Falešné zprávy CNN podporují ukrajinské nacisty, aby svrhli Rusko

Azov

CNN prohlásila, že neonacisté na Ukrajině jsou hrdinové, protože mučí Rusy a snaží se svrhnout prezidenta Vladimira Putina.

Azov

CNN ve svém znepokojivém článku tvrdí, že ne všichni nacisté jsou špatní:

Prezident Vladimir Putin označil ruskou invazi na Ukrajinu za „speciální misi“ na ochranu ruskojazyčných obyvatel před genocidou ze strany „neonacistů.“ […] Pro Kreml je exponátem A této speciální mise krajně pravicové hnutí Azov, které je součástí vojenské a politické scény na Ukrajině již téměř deset let.

Vojenské a politické křídlo Azova se formálně oddělilo v roce 2016, kdy byla založena krajně pravicová strana Národní korpus. Prapor Azov byl do té doby začleněn do Ukrajinské národní gardy.

Prapor, který je účinnou bojovou silou, jež se velmi angažuje v současném konfliktu, má za sebou neonacistické sklony, které jeho začleněním do ukrajinské armády zcela nevyhasly.

V době svého největšího rozkvětu byl prapor Azov spojován s bělošskými supremacisty a neonacistickou ideologií a insigniemi. V letech 2014 a 2015 byl aktivní zejména v Mariupolu a jeho okolí. Týmy CNN, které se v té době v oblasti nacházely, informovaly o tom, že Azov se hlásí k neonacistickým emblémům a atributům.

Dokud Západ podporuje nacisty, aby prosadil své politické zájmy, západní média podporují nacisty. Jakmile bude ukrajinský konflikt urovnán, bude zřejmě v pořádku vrátit se ke kritice nacistů – nebo tak něco.

Válečná zpravodajka Lara Loganová si v diskusi s Ivory Heckerovou všímá nesnesitelného šílenství ukrajinské propagandy, kterou média nepřestanou prosazovat. CNN, která sdílí sympatie k ukrajinské armádě mučící válečné zajatce, je jen dalším typickým příkladem šílenství.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x