Globalisté propagují syntetické maso a snaží se zabránit lidem v pěstování vlastních potravin

syntetické maso

Globalisté se snaží zabránit lidem v pěstování vlastních potravin ve snaze plně ovládnout potravinový systém, kontrolovat jejich příjem potravy a poskytnout jim potravu, kterou „potřebují“ k přežití.

syntetické maso

Nedělají to způsobem postapokalyptického vyhladovění mas. Místo toho do lidí cpou syntetické potraviny a přísady, například falešné maso vyráběné společnostmi jako „Beyond Meat“ a „Impossible Foods.“ Falešné maso se dostalo dokonce i do restaurací rychlého občerstvení, jako je Burger King.

Globální elity trvají na nahrazení konvenčního zemědělství a chovu hospodářských zvířat bílkovinnými alternativami pěstovanými v uzavřených prostorách, které ve skutečnosti neobsahují živočišné maso. Někteří lidé se domnívají, že je to zdravé, ale problémem tohoto syntetického přístupu je, že je více zaměřen na chemické látky.

Potraviny jsou nyní plné různých druhů chemikálií, které údajně kvůli ochraně životního prostředí nahrazují skutečné maso nebo ryby. Pokud by však přechod na veganský životní styl měl pomoci zachovat planetu pro budoucí generace, mohl by přechod na rostlinnou stravu být škodlivý pro lidské zdraví.

Panuje také mylná představa, že v čele přechodu lidí od vegetariánství a veganství stojí drobní zemědělci a podnikatelé, ale pravdou je, že tento přechod vedou soukromé podniky.

Přítomnost stovek potravinářských značek pouze vytváří zdání konkurence na trhu, ale ve skutečnosti je potravinářský průmysl monopolizován několika desítkami společností, včetně Vanguard, BlackRock, Kellogg’s a dalších.

Je známo, že společnosti State Street, BlackRock a Vanguard vlastní také akcie společnosti Union Pacific, která se specializuje na železniční dopravu potravin a zemědělského vybavení. Omezily železniční dopravu o 20 %, což v konečném důsledku zpomalilo přepravu hnojiv na farmy, která jsou potřebná k pěstování plodin.

Jinými slovy, je zřejmé, že existuje snaha, aby malá skupina korporátních zemědělců v čele s lidmi jako Bill Gates a velcí manažeři získala zemědělskou půdu, pěstovala plodiny nezbytné k přežití a nakonec nad ní získala kontrolu.

Nejhorší scénář zahrnuje budoucnost, v níž nadnárodní korporace kontrolují a vlastní suroviny, které jsou určeny ke konzumaci masami, v kombinaci se zákazem soukromého hospodaření na vlastní půdě. V současné době je pro malého zemědělce téměř nemožné konkurovat nízkým cenám korporátních zemědělců, zejména těch, za nimiž stojí velké korporace a miliardáři jako Gates.

Když se podíváme na megakorporace, zjistíme, že někteří akcionáři pocházejí z rodin „starých peněz“ ve Spojených státech i jinde. Díky generačnímu zdraví investovanému do těchto obrovských korporací mohou malé skupině rodin poskytnout značnou kontrolu nad soukromými průmyslovými odvětvími, včetně zásobování potravinami a zdraví a wellness lidí.

Proto je důležité, aby si lidé začali v co největší míře pěstovat vlastní biopotraviny a podporovali své místní ekologické zemědělce, protože právě na ně budou v příštích letech spoléhat.

Globalistická agenda převzetí moci se nyní přesouvá na potraviny. A převzetí bude komplexní.

Přichází ze všech možných úhlů a pokrývá všechna odvětví od biologické bezpečnosti, financí, bydlení, zdravotnictví, energetiky, dopravy a samozřejmě potravin. Všechny změny mají jediný cíl, a to vynutit si dodržování globalistické agendy.

Investigativní novinář Corey Lynn se důkladně ponořil do nového potravinového systému a uvedl, že je zaměřen na kontrolu lidí. Lynn cituje bývalého amerického ministra zahraničí Henryho Kissingera a píše: „Kdo ovládá dodávky potravin, ovládá lidi; kdo ovládá energii, může ovládat celé kontinenty; kdo ovládá peníze, může ovládat svět.“

Vzhledem k tomu, že globalisté již ovládají většinu peněz, snaží se nyní přeměnit energetický systém na věci, do kterých investují. Nyní přijímají drastická opatření, aby ovládli potravinářský průmysl.

S přívalem požárů, které náhle ničí závody na zpracování potravin, masa a hnojiv v době, kdy zemědělci již trpí kvůli problémům s dodavatelským řetězcem, byl již v několika městech vybudován systém sledovatelné potravinové infrastruktury, který si razí cestu po celém světě.

Stačí zmapovat některé z největších vertikálních farem, aby bylo jasné, že do plodin a obchodů s potravinami, kde se prodávají na různých místech, sypou globalističtí investoři a akcionáři miliardy, od Ministerstva zemědělství Spojených států a Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv, které schvalují laboratorně pěstované maso, až po společnost Union Pacific, která nařizuje snížení železniční přepravy o 20 procent.

„Je zřejmé, že jde o globální plán kontroly všech produktů – ingrediencí, které se dostávají do všech potravinářských výrobků,“ řekl Lynn.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x