Globalisté zahájili novou ofenzívu proti občanům Země

Globalisté

Globalisté zahájili novou ofenzívu proti občanům Země, která se nás snaží tím nejzáludnějším způsobem postavit proti sobě, přičemž využívají kultury, rasy a zvyků k tomu, aby nás rozdělili a my nemohli vytvořit aliance, federace nebo dokonce komunity, které by se věnovaly likvidaci a rozbití zločineckých syndikátů, jako je Světové ekonomické fórum, které se zmocnily kontroly nad globálním řízením a stále více rozšiřují svou kontrolu na národní a místní vlády.

Globalisté

Tito stínoví žoldnéři soukromého kapitálu toho dosáhli tím, že podplatili a zastrašili vzdělané z nás; ti nejlepší a nejchytřejší, kteří věděli, že je lepší vzít třicet šekelů, což je slušná cena za to, že přimhouří oko nad zlem, které je na očích.

Současná snaha vyvolat „falešnou“ světovou válku mezi pomyslným „Západem“ na jedné straně a Ruskem, Čínou, Severní Koreou a Íránem na straně druhé a zároveň manipulovat a ovládat ekonomické a politické systémy všech těchto zemí, všech národů světa, je plánem ohavným i důmyslným, který nemá ve svém rozsahu obdoby.

Taková spiknutí s cílem absolutní nadvlády však v dějinách rozhodně nejsou nová, jen ještě nikdy nebyla spuštěna s využitím umělé inteligence, superpočítačů, průmyslových kamer, satelitů 5G, nízkoorbitálních satelitů, dronů a mediálně-zábavního komplexu, který nezná hranice.

Pokud si myslíte, že nikdo nemůže být tak zlý nebo tak sebevědomý, aby se o něco takového pokusil, mám pro vás smutný příběh.

První krok k vyvolání „falešné“ světové války spočíval v akcích (dosud utajovaných a nepřístupných), které měly přimět Rusko k invazi na Ukrajinu.

S jistotou víme, že tato operace byla dlouhá a složitá a že se na ní podílely Spojené státy, členové NATO, jako je Německo, a další země a také se na ní s největší pravděpodobností podílely frakce v samotném Rusku.

Rusko se nepostavilo proti zločinecké agendě Světového ekonomického fóra a jeho stínových podporovatelů. Prezident Putin byl naopak členem těchto globálních institucí. Kostky však byly v Kyjevě vrženy a Rusko nyní v reakci na tento útok zpochybňuje celý systém globálního řízení, počínaje vystoupením ze Světové zdravotnické organizace.

Pro dialog už nezbývá žádný prostor; evropské a asijské národy, počínaje Německem a Japonskem, radikálně zvyšují své vojenské rozpočty a domácí dohled a počet států s jadernými zbraněmi by se v příštím desetiletí mohl snadno zdvojnásobit. Stejně tak by se mohl zdvojnásobit i celkový počet jaderných zbraní. Stručně řečeno, čelíme realitě světové války, i když tak daleko se ošemetní politici nechystali zajít.

Po invazi na Ukrajinu přišlo uzamčení Šanghaje neviditelnými silami, které nepochybně zaplatili miliardáři.

Šanghaj se stala vězením, komanda využila falešný COVID -19 jako záminku k uvěznění lidí v jejich domovech a vyhrožovala jim hladem.

Do celého světa se tak dostala jasná zpráva.

Soukromé kapitálové fondy a nadnárodní korporace samozřejmě Šanghaj vlastnily celá desetiletí. Rozdíl byl tentokrát v tom, že všichni, kromě superbohatých, byli pod zámkem.

Korporátní média zkreslila šanghajský příběh k nepoznání. Korporátní média oznámila, že to nebyla parazitická třída miliardářů, kdo Šanghaj ovládl, ale že to byla „levice“, „socialismus“ a především „Komunistická strana Číny“, kdo měl na rukou krev.

„Západní“ korporátní média závratně popisují, jak premiér Li Kche-čchiang podporuje místní samosprávu a staví se proti výlukám COVID-19, zatímco prezident (předseda) Si Ťin-pching, který je nyní natřen na červeno jako „komunista“, nadále prosazuje totalitní politiku nulové tolerance.

S největší pravděpodobností byl Si donucen převzít odpovědnost za tyto výluky vyvolané globalisty doma i v zahraničí a Li je stavěn do role hrdinské postavy, s níž může Západ spolupracovat – a padá pod vliv globalistů, kteří spěchají, aby zakryli své stopy.

Globální finance vytvořily tuto noční můru v Šanghaji a pak ji svedly na socialismus, aby přesvědčily občany Spojených států, Velké Británie a Japonska, tedy národů, které jsou nyní plně ve vlastnictví globálních financí, že jsou svobodné a že Čína je komunistická diktatura.

Jakýkoli „socialistický“ systém, v němž vláda hraje roli kontroly globálních financí, přerozdělování bohatství nebo ochrany pracujících, je třeba zesměšnit a odmítnout jako diktaturu.

