzývá Světovou zdravotnickou organizaci, aby vyhlásila celosvětový stav nouze kvůli „klimatické“ a „zdravotní“ krizi.

BMJ, Britský recenzovaný lékařský týdeník, vydal ve středu výzvu ke „společné akci“ v těchto otázkách a tvrdí, že podepsání globalistické smlouvy je „nezbytné pro zdraví planety a lidstva.“

BMJ vysvětlil, že vědecké komunity, které radí Konferenci smluvních stran OSN (COP), od roku 2020 upozorňují, že „klima a biodiverzita“ jsou problémy, které vyžadují globální pozornost Světové zdravotnické organizace.

Vzhledem k tomu, že 28. konference smluvních stran OSN o změně klimatu se bude konat začátkem prosince v Dubaji a 16. konference smluvních stran o biologické rozmanitosti se bude konat v Turecku v roce 2024, vědci nyní tlačí na to, aby globalistická skupina vyhlásila stav nouze.

Jak přesně poznamenal jeden z uživatelů X: „Vědci financovaní WHO chtějí, aby WHO vyhlásila „klimatickou a přírodní krizi. V podstatě chce WHO vyhlásit krizi.“

Německá veřejnoprávní stanice Deutschland Funk uvádí: „Vyhlášení stavu ohrožení veřejného zdraví je nejvyšší stupeň pohotovosti, který může WHO vyhlásit. Všechny členské státy si pak musí vyměňovat informace, aby problém dostaly pod kontrolu. Naposledy se tak stalo během pandemie COVID-19.“

Není náhoda, že generální ředitel WHO Tedros Ghebreyesus tento týden vyzval státy, aby urychleně ratifikovaly nejnovější pandemickou smlouvu WHO, a bojovaly tak proti online „dezinformacím“, které podkopávají důvěru mezi občany světa a jejich zkorumpovanými vládami.

Je ironií, že většina lidí je rozhořčena, protože jejich zvolení úředníci podepisují globalistické smlouvy, které odevzdávají suverenitu jejich národů nikým nevolené skupině eugeniků.

Protože se lidé po celém světě probouzejí a uvědomují si, že je na ně chystán podvod, elita potlačuje svobodu internetu a svobodu projevu na celém světě.

V nejnovější pandemické smlouvě navržené WHO jsou zúčastněné země vyzvány, aby „integrovaly technologie globálního dohledu“, ale neměly by rozhodující slovo, pokud jde o legislativu, protože „WHO bude mít na starosti legislativní iniciaci.“

Veškerá legislativa by byla vytvořena na základě výzkumu provedeného experty WHO, tedy stejnými osobami, které stojí za COVID lockdowny, povinným očkováním a dalšími dystopickými opatřeními.

Veškeré údaje z domácího sledování by byly rovněž sdíleny se Světovou zdravotnickou organizací a dalšími státy, které smlouvu podepíší.

Článek 12 smlouvy popisuje, jakým způsobem bude skupina zpeněžovat údaje ze sledování prostřednictvím 20% podílu z prodeje vakcín distribuovaných během mimořádné situace.

Populární účet X „Escape Key“ přiblížil nejnovější pandemickou smlouvu WHO v níže uvedeném virálním příspěvku na sociálních sítích:

Dr. Meryl Nassová ve videu zcela odhaluje „jemný převrat“, který v současnosti probíhá, když globalisté ve vládách po celém světě prodávají suverenitu svých zemí WHO pod záminkou pandemické připravenosti a biologické bezpečnosti.

Dr. Nassová vysvětluje, že smlouva WHO odstraní ochranu lidských práv, která je v současnosti zakotvena v mezinárodních zákonech, „prosadí dohled, cenzuru a zbaví se svobody projevu.“

Tato globalistická dohoda bude „vyžadovat, aby vlády cenzurovaly a prosazovaly pouze jediný narativ“, a zároveň umožní masovou distribuci vakcín vytvořených za méně než 100 dní.

Smlouva samozřejmě zajišťuje, že farmaceutické společnosti, které za těmito vakcínami stojí, ani vlády, které je občanům vnucují, nenesou žádnou odpovědnost.

Nový Světový Řád je tady a globalisté otevřeně usilují o zničení lidstva a začínají s dlouho plánovaným vybíjením mas.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
krpo
Host
krpo
7 měsíců před

No snad jim to nevyjde. Doufejme,že existuje síla,která jim v realizaci toho hnusu zabrání!!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x