Gavin Newsom před vojenským tribunálem: 1. den

Gavin Newsom

Po dalším odkladu začal v úterý ráno 28. prosince soud s Gavinem Newsomem. Když Gavin Newsom vkročil do jižní soudní síně v zálivu Guantánamo, nezářil svým typickým perleťovým úsměvem a stal se terčem posměšných pohledů jak kontradmirála Crandalla, tak tříčlenného senátu, který měl za úkol posoudit vojenské obvinění proti němu.

Gavin Newsom

Muž známý tím, že před veřejným vystoupením tráví tři hodiny v maskérně a šatníku, dorazil k soudu v bílé kombinéze pro zadržené místo své oblíbené košile, saku, kalhotách a botách Cole Haan. Neupravený a neoholený Newsom řekl komisi, že si nenajal obhájce, protože by tím „potvrdil nezákonný systém vojenské justice.“

„Jsem zde proti své vůli, nezákonně a protiprávně unesen ze svého domova, odloučen od své milované ženy a dětí, a to pouze na základě falešných obvinění a nepodložených důkazů. Vím, že tento zaujatý soud, a je mi odporné mu to přisuzovat, mě už uznal vinným. Nic, co řeknu, na tom nic nezmění. Rozhodl jsem se tedy uplatnit své právo mlčet podle pátého dodatku,“ řekl Newsom.

„Veselé Vánoce i vám, pane Newsome,“ zažertoval kontraadmirál Crandall a hned pustil soudu záměrně rozmazaný klip na němž Newsom znásilňuje mladou dívku v podzemní kobce svého sídla Fair Oakes v Kalifornii. Ačkoli byla žena záměrně zastřena, Newsoma bylo jasně vidět, jak s vytřeštěnýma očima obtěžuje zjevně nezletilou dívku.

„Bez ohledu na to, co říká nebo neříká nyní, při první výpovědi přiznal, že v době pořízení tohoto videa byl sjetý adrenochromem a nabádal ostatní, aby ho užívali. Dítě na tomto videu, kterému bylo v době jeho pořízení 13 let je stále nezletilé a proto jeho totožnost nezveřejňujeme. Toto je však pouze jeden příklad a takových videí jsme zabavili tucet, která zachycují Newsoma při sexu s nezletilými ženami,“ uvedl kontradmirál Crandall.

Newsome se vzdal slibu mlčení a prohlásil, že mu dívka řekla, že je jí 18 let a že sex byl dobrovolný.

V reakci na to kontradmirál Crandall ukázal komisi písemné svědectví pod přísahou, v němž dívka popsala, jak se Newsom při pořádání diplomatických večírků ve své rezidenci snažil diskrétně osahávat a laskat dcery svých politických přátel.

„Doprovázela jsem rodiče na několik jeho akcí a viděla jsem, jak se otírá o jiné dívky, jak jim rukou přejíždí po hýždích, hraje si s jejich vlasy, drží je za boky a líbá je na ramena. Když jsem otci řekla, že mi nahání hrůzu, řekl: ‚Ale to je prostě takový přátelský Gavin‘. A když jsem řekla, že už se nechci účastnit žádného jeho večírku, bylo mi řečeno, že on – Gavin Newsom – by byl velmi zklamaný, kdybych chyběla. Byla to moje třetí návštěva, kdy se to stalo a nemůžu si na všechno vzpomenout, protože nechci. Předpokládám, že mě nějak omámil, odvedl do toho svého pokoje a znásilnil. Moji rodiče se zdáli být do něj tak zbláznění, že jsem nic neřekla, ale utekla jsem z domova. Vím, že ostatní, stejně jako já, byli zneužiti na jeho večírcích,“

zněla část její výpovědi.

Je zvláštní, že Gavin Newsom a Hunter Biden jako by čerpali kriminální inspiraci ze stejné příručky.

Během následujících čtyř hodin si soudní senát vyslechl výpovědi šesti dalších mladých žen – některé z nich se objevily cez ZOOM -, které podpořily tvrzení, že Gavin Newsom zneužil své politické autority k tomu, aby přiměl své voliče k prostituci jejich dětí nebo aby jeho návrhy vůči nim přímo ignorovali. Jedna z dívek, identifikovaná pouze jako Lauren, které bylo 16 let, když se s Newsomem seznámila, pod přísahou uvedla, že zvrhlý guvernér začal s obtěžováním dětí téměř okamžitě po svém zvolení do úřadu. S Newsomem se setkala 12. ledna 2019, když letěla z Kalifornie do Washingtonu na palubě charterového letu plného politických dárců – a v některých případech i jejich dětí -, kteří pomáhali financovat Newsomovu guvernérskou kampaň.

„Jo, toho bastarda jsem poznala,“ řekla při hovoru se ZOOM. „Moji rodiče byli ve Washingtonu a já tam za nimi jela a oni mě posadili do jeho letadla. Seděl vedle mě a pořád mi říkal, jak jsem krásná. Říkal, že by si přál, aby jeho dcera byla tak sexy jako já. Co je to za zkurvenýho člověka, když tohle řekne? Zeptal se mě jestli jsem panna a navrhl mi, abychom spolu trávili čas. Řekla jsem mu, ať jde do prdele a jde ode mě pryč, a on řekl, že zničí moje rodiče, jestli někomu řeknu, že jsme spolu mluvili. Ale řekla jsem to každému, kdo mě poslouchal, což nebyl nikdo. Šla jsem do médií, ale ignorovali mě. Doufám, že shnije v pekle,“ zakončila Lauren.

Ze všech mladých žen, které vypovídaly, unikla Newsomovým choutkám pouze Lauren. Ostatní byly nějakým způsobem obtěžovány nebo znásilněny.

Po skončení jejich výpovědí kontradmirál Crandall přerušil jednání tribunálu do čtvrtečního rána s tím, že se poté zaměří na důkazy podrobně popisující Newsomovy COVID-19 zločiny.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x