Pravicoví blogeři zveřejnili zprávy a grafy, které údajně ukazují, jak jsou vyspělé kavkazské národy Evropy, Austrálie a Spojených států cílem redukce populace v rámci smrtícího spiknutí, které připravili Asiaté.

Je nepochybné, že tato válka je namířena proti bělochům, ale je docela dobře možné, že statistiky, ať už skutečné, nebo vymyšlené, nabízené na podporu tohoto pohledu, jsou šířeny proto, aby se třídní válka zaměnila za válku rasovou. To se koneckonců stalo za druhé světové války. Ve skutečnosti mají Spojené státy starou tradici skrývání třídní války za válku rasovou, která sahá až do 50. let 19. století.

Podobné strategie se používají v Íránu, dalším oficiálním nepříteli „Západu“. Írán odolával útoku globalistů lépe než většina národů, ale nyní je inzerován jako první země, která vyžaduje biometrické průkazy totožnosti, tedy digitální pasy, pro nákup potravin.

Globalističtí agenti tuto politiku vnucují chudým a bezmocným lidem jako prostředek, jak přitáhnout Írán do svých řad. Je to také příležitost pro antiglobalistickou pravici, pro ty, kteří berou od globalistů výpalné, aby pokřiveně a rasisticky útočili na globalismus a tvrdili, že Írán je nepřítel a že jedinečným způsobem nekřesťansky zneužívá své lidi.

A konečně je tu Korejská lidově demokratická republika, jediný národ, který se nejdéle bránil podvodu s COVID-19 a který odmítl oznámit, že se někdo z jeho občanů nakazil touto mýtickou nemocí, nebo obhajovat tento lékařský zbraňový systém vakcín, sociálního odstupu a roušek.

12. května 2022 pak severokorejský předseda Kim Čong-un náhle oznámil, že se v jeho zemi vyskytly případy COVID-19, konkrétně jeho směšné varianty omicron. Prohlásil, že Pchjongjang bude uzavřen.

Korporátní noviny nad touto vymyšlenou krizí skákaly jako hyeny v říji.

Než jsme se dozvěděli, co se stalo, Severokorejci nosili hloupé masky a všude stříkali zbytečné a nebezpečné dezinfekční prostředky.

Na Severní Koreu útočí tytéž skryté síly, které řídí Světové ekonomické fórum a další globalistické instituce, jež se starají o superbohaté. Severní Korea nebyla žádnou utopií, ale dokázala tomuto převzetí moci vzdorovat a nyní už to nedokáže. S největší pravděpodobností byli rozhodující činitelé v Pchjongjangu zastrašeni a také podplaceni. To se stalo v každém jiném národě.

Je příznačné, že Severní Korea potlačila COVID-19 ve stejnou chvíli, kdy Jižní Korea uvolnila požadavky na roušky a ukončila vydávání očkovacích pasů pro restaurace a obchody. Tento sled událostí nebyl náhodný.

Korporátní média nám předvídatelně sdělila, že tyto ideologicky cizí národy utlačují své obyvatele extrémními opatřeními COVID-19, na rozdíl od racionálního a demokratického „Západu“, který se otevírá.

Plánem je promítat obrazy totalitarismu do Číny, Severní Koreje a Íránu právě ve chvíli, kdy miliardáři pokládají základy techno-tyranie v „západních“ zemích ovládaných soukromými technologickými firmami ze Spojených států, Německa a Izraele (a dalších zemí) pomocí kamer CCTV, geo-fencingu, 5G a neúprosné cílené reklamy prostřednictvím televize, internetu, školy nebo výzkumné instituce.

To znamená, že ty národy, které se postavily neoliberálním myšlenkám, jsou označovány za zdroj výsledného totalitarismu. Učinit tak je geniálním činem mistrů propagandy.

Následná mlha jim umožňuje vnucovat nám digitální měny, které může korporátní stát kdykoli vypnout, chytrá města a chytrá auta navržená tak, aby z nás udělala vězně v našich domovech, a to vše pod neustálým dohledem.

Jak řekla Cindy Nilesová, „cesta do pekel je dlážděna cíli udržitelného rozvoje.“

To znamená, že se musíme postavit na stranu občanů Pchjongjangu a Šanghaje proti převzetí moci globalisty. Nikdy bychom se neměli nechat přesvědčit narcistickou rétorikou miliardářů, abychom se k těmto spoluobětem chovali jako k agresorům.

Nemůžeme porazit globalisty, pokud nevytvoříme alternativní prozatímní vlády na místní úrovni a zároveň nevytvoříme mezinárodní, nikoli „globalistickou“ alianci proti korporátnímu fašismu.

Miliardáři vědí, že je s nimi konec, pokud spojíme podobně smýšlející lidi ve všech národech Země za společným cílem. Zaplatí jakoukoli částku, aby nás zmátli a rozdělili, vyhrožovali a podpláceli co nejvíce veřejných činitelů, aby uskutečnili svou radikální restrukturalizaci Země.

Oslovení občanů národů, které byly v rámci globalistického spiknutí záměrně označeny za nepřátele, je rozhodující strategií, jak změnit průběh bitvy v náš prospěch.

Zdroj

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x