Cílem elit s jejich klimatickou hysterií je zlikvidovat zásoby potravin a vylidnit planetu

depopulace

Pokud globalisté dosáhnou svého, budou všichni na světě, kteří jsou pod jejich vlivem a jejich stále se rozšiřující kontrolní strukturou, nuceni jako otroci jíst brouky, falešné maso a nezdravé potraviny po zbytek svého bídného života.

A způsob, jakým toho globalisté hodlají dosáhnout, je zničení stávajícího světového řádu, včetně jeho ekonomik a dodavatelských řetězců, a likvidace všech rodinných farem při zavádění „velkého resetu“ a nového světového řádu – to vše ve jménu boje proti „změně klimatu.“

Někteří lidé si stále žalostně neuvědomují skutečnou agendu, která za touto změnou stojí a jejíž jednou složkou je odstranění přístupu lidí k masu a dalším výživným potravinám. To, čeho jsme právě teď svědky v souvislosti s kampaněmi proti masu a snahou, aby lidé místo něj jedli cvrčky a jiné brouky, je toho názorným příkladem.

Dalším příkladem je takzvaný „potravinový kompas“ vytvořený Friedmanovou školou pro vědu a politiku v oblasti výživy. Tento nástroj Velkého resetu, který byl představen koncem roku 2021, odrazuje od konzumace jakýchkoli potravin, které pocházejí ze zvířat, včetně masa a másla, a namísto toho směřuje lidi k ultra zpracovaným potravinám.

Potravinový kompas tvrdí, že například mražené mini pšeničné vločky jsou třikrát zdravější než zcela přírodní mleté hovězí maso. Cereálie s obsahem cukru získaly 87 bodů ze 100, zatímco mleté hovězí maso 26 bodů ze 100.

Průvodce také tvrdí, že další toxické cereálie, jako jsou Lucky Charms, a také M&Ms jsou zdravější než celé vejce smažené na másle se sýrem, čedarem a mletým hovězím masem.

„Na základě tohoto nástroje,“ říká Dr. Joseph Mercola, „budete zdravější, když nahradíte celá vejce, sýr čedar a mleté hovězí maso sladkostmi.“

Budeš žít v bídě a zemřeš
Všechny takzvané „potraviny“, které jsou prosazovány v Potravinovém kompasu, jsou toxické a ničí zdraví, zatímco všechny potraviny, kterým se podle příručky máme vyhýbat, přinášejí zdraví a vitalitu. Proč si myslíte, že tomu tak může být?

Odpověď zní, že směrnice o měkkém zabíjení v Potravinovém kompasu již vylidňují svět a zároveň vymývají mozky dalším generacím lidí, aby si mysleli, že maso a máslo jsou nezdravé.

V akademickém prostředí, médiích a dokonce i v některých náboženských skupinách se již prosazuje velmi silná vegetariánská a veganská agenda. Lidem se říká, že pokud budou jíst maso, vejce nebo živočišné tuky, ucpou se jim tepny a zemřou.

Jíst falešné maso z Beyond Meat, do kterého investoval Bill Gates, je naopak „udržitelný“ způsob, jak zůstat zdravý a zároveň chránit planetu před globálním oteplováním – vidíte, jak to funguje?

Nejnovější fiasko s pokusem nizozemské vlády vymýtit ze země chovatele dobytka představuje další fázi násilného odklonu globalistů od masa. Protože se k veganství dobrovolně nepřiklonilo dostatečné množství lidí, hodlají je mocní donutit k dodržování předpisů.

„Tato ‚zelená‘ politika sníží v příštím roce živočišnou výrobu v zemi o 30 %, vyřadí zemědělce z podnikání a donutí je prodat půdu,“ píše Mercola o situaci v Nizozemsku.

„Vzhledem k tomu, že Nizozemsko je největším vývozcem masa v Evropské unii, povede to také k nedostatku masa na celém světě. Podle poslance nizozemského parlamentu Thierryho Baudeta je tato ‚zelená‘ politika ve skutečnosti jen chabě zakrytou záminkou pro zábor půdy.“

To vše odpovídá scénáři Velkého resetu, který nastínil šéf Světového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab. Cílem tohoto programu je oslabit země, které vyrábějí, rozmělnit jejich nacionalismus tím, že je zaplaví imigranti, a nakonec ukrást půdu a proměnit civilizaci, která tam kdysi existovala, v trosky.

Zdroj

3 2 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x