Experti tvrdí, že razie FBI v Mar-a-Lago Trumpovi pomůže

Donald Trump

Odborníci jsou stále více přesvědčeni, že razie FBI v Mar-a-Lago ve skutečnosti dlouhodobě pomůže šancím Donalda Trumpa stát se znovu prezidentem.

Donald Trump

Federální agenti minulý týden prohledali Trumpův floridský dům, údajně kvůli získání tajných dokumentů, ačkoli je tento incident všeobecně považován za další podlou snahu zabránit Trumpovi v další kandidatuře.

Trump včera popsal razii jako „útok na politického protivníka“ a prohlásil, že FBI „ukradla“ tři jeho pasy a prohledala šatník jeho manželky Melanie.

Odborníci se stále více přiklánějí k názoru, že razie ve skutečnosti posílí Trumpovy šance na znovuzvolení.

„Pokud Donald Trump nebude do listopadu 2024 usvědčen z jednoho nebo více trestných činů, je nyní na papíře mnohem silnějším uchazečem než před razií v Mar-a-Lago,“ uvedl bývalý manažer hedgeového fondu a politický komentátor Charles Ortel.

„Ať už máte Donalda Trumpa rádi, nebo ho nesnášíte… musíte pochopit, že řídit Federální úřad pro vyšetřování jako Stasi nebo gestapo je tak daleko za hranicí přijatelnosti, že je to horší než směšné,“ dodal.

Ortel si myslí, že razie v Mar-a-Lago je momentem „vzpomeňte si na Alamo“ a že při příštích volbách „zatáhne za páky u volebních uren“ ve prospěch Trumpa.

„Po hrozící protidemokratické záplavě dojde k účtování se všemi, kdo pošlapali ústavu. Tento projekt bude pokračovat do listopadu 2024 i po něm,“ řekl Ortel.

Politický analytik Sam Hussein v podstatě souhlasil s Ortelovým názorem.

„Udržuje to pozornost na Trumpovi. Přidává to další rozměr k nesčetným způsobům, jimiž jsou liberálové posedlí snahou ‚dostat ho‘ nebo zdánlivě za každou cenu. Ale on se tou slávou živí,“ řekl Hussein Sputniku.

Jak jsme včera zdůraznili, zástupce GOP v Pensylvánii Scott Perry varoval, že obyčejní Američané by nyní měli počítat s tím, že do jejich domovů vstoupí „tyranie“ v podobě federálních agentů, pokud odmítnou hrát s úřady pěknou hru.

Kromě Trumpovy razie jsou Američané rozzlobeni tím, že Bidenova administrativa financuje desítky tisíc nových agentů IRS, kteří jsou, jak se nyní dozvídáme, cvičeni k použití „smrtící síly“ proti občanům.

Zdroj

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x