Fauci se spikl s virology, aby ve Wuhanu podvedl celý svět

Anthony Fauci

V těchto dnech se na titulní stránky novin dostává mnoho nových věcí (např. Izraelsko-Palestinský konflikt), ale svět nemůže zapomenout na „pandemii“ koronaviru COVID-19 a všechny zločiny proti lidskosti, ke kterým kvůli ní došlo.

Jednou z osob, která pokračuje v prozkoumávání hlubin COVID podvodu, je vyšetřovatel Amerického Senátu Paul Thacker, který pokračuje ve vyhrabávání usvědčujících pravd o Tonym Faucim a jeho „kruhu virologů“, s nimiž se spikl, aby oklamal svět a přiměl ho přijmout oficiální COVID narativ.

Součástí tohoto vyprávění je i nechvalně proslulé rané tvrzení, že COVID-19 pochází ze zkažené netopýří polévky na mokrém trhu v Čínském Wuhanu, což by prostě nebylo možné, protože v době, kdy takzvaná pandemie začala, se netopýři na žádném mokrém trhu ve Wuhanu neprodávali.

Nejen to, Fauci se po celou dobu věnoval konspiraci s uvedenými virology, aby pokračoval ve všech výzkumných programech v oblasti koronavirových biologických zbraní, které probíhaly v Národních ústavech zdraví (NIH) a Národním ústavu pro alergie a infekční choroby (NIAID), na který Fauci osobně dohlížel.

Aby ochránil tento příběh a udržel své zločiny proti lidskosti mimo pozornost, zapojil se Fauci do cenzurního krytí, které zahrnovalo očerňování všech novinářů, kteří tento příběh zpochybňovali.

„Ředitel mi poslal šest stran otázek, které jsme během rozhovoru probrali, ale protože se většina z nich týkala utajování možné nehody v laboratoři ve Wuhanu, rozhodl jsem se to sepsat do článku,“ napsal nedávno o této záležitosti Thacker.

„Mnoho z toho, co jsme se o utajování ve Wuhanu dozvěděli, časem proniklo na veřejnost, přestože Anthony Fauci a další členové vlády informace před veřejností skrývali a virologové, jako například Kristian Andersen ze Scripps Research, lhali médiím, která jim byla nápomocná. Teprve loni v červenci jsme se například dozvěděli, že Andersen nevěří závěrům článku ‚Proximal Origins‘, který publikoval v Nature Medicine a který popíral možnost nehody ve Wuhanské laboratoři.“

Fauci byl vůdčí osobností v utajování COVID-19 ještě předtím, než se oficiálně objevila „pandemie“
Andersen na začátku prohlásil, že přirozený výběr i náhodné uvolnění tzv. viru jsou „oba pravděpodobné scénáře.“ To však bylo ještě před zveřejněním článku Proximal Origins, který dospěl k závěru, že nehoda ve Wuhanské laboratoři prostě není možná.

„Místo toho, abych rozebíral, jak se to všechno vyvíjelo téměř čtyři roky, rozhodl jsem se vyložit, co se stalo, na základě toho, co nyní víme,“ píše dále Thacker. „Byla to dlouhá a náročná cesta.“

Ještě předtím, než byla „pandemie“ oficiálně vyhlášena, si Fauci a spol. „vyměňovali tajnou komunikaci“, aby se udrželi v obraze a zachovali plánované utajení toho, co nedlouho poté dopadne na svět jako těžká bota.

„Fauciho NIAID dohlížel na rozsáhlý program biologické obrany a výzkum koronavirů – typu viru, který způsobil pandemii a který vědci označují zkratkou ‚CoV‘,“ informoval o této záležitosti The Disinformation Chronicle.

Tiskový mluvčí poznamenal, že Fauciho NIAID financoval mnoho světových odborníků na koronaviry, včetně Petera Daszaka z neziskové organizace EcoHealth Alliance, Ralpha Barica z Univerzity v Severní Karolíně a Iana Lipkina z Kolumbijské univerzity.

Prosím, lajkujte, sdílejte a přihlaste se k odběru tohoto kanálu, abychom mohli pokračovat ve sdílení zpráv, kterých se mainstream neodvažuje dotknout. Zůstaňte silní. Tento boj vyhrajeme.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x